Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Соларен хороскоп. Слънчева революция.


Guest Гост_Катя_*

Recommended Posts

Ще приеамт ли дъщеря ми студентка тази година род. на 31.12.1992 09,35 софия Благодаря за отговора. Аз мисля че при солара ще учи но не съм сигурна в отговора си. Помогнете.

наведе ме мисълта ме меркурий е в 3 дом и тъи като 3-9 но понеже не съм кигурна затова попитах ето че все още имам какво да науча

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Отговори 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Слънчевата революция е основен похват за годишно прогнозиране, но в като техника в революциите трябва да се има и друго в предвид.

Във всяка карта има една планета, която изпъква над другите, това е Владетеля на Генитура. Това е планетата, която е събрала най-много достойнства в картата, както есенциални, така и акцидентални.

Възвратите на тази планета, могат да окажат много по-голямо влияние в прогностичен план, отколкото Слънцето или Луната. Притеснително, е че ако говорим за Сатурн или Юпитер, трябва да чакаме съответно тридесет и дванадесет години до следващият възврат в наталната карта, но резултатите ще са на лица.

Добре е да се опита :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...