Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Добре е да сме самокритични/взискателни към себе си, но с мярка!

Направо ме развесели...тъп, по-тъп, най - тъп!Аз от колко време не мога да намеря време да го задвижа ZETa ...пробвах и не се получаваше...че и други програмки....то за всяко нещо си има алгоритъмче!

Въпрос на време, приоритети и постоянство в опитването!До успех!

Любов+Светлина+Мир+Радост

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте вси4ки. Отскоро съм между вас, но ве4е съм за6еметена от богатството на информация, коqто представяте. Бих се възползвала веднага от услугите ви. Може ли някой да ми даде адрес, където да про4ета пове4е за СЕЛЕНА в разли4ните домове и знаци на зодиака. Много ви благодарря предварително. Приятен ден на вси4ки! :)

Моля пишете на кирлица! Мнението е "преведено" на кирилица от модераторския екип.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Здравейте, можете ли да ми кажете как мога да си въведа преведените аспекти на български в програмата на зет? :hmmmmm:

Моля пишете на кирилица. Мнението е "преведено" на кирилица от модераторския екип.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Почти няма разлика:))))Просто Зет 8 трябва да се явява по-модифициран модел на Зет 7.Разликите са в някои настройки и в предсказателните техники.Аз използвам и старата версия Зет 5.12,защото в нея са включени дирекции,прогресии,лунари,солари

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Може ли някой да ми каже колко време се чака за получаването на ключ за ЗЕТ 7 ГЕО и дали изобщо изпращат или само прибират парите.Понеже изпратих,но все още нямам никакъв клуч. :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ти доволен ли си от тази антарес?Аз за по-професионална от зет-гео не съм чувала:))И ако се изтегли този крак какво следва?Трябва ли да се инсталира и отделната програма антарес,понеже я имах но я изстрих,нещо не ми хареса.Сега съм със ЗЕТ-ГЕО:))

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Bastiana.

Наложи се да преповторя действията по кракването на Антарес 7.5, (преди време един мой познат го направи, а аз до сега не съм краквала), за да не те заблудя в действията.

Та ето какво направих:

1. Естествено, че трябва да имаш инсталирана програмата - http://votum.ps.ee/ant-en.htm

2. Изтегляш си крака от http://www.subserials.net/get.php?n=274171, който е зипван, следователно трябва да разполагаш с разархивираща програма (WiZip, WinRar, Pawer Archiver и т.н.)

3. Кликваш 2 пъти върху кракнатия архив,

показват ти се 2 файла, единият от които също е зип архив с име Aantares.7.5.russian.cracked-tsrh.zip

кликваш 2 пъти върху него и ти се показват 4 файла.

Маркираш файла Antares.exe и натискаш Extract като укажеш пътя на инсталираната преди това програма, примерно c:\Program Files\Antares 7.5 и пак Extract.

Обяснението за разархивиране на крака съм го направила с Pawer Archiver.

Това е.

След кракването можеш да построяваш хороскопи за всички години, а не само за 1963.

По принцип аз използвам URANUS 6.0 (руска) нищо, че е под ДОС. С нея започнах и съм й свикнала, пък и в нея има всичко най-необходимо (без интерпретационни текстове – такива има в версия 8 под Уиндоус - платена) като започнеш с транзити, дирекции, прогресии (че и обратни), профекции, първични дирекции, RS, лунар, възвръщания, полупунктове, ингресии и стигнеш до синастрии, комбини и композити. Може да извадиш за зададен от теб период символични дирекции, транзити и първични дирекции (много удобно). И още много други неща… А и интерфейса й ми допада най-много от всички други програми (така и не можах да свикна как изглеждат хороскопите в ZET). Препоръчвам URANUS 6.0, още повече, че е много лека като програма и може да се събере на една дискета.

По отношение на Антарес 7.5, след като я разгледах, моето мнение е, че си струва да я има човек, който се занимава непрофесионално или професионално с астрология. Т.к. в нея открих неща, които в други програми не съм виждала (аз имам опит най-вече с руски програми). Например има модул “Елекция” и “Хорар”.

