Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Енергийно свързване


Guest Гост_Алекс_*

Recommended Posts

:D Дали " автоматично " е подходящото изказче в случая :P:D съзнателната - разумната душа може да реши да избере да пожертва мааалко време и енергия - големи експериментатори сме туй човеците :lol: блажени верующите в такива ситуации, ама надеждата, че ще има "хармония" може би евентуално :thumbsup2: е голямо "морковче". ФФФ ТБА

:feel happy: Кураж+ Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте! Целенасочена може да бъде енергията която "НИЕ"(ХОРАТА), обичащи, страдащи, притеснени за съдбата или здравето на любим човек, можем да дадем и ЖЕЛАЕМ да насочим, да изпратим, за да помогнем. Например често в портала виждаме постове от типа на " ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА ГРАДОВЕТЕ НА ДУНАВА"(груб цитат)-,Молейки се НИЕ (решените да помогнем), изпращаме положителната си душевна енергия, дарявайки по-този начин ограмна част от положителни заряди................"АЗ искам и мога да даря, поне енрегия", т.е. положителна мисъл, молитва=енргиино свързване с всички молещи се за градовете на Дунава.

Линк към коментар
Share on other sites

:1eye: Бих искала да вметна ,че съм абсолютно съгласна за енергийния баланс,да има си закони за общуване между хората и тогава ,когато ги спазваме оставяме много отворени врати за развитие на междуличности отношения ,първо и второ за развитие на самите нас.

А опасностите те са си навсякъде ,ако трябва да се страхуваме от тях

просто няма да ни остане време да живеем ,да мечтаем,да създаваме мисловни модели, да творим ,аз вярвам че всички хора са творци :feel happy: ,така че всеки трябва да следва собствените си стремежи и мечти ,независимо от дебнещите опасности и трудности . Всички тези удивителни ,който ни предупреждават ,в крайна сметка ни правят това ,което сме .Бъдете силни независими и в хармония с цялата вселена :v:

И да искаме и да не искаме всички ние -хората,растенията предметите сме в енергийни отношения ,съответно енергийното свързване така или иначе се случва . Всички ние сме в колелото и колелото е част от нас :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Уф - каква готина тема - ама наистина! Напоследък съм в един кръг на хора далеч от такива идеи и ми натежава...

Чувал съм че всичко е енергия - дори телата ни са просто кондензирана енергия. В живота си посточнно се онменяме - волно или неволно с всеки ивсичко - защото плуваме в океан от енергии - наречен живот. Въздействието на един човек на друг с енергия е ежедневен факт - може да е с думи и мисли, или просто чрез присъствие. Всеки носи личната си енергия в автобуса, на работа, в къщи и постоянно става преливане - като скачени съдове сме - всички сме едно цяло - и не само хората - всичко! Когато сме в присъствието на човек с негативна енергия - нищо чудно като се разделим, да се окаже че сме попили от него сума ти и негативизъм, и черногледство, и отрицателни заряди - понякога дори и да сме силни, ако сме в момент на преработване на собствените си емоционални импулси, сме уязвими и отворени... вчера така се случи с мен в присъствието на една колежка - после цяла вечер чувствах отровата в себе си. А има хора съкровища - с отворени блестящи очи - лъчисти от слънчева енергия и доброжелателност - да си близо до тях е благословия! Но - всеки си има мястото - светът принадлежи не само на сангвиниците, но и на меланхолиците! :)

Осъзнатото енергийно развитие се нарича езотеричен път...

Не мога да кажа че сливането трябва да се прави веднъж в живота... ние сме слети - искаме или не! Въпросът е как да развиваме осъзнаването на това сливане, вътрешната си сила и съзнание и така да влияем на другите "теглещо" или "тласкащо", тоест да можем да помагаме в техният собствен път.

Бон Шанс! :sorcerer::thumbsup2::D

Линк към коментар
Share on other sites

У човек е заложено инстинктивно да се пази от хора с негативно въздействие и да подбира внимателно с кого да си позволява по-значим обмен на енергия. Обмен протича с всичко, което ни заобикаля, искаме или не, но при енергийното ОБвързване става въпрос за /под-/съзнателен избор и стремеж. Ако познаваме слабите си места, трябва да страним от хора с въздействие, което може да отслаби съпротивителните ни сили и да провокират онова, което се опитваме да изтласкаме.

Линк към коментар
Share on other sites

Ох,Орлине,в света има и холерици-те са по-опасни според мен,защото жлъчката преобладава там и всичко вижда в жълто-зелено,от такива да се пазиш,а иначе хвърчащите мечтатели-меланхолиците :hypocrite: мен не ме притесняват,добронамерено завеяни са,стига да не са съвсем черногледи. :ph34r:

Линк към коментар
Share on other sites

:) Здравейте, приятели! Христос Воскресе!

Не мога да кажа че сливането трябва да се прави веднъж в живота... ние сме слети - искаме или не! Въпросът е как да развиваме осъзнаването на това сливане, вътрешната си сила и съзнание и така да влияем на другите "теглещо" или "тласкащо", тоест да можем да помагаме в техният собствен път.

Орли, то май става дума за единственото и мигновеното свързване/сливане на пробудената душа с Духа. Останалото си е общуване/свързване на разни нива с разни човеци и разни вибрации и си е част от пътя до това единствено сливане - спасение, към което всички се стремят.

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :P

Линк към коментар
Share on other sites

Добре ,хайде разкажете за това мигновенно етерно енергийно свързване с Духа малко повече ,всеки е чел разни неща ,включително и аз :smarty: ,кога точно се случва то? Какви последици носи след себе си ,познавате ли такива хора"? Позитивно ли е или съществуват опасности ,защо е така?Какви промени настъпват с човека ,който е успял да стигне на такова ниво , помага ли ни да живеем по-добре ,да се обичаме повече и да бъдем по-щастливи ?? :1eye:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...