Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Синастрия. Астрология на партньорството


Recommended Posts

Благодаря, Вендор! Хубави думи казваш за мен и в общи линии е така! Радвам се на любовта на близките си и аз самата давам от сърце много! Аврам е също много духовен човек, въпреки, че за милионерите обикновено не се смята така! Дори нашата връзка е силно духовна, но съм забелязала, че и физическото привличане е много голямо! Скоро разбрах, че Уран минава през 7 му дом и мисля, че затова са и страховете му. Той е много магнетичен човек, обграден е с женско внимание, но е оставал верен на жена си! Докато сега той ми сподели, че направо боледува и не знае как да се справи. В момента, с оправдание за много работа, се въздържа да ми се обажда всеки ден. Говорихме си по цели нощи и да! той признава, че чрез мен преоткрива себе си! Но когато го чуя, усещам болка! Да! Усещам страха .... той е породен от това, че е отговорен човек. Страхува се, че ако предприеме нещо ще нарани много хора около себе си и ще си провали бизнеса. Аз проявявам разбиране, но както и ти казваш ... сърцето говори други неща, а вече си мисля, че и разумът ми казва същото, което не е типично за мен. Защото смятат за недопустимо да се създават връзки със семейни хора. Имам чувството, че затова и ми се случи, защото винаги съм смятала, че човек може да се владее, но уви .... не е точно така! Благодаря за отделено време да погледнеш синастрията ни. Желая добро на всички, които посещават форума! Ще продължавам да присъствам тук! Благодаря!

P.S. Много точно коментираш ситуацията при нас. Само това с пиянството не е вярно защото той изобщо не пие! :) Приемам го в преносен смисъл! :) И май си прав, при него напрежението е по-голямо. Моля се страхът да не е водещ в нашите отношения! ...

Поздрав!

Редактирано от maya_27
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Отговори 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте! От малка се интересувам от астрология, макар и твърде любителски и темата Ви ме привлече. Преди няколко месеца реших да направя синастричен хороскоп на мен и моя приятел с една програма, която свалих от интернет WOW, само че е някаква trial версия. Както и да е де, зададох рожденните данни и програмата ги наложи един върху друг, но тя даде кратко описание на основните аспекти само и в крайна сметка не можах да разбера дали си подхождаме като двойка или не. Ще бъда много благодарна ако някой ми помогне или успее да ми отговори на въпроса. Казвам се Анелия- 27.02.1983г 8:30 сутринта р. в гр.Търговище, приятелят ми се казва Иво 16.10.1983г.р. в гр. Хасково. За час на неговото раждане съм взела 12:50, защото според майка му е роден някъде по това време.Надявам се, че ще имате възможност да ми помогнете и затова предварително- Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! От малка се интересувам от астрология, макар и твърде любителски и темата Ви ме привлече. Преди няколко месеца реших да направя синастричен хороскоп на мен и моя приятел с една програма, която свалих от интернет WOW, само че е някаква trial версия. Както и да е де, зададох рожденните данни и програмата ги наложи един върху друг, но тя даде кратко описание на основните аспекти само и в крайна сметка не можах да разбера дали си подхождаме като двойка или не. Ще бъда много благодарна ако някой ми помогне или успее да ми отговори на въпроса. Казвам се Анелия- 27.02.1983г 8:30 сутринта р. в гр.Търговище, приятелят ми се казва Иво 16.10.1983г.р. в гр. Хасково. За час на неговото раждане съм взела 12:50, защото според майка му е роден някъде по това време.Надявам се, че ще имате възможност да ми помогнете и затова предварително- Благодаря!

Не ми се иска да влизаме в схемата на въпрос - отговор, предлагам ти сама да опишеш връзката си, след което да видим как описанието от теб се индикира в синастрията.

Например, на мен ми направи впечатление инконюнкцията на твоята Венера с неговия Сатурн, както и съвпада на твоята Луна с неговата Венера. Това са две противоречащи си съчетания, и би било интересно как ги виждаш ти.

Още повече, че принципите на астрологията не са ти чужди, така че не би трябвало да имаме проблем!

Линк към коментар
Share on other sites

Не ми се иска да влизаме в схемата на въпрос - отговор, предлагам ти сама да опишеш връзката си, след което да видим как описанието от теб се индикира в синастрията.

Например, на мен ми направи впечатление инконюнкцията на твоята Венера с неговия Сатурн, както и съвпада на твоята Луна с неговата Венера. Това са две противоречащи си съчетания, и би било интересно как ги виждаш ти.

