Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Големите Аркани 1


Guest azbuki

Recommended Posts

Съгласна съм за Паж мечове - излизал ми е в случаи, когато истината е скрита, има много неизказани/премълчани неща, преструвки и т.н.

И аз не свързвам Луната с лъжи. Може би от гледна точка на самозаблуда, липса на възможност за реална преценка.

По-скоро се е появявала, когато се проявява параноичната ми страна. Имаш много малко информация за конкретно нещо и въображението ти започва да рисува какви ли не страшни картини. Терзаеш се, притесняваш се за неща, които евентуално, може би, ще настъпят. Тук всичко е много условно и хипотетично. Мисля, че Луната няма допир с реалността и чувствата, които са свързани с нея, често са предизвикани просто от мисли и догадки.

Линк към коментар
Share on other sites

Не зная защо Тарото ми има навика на обикновенни и не толкова важни въпроси да ми отговаря с егати картите :) ,а на по важни с по-нормални карти ,по -приемливи комбинации.Ето пример :

Кула,Императрица,Маг - въпроса е дали ще се видим днес с мой стар приятел ?????

Нужна ми е насока.Тези карти отговарят ли на въпроса ми или ми казват нещо друго касаещо само мен ???

Линк към коментар
Share on other sites

"

Съгласна съм за Паж мечове - излизал ми е в случаи, когато истината е скрита, има много неизказани/премълчани неща, преструвки и т.н.

И аз не свързвам Луната с лъжи. Може би от гледна точка на самозаблуда, липса на възможност за реална преценка.

По-скоро се е появявала, когато се проявява параноичната ми страна. Имаш много малко информация за конкретно нещо и въображението ти започва да рисува какви ли не страшни картини. Терзаеш се, притесняваш се за неща, които евентуално, може би, ще настъпят. Тук всичко е много условно и хипотетично. Мисля, че Луната няма допир с реалността и чувствата, които са свързани с нея, често са предизвикани просто от мисли и догадки."

baby777, Наистина много добре тълкуваш картите си , и Мона също много съм съгласна с вас специялно до Паж мечове, Луната, 7 чаши. И трите са ми се падали и в комбинация, но най-често ми се пада Луната с 7 чаши, наистина е самозаблуда поради болни фантазии и липса на достатъчно информация, и ако мога от вас да потърся второ мнение за следната комбинация Рицар пентакли, Дяволът и Магосникът дали се препокрива моето мнение с вашето , че нещо което се дава на определен човек един вид като подарък ,определящият се от Магьосникът главен учатник в действието се погавря и потъпква този дар, подарък или добро дело, прави си гавра с него и по-точно това е била целта на главния учатник когато е видял съответния дар, да прояви сила, натиск, да достигне главната точка на майтапа и злосторничеството - Все едно да ви предоставят страхотна възможност с желанието да приемете и да се зарадвате, а вие просто се подигравате с възможността и човека, да хванете подаръка и с голяма сила (може би по-прикрито) да го счупи в земята с усмивка. Обаче има и нещо др, че на тези карти влияе 2 мечове - баланс и хармония, един вид потъпкване на този дар, но по по тих начин, така , че да не се разваля хармонията и приятелството, не е бил отказан подаръкът за да не се разбалансират добрите отношения, но всъщност да не го искаш, да не можеш да го откажеш и да проявиш някаква активност по въпроса (определена с Дявола-надеждите на човека за когото се пита) и всъщност когато се приберете да го хвърлите например. Как бихте разчели тези 3 карти в комбинация бкл. и с 2 мечове?

Ще съм много благодарна, ако ми помогнете smile.gif

Имам и друг въпрос : ако при условие ,че се падат Асо чаши като общо влияние в/у някого, като пречка - Страшният съд, при тези 2 обстоятелства е Слънцето при подредба Келтски кръст. Другите карти си ги обяснявам но точно тези много ме объркват. Каква е ролята на Слънцето при тези 2 обстоятелства?

Може би трябва да спомена и съответния въпрос за това как е реагирал определен човек на дадена среща.

Редактирано от desinka_mesinka
Линк към коментар
Share on other sites

... и ако мога от вас да потърся второ мнение за следната комбинация Рицар пентакли, Дяволът и Магосникът. Как бихте разчели тези 3 карти в комбинация бкл. и с 2 мечове?

