Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Астрология - въпроси от начинаещи 2.


Recommended Posts

Венерата във Водолей обича свободата. Няма да се задоволи лесно с един партньор, освен,ако не я омае с нещо интересно и нестандартно. Всичко ново и екстравагантно, привлича тази венера. Да не говорим и за секса-))).

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Искам да попитам евентуално в какво се изразява "лошият аспект" - Луна съвпад Сатурн...в интернет бе отбелязано единствено че е лош...и аз взех, че се стреснах предпразнично... :huh:

Линк към коментар
Share on other sites

А, съвпада между Луна и Сатурн, не е лош, просто е труден.

Подобно отношение би означавало, че цялата отговорност за възпитанието ти е паднало върху един от родителите, той е бил и майка и баща в едно. Като личностна характеристика съвпада щрихира емоционална несигурност, затвореност.

Този плашещ аспект е много плодотворен за надграждане и развитие :)

Линк към коментар
Share on other sites

Честита нова година на всички! Здраве, успехи и много щастливи мигове ви желая през новата година.

Бих искала малко помощ. Аз съм родена на 4.09.1974 в 11,32 - съвсем начинаеща съм в астрологията но ми е ясно че всичко зависи от разположението на планетите. Чета тук, там но някой неща не са ми съвсем ясно още. В последно време нещо все не върви и с работа и с финанси, и с взъимоотношения с познати и близки. Сякаш колкото и да се опитвам да е нормално и спокойно всичко , толкова наобратно върви. Моля, ще съм много благодарна ако някой ми каже кога ще свърши това и защо всъщност е такова положението.

Линк към коментар
Share on other sites

По отношение на финансите нещата в скоро време би трябвало да се подобрят. При теб Юпитер е сигнификатор на движимо имущество, а от 18.01 навлиза в занака риби, на който е съуправител. Твоят 4 дом попада под знака на рибите, така че очаквам да се похвалиш с приходи. Ако е съвсем точен часът ти на раждане, още на 5 -ти планетата ще "кацне" на върха на твоя 4 дом. Но се пази от нереалистични очаквания, не прави съмнителни сделки и бъди максимално трезва по отношение на взимане на финансови решения, защото ще се задейства и Нептун. Неразбориите с близки и познати ги отдавам на ретроградните в момента Меркурий и Марс.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, Olq3!

Трябва да е съвсем точен часът на раждането ми. Майка ми така си го спомня а и в документите ми от тогава така пише.

Ще пиша щом има промяна. :)

Отново благодаря и успешен ден!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :)

При мен най-много планети попадат в 1, 10 и 12 дом.

10 дом:

Сатурн - Стрелец

Уран - Стрелец

Нептун - Козирог (в края на 10 дом)

12 дом:

Луна - Риби

Меркурий - Риби (накрая на 12 дом)

Венера - Водолей

Това какво означава?

Предварително благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Честита нова година на всички! Здраве, успехи и много щастливи мигове ви желая през новата година.

В последно време нещо все не върви и с работа и с финанси, и с взъимоотношения с познати и близки. Сякаш колкото и да се опитвам да е нормално и спокойно всичко , толкова наобратно върви. Моля, ще съм много благодарна ако някой ми каже кога ще свърши това и защо всъщност е такова положението.

За много години!

Според мене напрежението, което чувствате в отношенията си с близките е от квадратурата между транзитния плутон в козирог и луната ви в овен, като това напрежение се изразява най-силно в отношенията с жени, особено майка- дъщеря (при мен и двете, моята луна също е овен :3d_132:

Съветът за този транзит, който продължава доста време, е човек да бъде самоуверен, но не агресивен, особено ако преди това положението се е крепяло чрез "мир на всяка цена", да приеме, че трябва да има промени, като положителният подход ще отвори очите за скритите възможности. :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! Аз отскоро съм запалена по астрологията! Обаче винаги има въпроси! Искам да попитам за 14.06.1979 10.15 часа , родена в Берковица! И по- конкретно брак, деца! Нещо не успявам да се оправя с домовете все още! Благодаря предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте! Аз отскоро съм запалена по астрологията! Обаче винаги има въпроси! Искам да попитам за 14.06.1979 10.15 часа , родена в Берковица! И по- конкретно брак, деца! Нещо не успявам да се оправя с домовете все още! Благодаря предварително!

Най-общо за брак отговаря 7 дом, значи при теб Уран , но също и Луна , тя е на върха му. И разбира се мунданнния управител Венера. При това положение ретро Уран може да указва забавяне да. През тази година транз. Юпитер ще направи тригон хем към радикален Уран, хем към прогресивна Венера. Също и към прогресивния Хирон, така че на прима виста наистина смятам, че ще има много добър шанс за партньорски отношения.