Още повече, че принципите на астрологията не са ти чужди, така че не би трябвало да имаме проблем!

Здравей, Вендор! Първо- благодаря ти за отговора. Второ- на въпроса ти как виждам посочените съчетания- периоди на върхове и спадове по отношение на емоционалност, финансова стабилност, сигурност и доверие помежду ни. Наистина се забелязва подобна изменчивост във връзката ни, но тя касае по-скоро финансовото състояние и отчасти доверието.Има моменти, в които не се подкрепяме емоционално и то тогава, когато някои от нас има такава нужда. Например : Взех съм си шофьорската преди 3 г., но до септември 2010г не бях карала активно кола. Миналия август бяхме на гости на наши познати в друг град и вечерта всички пиха, с изключение на мен. Рано сутринта решиха, че трябва да се прибират и тъй като имах шофьорска книжка ми предложиха да карам. Умирах от притеснение, но се съгласих. Подкарах чуждата кола, но неуверено и с сумати грешки, разбира се. Вместо да ме подкрепи или да ми вдъхне кураж, приятелят ми не спря да прави забележки по отношение на карането ми и мрънкаше. Някой ако го чете ще каже, че това е реакция на типичен мъж, но за мен това си е емоционална нечувствителност. В други случаи се е случвало да забележи и най-малката промяна в погледа или поведението ми и за секунди да познае какво чувствам. Мисля, че тези примери демонстрират нагледно набелязаните от теб аспекти:) Иначе ми е трудно да опиша връзката ни, но ще опитам. Допадаме си интелектуално, духовно.Има голяма страст и желание помежду ни. Можем да си говорим с часове на най-разнообразни теми без да ни омръзне. Открити сме един с друг и взаимно започнахме да се променяме откъм навици. Чувствам се сигурна, защитена и много обичана. Да, вярно е,че имаме своите различия и ръбове, ама сега може би все още ги виждам с влюбени очи и някак си не ми се струват непреодолими. На този етап не съм се чувствала по този начин с никой мъж и това подбуди интереса ми към синастрията. Като риба съм доста колеблива, нещо което ти е твърде ясно :) и затова се чудя дали наистина е човекът, с който да споделя живота си.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново! Оказа се, че има неточност в часа на раждане на партньора ми- истинския час е 8:00 сутринта на 16.10.1983г. в Хасково. Купих си книгата "Как да си направим индивидуален хороскоп" на И.Кублицкая, която се продава заедно с програма, която изчислява индивидуален хороскоп и синастрия. След като зададох своите параметри и тези на партньора ми забелязах огромно разминаване в изчислението на асцедентите. Според тази програма асцедентът ми е Скорпион, а досега колкото и пъти да съм си го изчислявала винаги е бил Овен. Същото разминаване наблюдавам и в картата на приятеля ми- според моите изчисления той е с асцедент Скорпион, а според програмата е Стрелец. Предполагам, че това е така, поради факта, че в нея няма опция за добавяне на точното месторождение и оттам се получава съществено разминаване.Програмата, която се предлага към книгата се нарича "Astro" и е на софтпрес, в случай, че някой прояви интерес.

Ще бъда много щастлива ако някой от Вас, ми помогне с определянето на съвместимостта между мен и партньора ми, защото аз вече наистина се чувствам като попаднала в задънена улица.

Линк към коментар
Share on other sites

Подобни обърквания и неточности, дори липсата на приблизителност, е основен проблем за астрологията, а още повече, както е в конкретния случай - при синастрията, където положението на асцендента е особено важно. Но за щастие вратичката се намира в полето на хорарната астрология и нейните отговори.

Когато направих карта за отношенията ви, какво ми направи впечатление. На първо място един неаспектиран Нептун във втори дом, който говори за неяснотата и несигурната основа, върху която се стъпва, липсата на ясни граници в отношенията, дори липса на правила, за това как се случват нещата и на къде ще поемат. Следващата неаспектирана планета е Марс в шести дом, който описва един знаещ как да се изплъзва от отговорност "младеж", той не може да бъде "приведен под отговорност", защото винаги намира подходящото оправдание. Неаспектирани са също така Меркурий в осми дом, и Сатурн в девети дом. Първият говори за несподелени страхове, притеснения, а Сатурн ги описва, като им дава тежестта на скиталчеството. Казано с две думи, страхът да не изгубиш е водещ при теб Sweety27. За подобна ситуация говори и Луната в инконюнкция с Плутон - спокойствието и светлината, която си имала до сега, пълнотата, да не бъдат заменени с мрака на самотата. А що се отнася до това как ще се развият нещата, те съветвам първо да откриеш първо сили да съществуваш като самостоятелна единица, а след това да се въоръжиш така, че да устоиш.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте :)