Ще съм много благодарна, ако ми помогнете smile.gif

Имам и друг въпрос : ако при условие ,че се падат Асо чаши като общо влияние в/у някого, като пречка - Страшният съд, при тези 2 обстоятелства е Слънцето при подредба Келтски кръст. Другите карти си ги обяснявам но точно тези много ме объркват. Каква е ролята на Слънцето при тези 2 обстоятелства?

Може би трябва да спомена и съответния въпрос за това как е реагирал определен човек на дадена среща.

Здравей! По първия въпрос Рицар пентакли, Дяволът и Магът. Изобщо нямам идея с какво е свързано питането ти, но идеята, която ми идва е следната: Рицарят говори почти винаги за конкретен човек - много отдаден на нещо, човек с план, решен да постигне определена цел. С Дявола и Мага като комбинация обаче смятам, че този човек е държан умишлено в заблуда и лъжа, за да му бъде попречено. 2 мечове още веднъж говорят за блокирани действия.

Къде се намира Слънцето във втората подредба?

Линк към коментар
Share on other sites

Слънцето се намира на 3та позиция , на първа е Асо чаши а 2ра - Страшният съд. Аз ако си го тълкувам, смятам, чв определеният човек за който питам има някакви емоции, които му влияят като цяло не само върху самата среща, Страшният съд е препядствието, което изразява възраждане на нещо старо , или минанолото, пробуждащо се в емоционален план, човек е влюбен и точно в момента на срещата тези чувства се завръщат със голяма сила, всичко първично само за миг се надига в нас и осъзнаваме, какво сме желали какво сме изпуснали, какво сме направили, а Слънцето на 3та позиция явно значи просветлението, осъзнаването на истинността на нещата, осветяването на емоциите, тяхното осъзнаване може би към отминал човек, към отминали неща, които сме обичли истински. Поне аз така си го тълкувам :) Благодаря за предните карти м/у др. твоето пояснение нап1лно ме удовлетвори, наистина си права за блокирането и заблудата.

Линк към коментар
Share on other sites

Слънцето се намира на 3та позиция , на първа е Асо чаши а 2ра - Страшният съд. Аз ако си го тълкувам, смятам, чв определеният човек за който питам има някакви емоции, които му влияят като цяло не само върху самата среща, Страшният съд е препядствието, което изразява възраждане на нещо старо , или минанолото, пробуждащо се в емоционален план, човек е влюбен и точно в момента на срещата тези чувства се завръщат със голяма сила, всичко първично само за миг се надига в нас и осъзнаваме, какво сме желали какво сме изпуснали, какво сме направили, а Слънцето на 3та позиция явно значи просветлението, осъзнаването на истинността на нещата, осветяването на емоциите, тяхното осъзнаване може би към отминал човек, към отминали неща, които сме обичли истински. Поне аз така си го тълкувам :) Благодаря за предните карти м/у др. твоето пояснение нап1лно ме удовлетвори, наистина си права за блокирането и заблудата.

Значи ще се опитам да коментирам Слънцето в комбинация със Страшния съд . Страшният съд в случая го приемам като прокуратурата ,обвинението а слънцето като съдята , опрощаващ или наказващ. Възможно ли е да става въпрос за някаква волна или неволна грешка от миналото ( нещо като ,човек понякога е подвластен на някакъв инстинкт /импулс допуска грешка ,за която съжалява и до днес, нещо като обеца на ухото му , не му дава мира и спокойствие) . Нещо такова, ако си ме разбрала. И все пак ,не знам въпроса и коментирам съвсем на сляпо , освен това и съм много начинаеща.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, всъщност има грешка за която се припомня нон-стоп и то аз я припомням и съдя за това, истината се крие от мен, но аз я знам и затова мисля, че Слънцето значи осветяване на истината виждане на нещата такива, каквито са а не лъжовни мисли и илюзии, а много си права за обвиненията от страна на Страшния съд. Обвиненията ми имат основание и последва разобличаване,може би за да не последват обвинения от които човек се страхува при такова обстоятелство той предпочита да освети нещата да каже истината. И аз мисля така като теб, че е като прокуратура, като съдене на някого. Благодаря ти.. smile.gif