Обаче най-много ме изкефи модул “Прогноз”. В него залагаш определен период и в табличен вид се изреждат паралелните точни транзити, прогресии и екваториални дъги по месеци в зададения период. И нещо интересно – може да отсееш съответните аспекти по зададена от теб тематика, примерно “деца”, “любов”, “работа”, “здраве” и т.н.

Всъщност от прогностичните методи има само RS, лунар, транзити и прогресии (освен аз нещо да не съм довидяла при бързото преглеждане на програмата). За мен големият минус на Антарес 7.5 е, че няма дирекции, което много ме учуди доколкото този метод е много често използван.

Има и интерпретационен текст с възможност да се вкарва допълнително такъв.

Bastiana, т.к. казваш, че използваш ZET GEO, би ли споделила впечатленията си от нея, т.к. не съм се интересувала от нея досега. Платена ли е, ключ или крак намира ли се за нея – ако “ДА”, откъде и т.н.?

Ако искаш, за да не занимаваме аудиторията, можеш да ми пишеш на kuku17@abv.bg

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравей, КуКу :)

Този линк http://votum.ps.ee/ant-en.htm съдържа английската версия на програмата, а http://www.subserials.net/get.php?n=274171 - крак за руската версия .... И така следвайки инструкциите ти програмата не може да се стартира.

Искам да помоля, ако някой има крак и за английската версия да пусне едно линкче. Благодаря :hypocrite:

Линк към коментар
Share on other sites

Mерси , КуКу :)

Но все пак ме интересува дали може да се работи и с английската версия с друга година, освен 1963 :)

Аз съм от поколението, което не знае руски и ми е трудно да се оправя с програмата на руски :smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Магдалина.

Върви на www.crack.start.bg/

и търси в търсачките на кракове - все може да излезе нещо за английската версия, макар че от няколко опита в различни търсачки на нищо не попаднах.

Пробвах и с Google - написах "antares 7.5 russian cracked" (съчетанието го постави в кавички), отвориха се няколко сайта. Обаче с английската версия и при Google, ударих на камък.

Може пък ти да имаш късмет. Дерзай!

В краен случай, по край програмата ще си припомниш руския език.

Успех

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам много материали /статии/ натрупани в резултат на много години преподаване на Астрология, но не знам как може да се качват в Портала. Някой може ли да ми помогне ? Вярвам, че биха могли да бъдат ценни за участниците.

Иначе като програми: най-добрата е Janus 3.0 Това е резултат от сравнения на всички астро-програми в И-нета. Новозеландци са авторите и е на англ.ез., но има чудесен хелп и не е трудно човек да се справи.

Другото по-важно е: Всеки си има програма по душа и с нея работи най-добре.

А най-важното е: Не програмата върши работата, а астролога. Никаква програма не може да ви помогне, ако не разбирате човека и битието му /и душевно-духовното му/ и т.н.

Калоян Петров

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Добър вечер на всички!

Калоян е прав, не програмата прави астролога, но и без програми професионална прогноза не е възможно да се направи.

Бъдещето е за "астрологическите експертни системи".

Такава би било възможно да се направи на базата на следните програми:

Антарес, Сталкер и ZET.

Естествено, че от всяка от тях ще се вземе по нещо, а и от други програми ще се добави.

Но за съжаление консултацийте ми с някой от авторите удариха на камък! Все още ситуацията за експертна система не е узряла!!!

Затова, както подех в темата за събитийно прогнозиране, се налага да се ползват няколко програми + интуиция естествено (!) за да си свърши човек работа.

За проблема, който повдига Калоян за събраните материали, имам известни идеи, но искам да отлежат и ще ги споделя.

Лека нощ и дано всички звезди да са с вас!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Калоян, обърнете се към администратора за включване на дълги материали- аз включих много дълъг файл и получих критика.

Бихте ли написали link за janus. Намирам само кракове.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...