Месеци наред чета вашия форум, където намерих много полезна информация и отговори на много въпроси. Но бих искала да разбера и вашето мение относно нашата синастрия с приятеля ми. И за двама ни се оказа доста съдбоносна, дълбока връзка, същеврменно трудна, срещнахме препятствия по пътя си, но въпреки всичко и всички, въпреки разликата ни в годините, която ние не усещаме (което е наи-интересното), искаме да продължим. И така моите данни са 20.11.1981, 01.15ч., Русе, той -16.02.1992, 14.30ч, Русе. Какво ще кажете вие? Има ли шанс да запазим това, което имаме, да иаме дете един ден и т.н.?

Доколкото разбрах е хубаво че сме родени в различно време на денонощието :)

Ако искате мога да ви опиша аспектите или да публикувам направо картата :)

Редактирано от norkata
Линк към коментар
Share on other sites

Какво ще кажете вие? Има ли шанс да запазим това, което имаме, да иаме дете един ден и т.н.?

Динамиката на отношенията ви е много обременена.

Нека започнем от теб.

Като за начало имаш съвпад на Марс с Луната и Асцендента. Ако тук не присъстваше Марс, щеше да е наистина да е благословено съчетание. Но, Марс ранява Луната, прави я малокръвна и неспособна да осъществи женствената си природа. Това е препратка и към отношенията ви въобще. Неговата Луна е в твоя 12-ти дом, което идва като компенсация на твоята ранена Луна. Създава се усещане, че ти подхранваш женствеността си от партньора си и то в нейния майчински аспект.

Понеже тази комбинация е ключова, ще спомена само и положението на неговия Юпитер до този съвпад. Юпитер е често пъти "благодетеля", но при теб, той нито присъства, нито отсъства, стои на разстояние, което позволява да го виждаш, но не и да го стигнеш. Това ти осигурява неговия Юпитер.

При него имаме съвпад на Нептун и Уран с десцендента, всичко това попада в твоя пети дом, което те омагьосва, още повече че прави съвпад с твоята Венера и е единствения аспект на твоя Меркурий. Интересно ми е да видя магията, с която това момче те е омагьосало. Но, по твоята синастрия, той ще си остане винаги момче - неговите Слънце в съвпад с Меркурий в твоя седми дом.

Като перспектива за връзката ви притеснително, е че двете ви слънца са в квадратура, което говори за противоположни светове и приемане на живота. Съветва те да се оглеждаш, защото той е способен на изненади, когато най-малко очакваш, и то неприятни. Отношенията ви едва предстоят да се раждат, а той ще избяга при първия напън.

Редактирано от Йордан Анов
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте! Интересувам се от мнението ви за синастрии,в които преобладават...всъщност присъстват единствено квадрати и опозиции. Какво е предизвикателството , има ли такова или е по-скоро едностранно и на принципа единия да се изправя пред трудности,а другия да няма желание да му съдейства ?!Все още не знам как да пренасям изре4енията си на следващия ред..но да продължа,..в конкретния слу4ай няма връзка,а странни симпатии поради общите неща в бекраунда и някои елементи от житейската философия.Което е много интересно, но се 4удя..принципно какъв е потенциала след като няма никакви плавни аспекти. Ще бъда много благодарна ако споделите мнение :)

Линк към коментар
Share on other sites

http://2ijpxyx.png надявам се да се отваря,това е синастрията :) я,зна4и имало 2 хубави аспекта ..моята карта е във вътрешния кръг . И нещо друго ..пак съм мислила по въпроса..ако например аспектите не заковават в то4ен градус,няма ли сила на взаимодействието..? Защото например ако имам то4ен тригон на Луните с даден 4овек в синастрията ни , тогава се предполага ,4е съдбата''ще дърпа да ни ''запознава'', или не е задължително. Това е хипотети4ен пример.