Че грешките са простени, простени са, явно са на някаква емоционална основа или изблик на емоция може би безразсъна, човек се е почувствал или много тъжен или много щастлив и свободен за момент желаел е да се почувства по-добре емоционално да се зарадва сам себе си някак и грешка е станала, което мен лично много ме дразни и затова съдя грешката. Но наказващ, защо наказващ, нямаше ли да е по-удачно ако Дявола беше вид наказание за делото, което е извършено, ако приемемосвен това, че той значи злоба, злото,обхванатостта от тях, перверзност, неблагодарност, че Слънцето е доброто, истината, Рая,Собствената истина, радостта и детскотоневинното вътре в нас, а Дявола-злото вътре в нас, което ни е обхванало, лъжата с оято си служим, наказанието за извършеното зло дело, Дявола също има властта да съди и то да съди справедливо, но неговата сила е подтискаща, разрушаваща ценностната система и затова може би той съди злите, некоректните хора за лошите постъпки, все пак нали заради тях ние отиваме при него wink.gif. Най-вероятно пред мен чвекът е чист и невинен и казва истината, и прошката идва в резултат на самопризнания.

Редактирано от desinka_mesinka
Линк към коментар
Share on other sites

Да, всъщност има грешка за която се припомня нон-стоп и то аз я припомням и съдя за това, истината се крие от мен, но аз я знам и затова мисля, че Слънцето значи осветяване на истината виждане на нещата такива, каквито са а не лъжовни мисли и илюзии, а много си права за обвиненията от страна на Страшния съд. Обвиненията ми имат основание и последва разобличаване,може би за да не последват обвинения от които човек се страхува при такова обстоятелство той предпочита да освети нещата да каже истината. И аз мисля така като теб, че е като прокуратура, като съдене на някого. Благодаря ти.. smile.gif

Че грешките са простени, простени са, явно са на някаква емоционална основа или изблик на емоция може би безразсъна, човек се е почувствал или много тъжен или много щастлив и свободен за момент желаел е да се почувства по-добре емоционално да се зарадва сам себе си някак и грешка е станала, което мен лично много ме дразни и затова съдя грешката. Но наказващ, защо наказващ, нямаше ли да е по-удачно ако Дявола беше вид наказание за делото, което е извършено, ако приемемосвен това, че той значи злоба, злото,обхванатостта от тях, перверзност, неблагодарност, че Слънцето е доброто, истината, Рая,Собствената истина, радостта и детскотоневинното вътре в нас, а Дявола-злото вътре в нас, което ни е обхванало, лъжата с оято си служим, наказанието за извършеното зло дело, Дявола също има властта да съди и то да съди справедливо, но неговата сила е подтискаща, разрушаваща ценностната система и затова може би той съди злите, некоректните хора за лошите постъпки, все пак нали заради тях ние отиваме при него wink.gif. Най-вероятно пред мен чвекът е чист и невинен и казва истината, и прошката идва в резултат на самопризнания.

И е така и не е. Дяволът за мен си е чиста проба изкушение ,нека да кажа най- елементарно -нашите инстинкти (дали са зли или не -не мога да кажа .Някои от тях -инстинктите, са и много креативни) на които всички ние сме подвластни в една или друга степен. Страшният съд като карта я асоцирам с Луцифер- ("светлоносеца") ,който пред лицето на Господ разобличава нас смърните. т.е. това са наще норми,морали ,граници, ценности,неща за които сме "научени", че са или "добри "или" лоши" А горкото" Слънце"-Съдята, който взима решение -"Това ДА това НЕ"( Доброто и Лошото, Раят и Адът на куп,Отецът-син, Бог и слуга, Богът в нас) се гърчи и се чуди на кой господар да уйдиса , но последната дума е негова. И в този ред на мисли, може би не си ти точно "Слънцето-съдя" ,а неговото си вътрешно АЗ, което го терзае с необходимостта да отсъди присъдата. В смисъл -чувства се виновен,посипва си главата с пепел защото знае ,че това не е "добро"и в същия момент намира 300 доводи да се оневини, защото това му е донесло някакво"удоволствие", "утеха', "забрава", и т.н. и от тук дискомфорта от взимане на решението .

Дано да си ме разбрала. Ако не си - ще се опитам пак. Но най- добре е и другите да кажат.

