Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Синастрия.Аспекти в синастрията.


Recommended Posts

Здравейте Сабина,

Разположението на рождените ви слънца ,луните и сатурните дават възможност за съвместно съществуване.Необходимо е обаче да изработите някой от бляскавите импулси на мъжа в стройно желание за обособяване ,като цел или цели,за чието постигане ще се трудите /действате /съвместно.Основа за вашето разбирателство са общите действия.Събирайте се ,когато имате желания за общи действия/включително е по -добре да спите в отделни кревати.Магнитните Ви полета при близост без съвместно действие ще ви оттласкват един от друг./Миналата година,по китайският календар е била добра за Вашето/на ж./бракосъчетание.В момента този мъж се намира под въздействие на давление оказвано от ваша страна.Не насилвайте овена.

Ако не сте омъжена може да сключите брак и под ваше дамление/не ви го препоръчвам ,като самостоятелно действие.Необходимо е да си поиграете с захарчето или морковчето с целда получите желанието и на мъжат. е. да си подсигурите общо дйствие.

С уважение:

К Петров

PS-Желая да кажа нещо по общо ,касаещо и всички други пожелали да се разгледа съвместимостта им ,от гледна точка на някои основни векторни характеристики ,на личностите им.Добре е да се казва на какъв етап са вашите лични отношения с съответният човек.Така задачата става по еднозначно определима.Възможен еотговор развит и по варианти:бракосъчетани или не,с деца или не.

Не забравяйте ,че целта на брака е преди всичко осигуряване на възможността за продължаване на живота/съществуването/на вашите хромозоми,давайки възможност за тяхното еволюиране/говоря за физическото тяло/,чрез потомството ви.Така ,че е много съществено да се знае дали на практика е осъществено семейството т. е. дали има зачеване.Самото развитие на физическите ни тела не е самоцел,тя се обуславя от решения взети на Душевно ниво и действува в продължение на серия от реинкарнаций,в съответствие с най висшите духовни планове на всеки от нас/

<{POST_SNAPBACK}>

благодаря ви Константин!

женени сме вече от три години а сме заедно от 10.и двамата сме родени във варна. и имаме син който се роди миналата година.имам още един въпрос оженихме се на 15.06.02 тази дата била ли е благоприятна за брак ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЛАГОДАРЯ.

Линк към коментар
Share on other sites

Привет!

Бихте ли ми казали имам ли бъдеще с човека,който срешнах?

Казвам се Стефка.

Той се казва Сашо.

Благодаря предварително!

Администраторска бележка: Личните данни са изтрити поради изрична молба.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте Сабина!

Обикновенно отговарям според настроението си.Но явно годината ,месеца и датата е била радостна за Вас.Тогава сте се намирали в дома на любовта си.З мене истината е по друга -брака е започнал след зачеването на сина Ви.За баща си той е неговато богатство ,а за Вас е човекът за който сте съгласна цял живот да работите.

Желая Ви радост и щастие и на всички около Вас!

С уважение :

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,Stefi!

Ако не сте омъжена текста е за Вас

Взаимно привличане се усилва при близост .Силно магнетично привличане.Добре е да сте в непрекъсната близост.В действия и мисли сте абсолютно независими.Трябва да се научите в този живот да живеете съвместно.Векторите на Слънцата ви при зачеване са разположени така ,че взаимно се подържат.Предполагам ,че мъжът е по- влюбен.Вие сама си създавате непрекъснато някакви ограничения.Гледайте да не са свръх изискващи.Можеби сте решили да се омъжите тази година.Подходяща е .Вие се намирате /условно казано/ в дома на любовта на мъжът ,а той е в дома на семейството си.Вие сте права да го считате за Ваш приятел.Запознаването Ви с този човек е доста неочаквано било за Вас.Трудностите са от вашите независими желания в изискванията и разбиранията в този живот.Два огъня- трябва много внимание за да не си пречите

С уважение:

К петров

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте Костадине,

Попаднах на Вас благодарение на Google.Закачил е "векторната астрология "на първо място.Очаквах да прочета нещо ,по-съществено за векторната астрология и тук, в тази тема .Но явно, това тук, е някакво практическо приложение на идейте Ви.Надявам се да сте и автора на статията " Астрологята - най -древната точна наука."Имената и поясненията в развиието на тази тема ,тук ,поне съвпадат.Нещата ,който са маркирани в статията са доста неочаквани!Но доколко са достоверни и валидни за всички и навсякъде по света?Не са ли се променили през хилядолетията?