Благодаря предварително и хубав ден от мен ! :)

Редактирано от verigud
Линк към коментар
Share on other sites

Любовта е най-търсеното съкровище на света. Безценно и рядко, като миг, неповторимо като спомен, нежност на две души, прегръдка на две сърца биещи, като едно. Но пътя към нея е толкова неясен, изпълнен с илюзии, бледи мечтания за нещо там в тъмнината на бъдния ден, но все пак тъй жадувано. Всяка любов трябва да се изживее, да се изпие горчивината и сладостта й до край. Но как да я намерим, как да не губим малкото дадено ни време на този свят в заблуди, и да намерим красотата на любовта в пълния й блясък?

Любовта е олицетворена от красивата Венера, нейния танц по мандалата на зодиака ни дава подаръци, с искрено и чисто сърце. Така както Слънцето при своята революция ни дава картината по която ще върви Аз-а в предстоящата слънчева година, така и възвърналата се Венера би ни показала пътищата на любовта, би ни дала ключ към щастие и радост, ще ни позволи да пием направо от извора на подмладяващата Любов.

Нека позволим на Венера да ни направи по-добри и по-истински!

:3d_064::3d_048:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Здравейте,

Опитах се да редактирам профила си, създаден преди много време, но не успях.

На 44 години съм, жена, живея в чужбина в момента и се намирам в много труден период от връзка.

Моля някой да ми помогне за създаване на синастрична карта на

С, жена, 18.04.1967, Пловдив, 01.30 ч

Г, мъж, 20.12.1964, Dunfermline, Шотландия. 17.00 ч

Запознаване - 10.10.2011, в 19.50 ч по интернет

И двамата живеем на места, различни от мястото на раждане.

Ще бъда благодарна за всяко мнение

До скоро

Линк към коментар
Share on other sites

Хм, странна синастрия.

Напълно хармонична, обаче ... а бе личните ви планети почти не са включени в нея, чудя се защо ли и как ли се получават нещата между вас? В смисъл в доста отношения очевидно си допадате, но някак не може да се изгради такава лична, интимна близост (нямам предвид сексуална, защото затова също има макар и малко косвени, но добри индикации).

Нека да погледна утре по-подробно и пак ще пиша.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

В синастрията освен допълване на липсващи позиции в хороскопа, от рода на неговите планети, допълват празните домове в моя, и аспекти между светилата, както и между Венера и Марс, за началото на връзката има един основен филтър, с който трябва да се започне. Това са рецепциите.

Рецепцията представлява връзка между двата хороскопа, а и в собствения. Рецепция наблюдаваме, тогава когато една планета е в знака управляван от друга, а същата тази е в дома управляван от първата. Например, когато Венера е в Козирог, а Сатурн е във Везни. Това е чист случай, вариациите при рецепциите са много - по екзалтация, триплицитет, падение, изгнание и смесица от изброените. Но те винаги описват това, което обичаме или мразим в другия, колкото и да са банални тези понятия за определение.

Този филтър е началото, с което трябва да се започне разглеждането на всяка динамика в отношенията. Като пример ще започна с връзките на Брат Пит.

Първата връзка на Брат Пит, радваща се на медиен интерес е с Гуинет Полтроу. В тяхната синастрия има две рецепции. Между Венера в Козирог на Б. Пит и Марс във Везни на Г. Полтроу, също така Меркурий в Козирог - Сатурн в Близнаци. Искам първо да отбележа че Брат Пит има четири планети в Козирог, това е подсказка за това което търси е едни отношения, ако щете го наречете липси, но акцентите винаги са показателни, те изкривяват пространството на картата и искат да намерят отражение, за да изградят баланс.

Разглеждаме рецепциите, затова няма да навлизаме в подробности, но специално в тази комбинация важна е рецепцията между Меркурий и Сатурн. Това е неуспешна връзка, защото дори да имаме рецепция между Венера и Марс, то Марс е в своето падение във Везни. Венера и Марс винаги определят началото на едни интимни отношения, а е падението си Марс е в най-голямата си слабост и е злотворен в унисон на природата си.

Следващата връзка на Брат Пит е с Дженифър Анистън. Тук имаме само една рецепция, Марс в Козирог и Сатурн в Овен. Тази рецепция отново иска да отрази акцента на Брат Пит върху Козирога. Но конкретиката на случая е ясна, два добре малефика или вредители няма как да поставят началото на дълготрайна връзка. Разбира се, Марс екзалтира в Козирог, така че е склонен на покаже по добрата си страна, но Сатурн в Овен е в своето падение, което в съчетание с Марс, го кара да се държи на страна.

Според пресата те са се разделили, защото Д. Анистън не желае деца.

