Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Отвори сърцето си за Лори!


Guest Ивета

Recommended Posts

Здравейте, има новини от Лори.

Чувства се добре, операцията е минала благополучно. Сега се възстановява. Може да се прибере по-рано от планираното. :)

Лори, чакаме те да се върнеш!

:3d_022::3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, има новини от Лори.

Чувства се добре, операцията е минала благополучно. Сега се възстановява. Може да се прибере по-рано от планираното. :)

Лори, чакаме те да се върнеш!

Това е много добра новина!

:3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

Поредното доказателството, че има много добрина в сърцата на хората, много за раздаване и Бог над нас.

Нека Лори става все по-добре и все по-добре!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте Приятели!

Ние с Лоринка заминаваме на 12 август за втора операция в Мюнхен. Тя се чувства добре.

Паричките бяха събрани, точно, до стотинка. :) Благодарение на всички вас, става възможно да пътуваме и ние ви Благодарим от сърце! :wub:

Здравейте, има новини от Лори.

Чувства се добре, операцията е минала благополучно. Сега се възстановява. Може да се прибере по-рано от планираното. :)

Лори, чакаме те да се върнеш!

Толкова се радвам, браво на малката Лори! :feel happy: Прекрасна новина!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, Лоринка е много добре. Вече има специални, ортопедични обувки и стои изправена, прави по няколко крачки. Работим, за да може да ходи самостоятелно, макар и бавничко, напредваме.

Операцията на ръчичката също мина добре и след месец ще махнем шината.

Благодаря на Бог!

Благодаря, на всички, които направиха това възможно. Благодаря за помощта! :wub:

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Линк към коментар
Share on other sites

  • 7 months later...

Доста отдавна не съм писала в тази тема. Сега дойде време за това. Искам да видите клиниката, в която се лекува Лорина:

http://www.schoen-kliniken.de/ptp/medizin/orthopaedie/thema/aktuell/01858/

Екипа, който оперира и се грижеше за нас, с Лори:

http://www.schoen-kliniken.de/ptp/kkh/okm/faz/kinderorthopaedie/

Лоринка вече прави уверени стъпки. Все още се страхува да се отпусне сама и е с моя помощ. Но определено се чувства добре и с всеки ден напредва, макар и с мъничко.

Ще се опитам и нейна снимка да кача, но не мога сама и като ми помогне сина ми, ще стане:feel happy:

Поздрави от нас!:3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

3d_047.gif3d_097.gif Редактирано от Аделаида
Линк към коментар
Share on other sites

Доста отдавна не съм писала в тази тема. Сега дойде време за това. Искам да видите клиниката, в която се лекува Лорина:

http://www.schoen-kl.../aktuell/01858/

Екипа, който оперира и се грижеше за нас, с Лори:

http://www.schoen-kl...derorthopaedie/

Лоринка вече прави уверени стъпки. Все още се страхува да се отпусне сама и е с моя помощ. Но определено се чувства добре и с всеки ден напредва, макар и с мъничко.

Ще се опитам и нейна снимка да кача, но не мога сама и като ми помогне сина ми, ще стане:feel happy:

Поздрави от нас!:3d_047:

2990a9b8319ec859ecde6ad98231d966.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Да, благодаря ви приятели. Сега предстои да вземем една проходилка, с която тя сама да стои и да прави крачки. В началото стоеше и пристъпваше, но наведена, с неукрепнали мускули...

Сега е изправена, има хъс и се старае. Когато пристъпваме, стига до вратата и сама отваря. слиза от леглото сама, "подрежда" ми, каквото достигне...:feel happy::sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Лоринка вече прави уверени стъпки. Все още се страхува да се отпусне сама и е с моя помощ. Но определено се чувства добре и с всеки ден напредва, макар и с мъничко.

Сега предстои да вземем една проходилка, с която тя сама да стои и да прави крачки. В началото стоеше и пристъпваше, но наведена, с неукрепнали мускули...

Сега е изправена, има хъс и се старае. Когато пристъпваме, стига до вратата и сама отваря. слиза от леглото сама, "подрежда" ми, каквото достигне...:feel happy::sorcerer:

Много радостни новини! :thumbsup2:

:3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

Да, благодаря ви приятели. Сега предстои да вземем една проходилка, с която тя сама да стои и да прави крачки. В началото стоеше и пристъпваше, но наведена, с неукрепнали мускули...

Сега е изправена, има хъс и се старае. Когато пристъпваме, стига до вратата и сама отваря. слиза от леглото сама, "подрежда" ми, каквото достигне...:feel happy::sorcerer:

:thumbsup2:Безкрайно се радвам и за Лори и за теб!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

Браво на малката и храбра Лори! Браво на доброто детенце и на всички, които са се отзовали (аз научавам твърде късно за това и не съм сред последните) :thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...