Редактирано от shopkata
Линк към коментар
Share on other sites

Дявола ме стряскаше ,но вече не!Дявол има във всеки един от нас и представлява главно нашите страхове.Това е поправимо и преодолимо .Много по-неприятно е да ти излезе Колелото на съдбата на трета позиция от три карти и въпроса ти да е свързан с нещо,което искаш да стане ,т.е. питаш дали ще се случи!Няма мърдане и отговора е "Не" и не зависи от теб!В този случаи дори няма значение какви са околните карти.

Неприятна комбинация е 5 пентакли и Дявол за любовни отношения.Тези отношения са много трудни и връзката няма бъдеще !

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ви за мението и помоща ви наистина ми беше от полза, да имало е утеха, имало е задоволство на емоционална основа :) За Дявола има толкова много мнения и инстинкта в нас и злото и л1жата иа какво ли още не, бих казала, че е една от най-трудните карти за интерпретация и ако я гледаме само от един аспект няма да е правилно спямо нас самите, вярно е все пак, че всеки вижда картите по свой начини си ги тълкува по свои разбирания, но дали Дявола е в блгоприятен аспект за инсинта или лош, дали е съдник на злите дела или е провокатор смятам, че според колните карти може най-добе да се определи.Деяна ти казваш 5пентакли с Дявола, честно да ти кажа падала ми се е тази комбинация и адски ме плаши, за мен това е сигурен материялен или душевен упадък, или сигурен знак, че съответния човек за когото се пита си има любовник или любовница, въпреки, че в предимно картата е свързана с матерялното и неговата загува, в някой интерпретации 5 пентакли значи карта на съпруга и съпругата попаднали в много тежки условия, приятел в нужда се познава или любовник, любовница.Тази комбинация ме сртесира от край време понеже това за мен е сигурен знак за изневяра. Не знам вие какво ще кажете по този въпрос .

Линк към коментар
Share on other sites

М/у др само като информация да попитам, знам че за миг бягам от тематиката,но забелязвам понякога, че на Келтският кръст, макар и много рядко ми излизат неща и действия, които не са конкретно свързани с въпроса, който се задава, а картите показват нещо различно - друга ситуация на същата тематика примерно ако въпроса е: "лъже ли ме..... за... еди кое си?" картите показват лъжа, но тази лъжа е в друга ситуация, не се свързва с въпроса , но е със тематиката - лъжа. Или др вариянт също ми се е случвал - когато питам за нещо в миналото, а картите сякаш изменят времето и показват неща, които дефакто не определят миналото, а се случват в бъдеще и ги научавам в бъдеще. Не знам дали съумях да се обоснова пражилно, но забелязвам това времево отклонение от много време и ми е чудно защо се получава така?

Редактирано от desinka_mesinka
Линк към коментар
Share on other sites

М/у др само като информация да попитам, знам че за миг бягам от тематиката,но забелязвам понякога, че на Келтският кръст, макар и много рядко ми излизат неща и действия, които не са конкретно свързани с въпроса, който се задава, а картите показват нещо различно - друга ситуация на същата тематика примерно ако въпроса е: "лъже ли ме..... за... еди кое си?" картите показват лъжа, но тази лъжа е в друга ситуация, не се свързва с въпроса , но е със тематиката - лъжа. Или др вариянт също ми се е случвал - когато питам за нещо в миналото, а картите сякаш изменят времето и показват неща, които дефакто не определят миналото, а се случват в бъдеще и ги научавам в бъдеще. Не знам дали съумях да се обоснова пражилно, но забелязвам това времево отклонение от много време и ми е чудно защо се получава така?

Ами нямам подобно нещо,но ако искаш напиши въпроса и комбинацията да поумуваме.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

desinka mesinka мнението ти е по скоро за темата "Таро и времето" .Преди известно време Мона писа точно за това за което говориш и ти ! Ето ти линк http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=4500&st=20 .Прочети какво е написала !Не си сама в откритията си ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!Идвам с една комбинация която по скоро не ми харесва.Става въпрос за човек който беше на лечение от алкохолизъм.Неприятни думи,но човешка съдба.Картите които излязоха са 10-ка Мечове,Обесения,Страшният съд и като доп.8-ца мечове.Моля по опитните да си дадат мнението.Въпросът е от тук какво следва?