Идва ред на третата и настояща връзка на Брат Пит с Анджелина Джули. Тук вече имаме три рецепции. неговата Луна в Козирог - Нейния Сатурн в Рак, Слънце в Стрелец - Юпитер в Овен и Марс в Козирог - Сатурн в Рак. Тук вече имаме задоволително отражение на акцентирания Козирог на Брат Пит в Сатур в Рак. Оста Козирог - Рак по традиция се свързва със семейството, Майката и Бащата и намирането на тежестта, в случая Сатурн в Рак, която да балансира щенията на Брат Пит определя здравината на една връзка. Като резултат двамата имат неопределен :) брой деца от различни националности.

Но да се върнем на Гуинет Полутроу, която сега има връзка с Крис Мартин. Двамата имат две много интересни рецепции. Нейната Венера в Лъв с Неговото Слънце в Риби, както и Нейния Марс във Везни с неговата Венера в Овен, малко неприятна и слаба рецепция, която не е много обещаваща, но пък за начало става. може би след време и тя ще намери нещо по-добро :).

По рецепциите не може да се съди колко драматична ще е една връзка или какъв ще е краят й, разбира се не е невъзможно, но гаранцията на други показатели и допълнителна проверка не са излишни.

Например, всички знаем историята на Мария Калас и Аристотел Онасис. Нейните рецепции към неговите. Сатурн във везни - венера в Козирог, Марс във Везни - Венера в Козирог и Венера в Козирог - Сатурн в Риби. Доста смесени рецепции, но взаимни, сложни и динамични, като самият им живот.

За да говори една рецепция за синастрична връзка трябва да има най-малко поне три условия:

1. рецепцията трябва да е взаимна.

2. рецепцията трябва да свързва две планети, които управляват противоположни знаци, например - Меркурий - Юпитер, Венера - Марс и Сатурн - Луна/ Слънце. Пример за такава показателна връзка е рецепцията между Саркози и Меркел. Неговата Луна в Овен - нейното Слънце в Рак.

3. рецепцията трябва да свързва планети, които имат акцент в хороскопа на другия. Пример е Брат Пит, който има четири планети в Козирог, отразени в Сатурн в Рак на А. Джули.

Последната точка е особено интересна, защото е показателна. Когато в хороскопа на единия има акцент върху даден знак то планетата в хороскопа на другия винаги получава взаимна рецепция. В сумирането на качествата влизат и знаците, които са екзалтивни за въпросната планета. Така че ако имаме две планети в Козирог и три планети във Везни приемаме, че Сатурн получава пет рецепции от хороскопа на другия и се надяваме въпросният Сатурн да има взаимна рецепция с някоя от планетите заемащи знаците Козирог или Везни. Такъв ще е случаят ако Венера е Козирог, а Сатурн е във Везни. Прекрасно!

Линк към коментар
Share on other sites

Много интересни наблюдения! Благодаря!

Ако венера на мъжа е в овен, а марс на жената е във везни, това предполагам, може да се смята за взаимна рецепция? Интересен факт ми се струва, че и в двете карти съседи по знак и дом са северните възли? Те могат ли да окажат някакво влияние при интерпретацията на тази рецепция?

Връзката е хармонична от гледна точка на изразяване и взаимоотношения на мъжки - женски качества. Оста Овен - Везни според прочетеното от мен досега се отнася до идентичност - взаимоотношения и много добре описва уроците, които всеки от двамата е учил в живота си досега.

Има още едно съвпадение - неговият меркурий е в телец, нейната венера е в дева. Може ли това да се смята за значимо във взаимоотношенията и може ли да се тълкува в рамките на земния тригон? Двамата имат отлична съгласуваност, когато вършат някаква физическа дейност, съответно много висока ефективност и усещане за хармония и удовлетворение от процеса и резултата на дейността.

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Дани, интересно е това, което пишеш!

Специално за Брад Пит винаги съм мислела, че най-подходяща за него е Дж. Анистън, подчертавам - не от астрологична гледна точка. И винаги съм се чудела, защо се разделиха. Но относно взаимните рецепции - гледам, че и при нас с моя съпруг нещата са подобни на техните: акцент на Козирог при съпруга, Марс в Козирог, Сатурн в Овен; само тази рецепция имаме. Резултат - 20 години брак до сега, 2 деца, много искани от мен също. А особено това за децата нещо не го разбрах - какво имаш предвид?

Линк към коментар
Share on other sites

А особено това за децата нещо не го разбрах - какво имаш предвид?