За децата е 5-ти дом. Може би ще опиташ сама някакъв анализ.

Анита03, повече планети в един дом го акцентират, подчертава значението му в твоя живот. Означава повече и по-съществени събития по делата на такъв дом.

Планета в края на дома играе даже по-голяма роля за следващия дом, където предстои да изгрее, поне според мен е така. Важно е къде ти е Слънцето,Асц., управителите на домовете също.

Линк към коментар
Share on other sites

Скъпи приятели, отскоро и аз съм в "отбора", но все още трудно се оправям...някой може ли да се включи да ми направи прогноза за любовната зона, защото засега там нещата не вървят-Родена съм в Пловдив, на 25.12.1977 г. в 1.20 часа. Моля, за помощта ви...

Линк към коментар
Share on other sites

Привет. Чисто нов съм в този форум и не сум сигурен че мястото на тази тема е точно в този раздел но се надявам че съм го нацелил. Сега моят въпрос е правят ли се тълкуваня на лични хороскоппи (за да мога да разбера кой съм всъщност :hypocrite: ) поради простата причина че астрологията ми е много интересна а съм напълно начинаещ :3d_167: в тази област . Под ''тълкуване на личен хороскоп'' разбрам планетите по време на раждане, домова система и какви зодий има още в мене. (Ще извинявате ако нещо ви прозвучи глупувато но не съм ''геймар'' и съм скаран с клавиатурата :3d_068: )

Ако някой ми съдейства ще съм му изклиучително благодарен, защото ми е ясно че ще положи голям труд (тука поне няма пошенници :feel happy: ) Мерси на всички независимо дали ще се притекат на ''помощ''. Поздрави

:thumbsup1::3d_161:

Линк към коментар
Share on other sites

Прав си - много труд е.

И дори такова "пълно тълкуване" е напълно невъзмжно. Професионален астролог може да ти напише няколко десетки страници и ... пак ще е непълно, макар и да разгледа цялата ти рождена карта.

Тук, във форума, не зная дали някой може да си позволи лукса да отдели много време - все пак не ни е това основното занимание. По-добре е да зададеш конкретен въпрос - коя именно страна от живота те интересува, примерно здраве ли, или работа, приятели, любов, семейство ... нека е само едно нещо smile.gif

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

Ееее мерси някой ми се притече. Ако мога да разбера нещо повече за характера ми и външният си вид ще е добре. Тук в beinsadouno.com нали има изчисляване на личния хороскоп. Там ми дава планети домова система и т.н. ако ми попмогнете за една малка част примерно ще съм благодарен поне малко инфо. не познавам астролози и почти никакви източници освен Вас. Има и сайтове които предлагат ''Пълнно тълкуване'' но то е Скъпо. Ако тук ми помогнете за една малка част просто ще е един старт за мене като аматиор. Ако някой се навие

Рожденна дата: 16.03.1995

Час на раждане: 9:50 (Сутринта)

Място: София

Става ли без ЕГН защото е опасно да се дава по и-нет? Ако не. Здраве му кажете :thumbsup2::3d_161:

Линк към коментар
Share on other sites

Добре. Интересуват ме външният вид и приятелите ако трябва да бъда честен :dancing yes: нно те дали могат да се познаят само от бпланети и зодий или сичко си зависи от самия характер

Линк към коментар
Share on other sites

Така е - без ЕГН-та thumbsup.gif

Да, тук може да си изчислиш асцендента и някои други неща. Пък за тълкуването - потърпи, все някой ще се навие за толкова (аз - по-свободна съм и мога в уикенда smile.gif )

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Брус Лий!

Защо ли ми се струва, че съвсем не напосоки си се регистрилал с това име smile.gif

Имаш интересна карта - ти си енергична и донякъде противоречива личност; с приятелите наистина е интересно при теб, както и с приятелките впрочем; семейството ти също е ... огън. Нека да поогледам малко и след няколко часа ще ти пиша.

А какво ти е отношението към изкуството (евентуално визуално)?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Брус Лий!

Здравейте :rolleyes:

Защо ли ми се струва, че съвсем не напосоки си се регистрилал с това име

:thumbsup1: :thumbsup1: Още съм пубер и това ми беше единственото в главата, затова го написах... Ако има някакъв проблем веднага ще се опитам да го сменя. :thumbsup:

А какво ти е отношението към изкуството (евентуално визуално)?