Ако съм попаднал на точният човек и ,ако е възможно,бих желал да започна с Вас диалог.Имам и един въпрос към Вас,но за него ще говоря ,ако имате желание да го чуете и коментирате.

По професия съм физик-преподовам в коледж.Това го отбелязвам за да Сте наясно с нивото на познанията ми.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте уважаеми,Amkal!

Съжалявам,че търсачката не е по умна-тя търси само по срещната думи.Но Все пак е свършила работа –защото позволи да ме намерите.

Мисля ,че след установяване на лична връзка по между ни,няма да е необходимо да разисквам нещата на форума.Не защото ще ми е неприятно .Това което съм искал да покажа е казано в статията”Астрологията –най-древната точна наука. Публикувана е на страниците на :. www.astrohoroscope.info Ако някой проявява личен интерес към проблемите ,който съм повдигнал ,винаги може да се свърже и да разговаря с мене.

С уважение:

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Калоян

Радвам се, че се срещаме във виртуалното пространство. Аз съм Албена от Монтана. Не сме се виждали отдавна и ми е приятно че открих нещо ново написано от теб по въпроса за синастрията.Векторната астрология ми е интересна, но все още не мога да направя самостоятелно карта.

Би ли могъл да погледнеш и за мен:

Албена - 19.01.1981г. 21.50 гр.Монтана

Емил - 23.12.1964г. 12.30 на обяд гр. Монтана

Заедно сме от две години и полувина.

Благодаря ти, ще ми бъде приятно да поговорим, тук във форума или при лична среща.

Поздрави

Албена

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Моля да проверите има ли бъдеще връзката ни, ако да, добро?

Евелина, 17.12.1964, 05:50 ч, Баниска, Русенско

Кирил, 22.02.1959, ??? ч, Самоков

Благодаря Ви предварително!

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте уважаема, everforeve!

Натрупват се доста неопределености.Въпреки това .

Ако сте женени теглете си каруцата.Взаимно не си пречите .Страстите отслабват.Можете да сте добри другари.Трябва да разчитате на собствените ви /на двамата /възможности.Вие може би чувствате ограничения в желанията си да започнете нещо ново –съпротива има в родната ви среда .На мъжът не му се удава да използва достатъчно добре чужди материални ресурси/Просто преминавате през слоя от южни планетни възли.

Във връзката ,ако не сте женени и нямата деца-няма проявления на особено силни чувства .Възможна връзка по настояване на мъжа-той има да приклячва старо свое задължение към Вас.Общо взето двамата искате да сте независими не позволявате много да се навлиза в собственото ви жизнено пространство.

Въпреки всичко съдбите Ви протичат в близост една до друга.Мисля ,че не може да си пречите един на друг.Проблеми в материалните ви интереси -по осезателно около края надекември2005г. и началото на януари -сл. година.

С уважение :

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, Костадине!

Благодаря Ви за отговора.

Като допълнение на информацията - аз самата съм разведена, а той не живее със съпругата си от много време заедно. Започнахме като приятели, а след това нещата се прпомениха, особено от моя страна. Като че ли съм повече от увлечена по него.

Ако мислите, че може да допълните още нещо, моля!

Благодаря Ви и лек ден!

Евелина

Здравейте уважаема, everforeve!

Натрупват се доста неопределености.Въпреки това .

Ако сте женени теглете си  каруцата.Взаимно не си пречите .Страстите отслабват.Можете да сте добри другари.Трябва да разчитате на собствените ви /на двамата /възможности.Вие може би чувствате ограничения в желанията си да започнете нещо ново –съпротива има в родната ви среда .На мъжът не му се удава да използва достатъчно добре чужди материални ресурси/Просто преминавате през слоя от южни планетни възли.

Във връзката ,ако не сте женени и нямата деца-няма проявления на особено силни чувства .Възможна връзка по настояване на мъжа-той има да приклячва старо свое задължение към Вас.Общо взето двамата искате да сте независими не позволявате много да се навлиза в собственото ви жизнено пространство.

Въпреки всичко съдбите Ви протичат в близост една до друга.Мисля ,че не може да  си пречите един на друг.Проблеми в материалните ви интереси -по осезателно около края надекември2005г. и началото на януари -сл. година.