Е, много е просто. Акцентите в планети в един знак, говорят за подчертаване на щенията, характеризиращи същността на знака. При двойката Брат Пит и Анджелина Джули, има подчертаване точно на оста Козирог - Рак, какъв по-силен сигнификатор на родителските роли и желанието да ги изживееш през призмата на патриархалния модел - много деца, силен баща и любяща майка.

Просто в тази ситуация на отношения Брат пит е намерил адекватно отражение в жена, която може да откликне на желанията му, а и тя самата да има такива потребности. Единственото, което отличава тези хора, в желанието им за деца, е финансовото им положение и бъдещето, което могат да предложат.

Но за парите и социалния статус ще пиша в една друга тема.

:)

Но така и така сме на тема синастрия, няма по интересно нещо от това, на база на личния хороскоп да открием какъв ще бъде нашият партньор, къде ще го срещнем и как ще протекат нещата.

Най-елементарното е да се започне с оста Асц - Дсц и техните управители.

Къде е уловката?

Ами ако разполагаме с ос Овен - Везни, най-простото е да предположим, че сигнификатори ще са Марс и Венера. Но, за съжаление не е толкова просто. Тези сигнификатори са чисти случаи, които не винаги кореспондират с динамиката на нашата карта.

Процедурата е следната.

На база на личната натална карта трябва да се прецени кои планети имат най-много достойнства в тези знаци, Степените са три - по управление, по екзалтация и по тригон.

При дневно раждане:

Овен - По управление - Марс, екзалтация - Слънце, триплицитет - Слънце

Везни - по управление - Венера, екзалтация - Сатурн, триплицитет - Сатурн

За нощно раждане:

Овен - По управление - Марс, екзалтация - Слънце, триплицитет - Юпитер

Везни - по управление - Венера, екзалтация - Сатурн, триплицитет - Меркурий

Трябва да се разгледа, коя от тези планети има най-много достойнства. Например, ако имаме Асц Овен при нощно раждане, а в картата ни Марс е във Везни, Слънцето е във Водолей, а Юпитер е в Риби, то управителят на Асц ще е Юпитер. Същото се повтаря и за Дсц, и на база на планетата, домовете, които управлява и аспектите, които сключва може да се съди за това, къде ще се срещнем с партньора, с какво ще се занимава и каква ще бъде динамиката на отношенията. Ако това се съчетае и с рецепциите, мисля, че ще стане интересна дискусия.

Та, моля тези, които имат дълготрайни отношения и опит да споделят наблюденията си, за да имаме нагледен пример.

Редактирано от Йордан Анов
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, имам въпрос по конкретен аспект в синастрията, ще се радвам да споделите мнението си и да ми дадете насоки за тълкуване. Наясно съм, че за точен анализ се разглеждат всички аспекти, но конкретно за този не намирам достатъчно изчерпателна информация:

Съвпад (орбис 1 градус) на Меркурий (на жената) с ретроградни Сатурн и Лилит (при мъжа) в Дева. Стаурн и Лилит са в негов 7 дом (съвпадът е с орбис 3 градуса), при нея - Меркурий е в 12 дом.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте и от мен.Аз имам въпрос не много конкретна информация покрай него, но предполагам, че някой тук все пак ще може да ми отговори горе-долу.Интересувам се от един мъж -скорпион с асцедент дева, аз съм близнаци с ацседент близнаци.Най - голямото ми нерушимо приятелство е с жена -скорпион с асцедент дева.Правя си някакви асоциации с нея, за него.Дали би се получила подобна връзка , това ми е въпроса, наистина не разполагам с натални карти..няма как!?

Линк към коментар
Share on other sites

Това е проблемът на астрологията - изисква абсолютна точност. В случай, че не разполагаш с натални карти, няма как да получиш адекватен отговор. Иначе принципно погледнато близнаците, девата и скорпионът не хармонират помежду си.

Линк към коментар
Share on other sites

Зорница, отговорът е в самия ти въпрос. "На парче" не се тълкува, много пъти е писано за това. Наясно съм, че голяма част от потребителите не желаят публичност на данните си. Затова има възможност да се общува на лични, а чрез онлайн курса, се предоставя шанс всеки сам да може да отговори на въпросите, които го вълнуват.

А иначе, ако става въпрос за едно с нищо неангажиращо тълкуване - ://pims.ucoz.net/publ/sinastrija/aspekti_na_merkurij/84-1-0-239

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...