Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Брак в хороскопа - предпоставки и сигнификатори


Recommended Posts

При брачните двойки и аз имам много впечатления за аспекти между Венера и Хирон, точно както е написала Скарлет, подкрепена от Оля и Диана. Също Слънце и Луна . Бих се учудила и ако липсват наистина точни аспекти.

Agna, по повод твоите конфигурации Лилит/Уран/Юпитер - среща се в съвпад с Юпитер и каре с Уран при дългогодишна двойка, Диана също има впечатления за квадратури на Лилит. Все пак, имай пред вид, че Черната Луна се движи доста бавно, изминава един знак за почти девет месеца. Във всички случаи според мен трябва да има точни аспекти и то с участие на лични планети. Дългогодишната семейна двойка с каре Лилит Уран и съвпад Лилит Юпитер, за която писах горе, има също точен тригон Луна Слънце, който в синастрията е указател за дългогодишна успешна връзка.Макар че, не е достатъчен един аспект, а комплекс от аспекти и констелации.

Да отбележа също, че имам абсолютно същите впечатления като Диана и Скарлет що се отнася за тригоните с Лилит в синастриите. :thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...
  • Отговори 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Искам да помоля, да погледнете дали ми е писано някога да се отърва от човека с който живея вече 14 години. Не е с лоша душа, но определено има някакво личностно растройство или кармична тежест и влиянието му върху мен и детето му е доста негативно. Вкопчен е в нас, или по-скоро в мен като удавник, а се държи /с нас и особено с детето/ ужасно тероризиращо. Аз се разведох /преди месец/, но въпреки това няма отърване от него. Малко се притеснявам, да не нарани някого, ако предприема някакви мерки. Пък и се спирам поради факта, че няма къде да отиде, не го искат и родителите му.

севдалина - 28.07.1964, габрово, 14:50 ч. /според книгите, защото майка ми не си спомня/

борис - 19.08.1964, пловдив, 01:05 ч.

за всеки случай ще напиша и датата на дъщеря ни- лили, 28.07.1996, пловдив, 03:45 ч.

Благодаря Ви!

Не си губи времето да ходеш по полиции.Намери си адвокат.Има закон за домашно насилие.Касае се точно за случаи като твоя.Аз имах подобен проблем ,но веднага заведох дело и по бързата процедура става за по малко от 10 дена.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...