С уважение :

К Петров

<{POST_SNAPBACK}>

Линк към коментар
Share on other sites

Re:Guest

Усещанията Ви са абсолютно вредни Вашият марс или представата ви за мъжа се движи от средата на 2004 година малко преди този на мъжа.Как щеше да изпълни той старите си задължения ,ако природата не ви засили влечението към него.И въпреки това това -наблегнете повече на приятелството.Особенно ака има създадени деца.Живейте живота си без да обременявате другите около Вас.

Желая Ви повече радостни дни:

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте,

много се радвам, че намерих хора, които могат да ми помогнат и обеснят някои неща :)

Родена съм на 15.11.1979г. в 9.00 ч. сутринта в София,

а той на 08.04.1978г. в 17.10 ч. в Мадан.

Ще съм благодарна, ако ми кажете нещо за нас и нашата връзка, тъй като много хора до сега са казвали, че не сме един за друг, а ние сме заедно от 7 г., макар и доста да се караме.

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

imam edna golqma molba,vik za pomo6t. molq vi kajete mi koi ot dvamata da izbera.bix iskala da vi orientiram v otno6eniqta ni no iskam da ste bezpristrasni.estestveno az imam predpo4itaniq i jelaniq,no ima i drugi obstoqtelstva koto me svarzvat s drugiqt,ne e brak ili dete,prosto mnogo dalgi godi savmesten jivot i mi e trudno da go napusna i da mupri4inq golqmata bolka kato nikoga do sega za vsi4ko sam gledala da ne strada.te idvama znaqt edin za drug.i trimata tarpim i az mislq koe e izku6enie li e novata vrazka,koeto e ve4e ot edna godina.ili e onazi moq polovinka koqto vseki tarsi.znam 4e vsqka vrazka si ima trudnostite,da li v moqta dalga ve4e7godini vrazki tova ne e porednata trudnost.vqrvam v prerajdaneto i dopuskam 4e s mom4eto koeto ot edna godina podarjame vrazka sme po nqkakav na4in svarzani,ili prosto se zablujdavam.ili tuk deistva napalno jiteiskiat zakon zabranenoto e sladko,a polu4i6 li go ve4e ne e sa6toto.dannite ni sa:

Rumen 14.05.1976g.05:30h.

jivka 24.04.1979g. 23:30h.

Krasimir 21.08.1979g.15:40h.

umi6leno nqma da vi napi6a s koi v kakvi vzaimootno6eniq sam,za6toto optvax za savet i pri drugi xora no qvno se povliqvaxa ot emotsiite i krasivata lubov/do momenta/ i mi so4exa opredeleniqt 4ovek,no az ne isakm da se vodq ot tqx a da napravq izbor koito 6te donese palnota,xarmoniq,duxovno izrastvane,6astie i udovletvorenie za trimata.

predvaritelno vi blagodarq

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

ето и моите данни за синастрията:

08/03/1977 ,гр. Карлово, Надежда, за съжаление точният час не се знае

16/03/1969, гр. Каварна, Иван, около 11.15

ще чакам вашата помощ. Благодаря

Линк към коментар
Share on other sites

Ето ги и моите данни: Разделени сме. Интересувам се дали ще се съберем отново.

Аз съм родена на 05.02.1976 в гр. Видин - Биляна Иванова Цветанова, а той е роден на 03.08.1972 /предполагам във Варна, но не съм сигурна/ - Любомир Георгиев Чолаков.

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Бихте ли направили кратък хороскоп за партньорска съвместимост за:

мен 01.09.1974. 09:10 Варна

и той 19.02.1974 Разград

Бихте ли ми казали какво е бъдещето на връзката ни.Т. е. какво ще бъде развитието и. Благодаря за вниманието ви и за труда .

Линк към коментар
Share on other sites

  • 7 months later...

Погледни темата - "Как да изберем подходящ астролог" - или нещо такова.

Мисля че темите са заключени, защото се е изписало доста по тях (и достатъчно).

Синастрията изобще не я знам, ако можеш попитай някой от горепосочената от мен тема.

Успех!

:)

Редактирано от the_keeper
Линк към коментар
Share on other sites

Като цяло темите са за обсъждане на различни въпроси от Астрологията, а не за изготвяне на Хороскоп. - последното не е за форум :)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...