Практикувъл съм 3 години иконопис, и ме бива в рисуването ако считаме и бойните ''изкуства'' нека и там ме има, защото и това съм практикувал. Да момче на изкуството съм не обичам да се задържам на едно място особено, когато имам много енегрия а това се случва доста често ( а пък съм зодия риби и те са по лениви :whistling: ) гледам или да изляза навънка или да почна я да рисувам (изкуство) я да спортувам.

Баба преди години ме учеше да плета :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Именно, това имах предвид - защото Брус Лий подсеща за бойни изкуства и те навярно наистина те привличат 60.gif

А изкуството - има добри шансове да бъде това, в което да правиш кариера занапред, не се отказвай! Импулсът за това може би е дошъл от семейството ти, или поне ще те подкрепят по този път, ще те свържат с подходящи партньори за успешно развитие в тази сфера. Успех!

Наистина имаш много енергия (нищо, че си зодия Риби), имаш Марс в Лъв и си с асцендент Близнаци, което обяснява, защо не се спираш на едно място и все искаш да излизаш. Научи се да я контролираш и направляваш, защото често ще се случва да правиш неща, които после ще се обръщат срещу теб самия. Майка ти също може би е силна и енергична жена, може между вас да има известно неразбирателство - опитай се да я разбереш и да смекчиш нещата там. Това е много важно да го преодолееш сега, за да може за в бъдеще да имаш добри взаимоотношения с другия пол; иначе може да намразиш жените въобще или да ги пренебрегваш, като ги смяташ за ненадеждни и непълноценни (като пратньори).

С приятелите ще е противоречиво - предполагам от съвсем малък ти е трудно да се вписваш в колективите. Причините ... дълго е за обяснение, приеми, че така си се родил. Може другите да се чувстват дори леко притеснени от теб. Замисли се - дали е възможно често да проектираш някои негативни неща върху другите, включитлено и върху приятелите, някак все да ти се струва, че все те за всичко са виновни? Вината в едни взаимоотношение винаги е и в двете страни, никога само в едната.

Знам, че общуването с другите е много важно, по принцип, а и в тази възраст, в която си в момента, но ... не се вторачвай в другите, подминавай негативните моменти с хората. За мен е най-добре да насочиш енергията си в изкуството; там ще бъдеш най-полезен на себе си и на другите. Успех още веднъж!

Линк към коментар
Share on other sites

Мерси много. Да, вярно е че понякога ми е трудно да се вписвам в приятелските групички и че ме мислят за малко ''старомоден'' защото не пипя не пуща не хвърлям пиратки :( но нокой не може да ме промени.

По повод на изкуствата, много бих искал някй ден да стана яктиор и да успея да завърша НАДФИС макар, и че имам лек дефект в говора ( не мога да казвам ''Р'' ) но никога не е лошо да се мечтае нали ? :whistling:

Наистина имаш много енергия (нищо, че си зодия Риби), имаш Марс в Лъв и си с асцендент Близнаци,

Бях и чел в един саит пак астрологически, близнаците (асцендентът ми) имат слаби и високи тела

а за рибите бях прочел, че са по скоро набити ( ниски и по пълни закръглени тела бузи ръце )

ако имам наистина нещо общо с зодия лъв то това сигурно и ще ми даде доста от отговорите които търся защото нито съм близнак нито съм риби на външен вид.

И за това сигурно имам ако мога да се изразя '' повече буйнственост, кипене'' . !

Майка ти също може би е силна и енергична жена, може между вас да има известно неразбирателство - опитай се да я разбереш и да смекчиш нещата там.

Дам не се разбирам много с нея но като че ли това ми дава възможност повече да я обичам. А пък тяя е зодия Скорпион асцендент в Овен което е попринцип перфектно разбирателство с мене. Щом имам в хороскопа си лъв а тя е с асцендент в овен това са 2 огнени знака

а и аз съм зодия риби а Тя е скорпион 2 водни :)

Успех още веднъж!

Мерси, и на вас даже двойно повече :-)

Надявам се да го прочетете, за което много благодаря, и пак се извинявам за изгубеното време но на мене тази информация ми беще много полезна.

Мерси и пак се извинявам за изгубеното време :3d_161::3d_161::3d_133:( Извинете, че допускам много правописни грешки но просто с клавиатурата никакъв ме няма :-) )

Редактирано от Bruce Lee R.I.P
Линк към коментар
Share on other sites

Хм, защо пък не и актьор?

Като казах визуални изкуства, имах предвид не само изобразително, но и друго - примерно балет, театър ...

А актьорът може и да е ням - аз лично много се възхищавам на пластиката и изразителността на мимовете.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...