Линк към коментар
Share on other sites

Забелязвам, че Обесения се появява на такива въпроси или подобни свързани със зависимости! Пример за такава комбинация е Обесен и Паж чаши!

За комбинацията 10 меча, Обесен и Страшен съд и 8 меча

10 меча е отминала, а сега следва осъзнаването, пробуждането, но май е трудно това да се случи.Има 8 меча в края

Мисля, че този човек е неспособен все още да се справи сам с проблема си и мисля, че няма да успее въпреки лечението!

Не съм по опитна, но реших да си кажа мнението!

Редактирано от Деяна
Линк към коментар
Share on other sites

Забелязвам, че Обесения се появява на такива въпроси или подобни свързани със зависимости! Пример за такава комбинация е Паж Чаши и Обесен!

За комбинацията 10 меча, Обесен и Страшен съд

10 меча е отминала, а сега следва осъзнаването, пробуждането. Смятам, че ще настъпят големи промени в него самия, а може и в живота му! Тежки карти и трудни за понасяне!

Благодаря ти за отговора Деяна.Да тежки са и ми се виждат малко страшнички,затова и не посмях да ги коментирам.Притеснява ме 8-ца та мечове дори и да е допълнителна.10-ката според мен бележи периода на лечение който одмина и сега е в дома си,но другите карти ме притесняват.Благодаря!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Картите които излязоха са 10-ка Мечове,Обесения,Страшният съд и като доп.8-ца мечове.Моля по опитните да си дадат мнението.Въпросът е от тук какво следва?

Не зная каква е тази подредба от 3 + 1 карта, но както и да е. (Особено пък след карта като Страшният съд ...)

Какво следва? Отговорът е ясен - следва Страшният съд. За мен прогнозата е неблагоприятна. Не виждам и воля за промяна. Доколкото разбирам, това се е случвало и преди и сега е поредният опит.

Може би, ако този човек се откъсне и попадне в друга среда, ще е добре за него и промяната би била възможна.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

На въпрос за отношенията ми с някой ми се пада седмица чаши, Императрицата и Светът. Малко ме озадачава седмицата чаши. Може би значи, че нещата не изглеждаха много реалистични и аз самата си мислех, че човека не е сериозен и е просто под влияние на емоции, но като го опознах малко разбрах много хубави неща за него. Света аз поне го свързвам с "това е нещото, това е правилното". Нещо от сорта.

Не знаех в коя тема да пиша, защото има и малки и големи аркани.

Линк към коментар
Share on other sites

Картите които излязоха са 10-ка Мечове,Обесения,Страшният съд и като доп.8-ца мечове.Моля по опитните да си дадат мнението.Въпросът е от тук какво следва?

Не зная каква е тази подредба от 3 + 1 карта, но както и да е. (Особено пък след карта като Страшният съд ...)

Какво следва? Отговорът е ясен - следва Страшният съд. За мен прогнозата е неблагоприятна. Не виждам и воля за промяна. Доколкото разбирам, това се е случвало и преди и сега е поредният опит.

Може би, ако този човек се откъсне и попадне в друга среда, ще е добре за него и промяната би била възможна.

Мона,много ти благодаря,че се включи и че разтълкува тази карти.Да това не е първият опит за отказване от алкохола и наистина той няма волята да спре.Вярно е че от както беше на лечение до сега не е пил,но.........това е много кратък период и очакваме всеки момент включване.Зададох въпрос за него,защото картите на жена му бяха много хубави и бих те помолила ако е удобно да си кажеш мнението.Влюбените,3-ка чаши,Светът като допълнителна Смърта.Подреждането е с три карти,но аз винаги тегля по една допълнителна като пояснение и я слагам от долу под другите,затова с ми 4.Можеби това не е правилно?Въпросът е от тук-нататък какво следва.Пояснявам,че първо изтеглих за жена му и като видях тези карти попитах и за него.

Линк към коментар
Share on other sites

С известно закъснение ще споделя и моето усещане за Дявол+5пентакли - липса на сексуално желание и дори сексуален живот, яка стегнация , но в никакъв случай за мен не означава безнадеждност, по скоро е преход. Тази комбинация без друга "страшна" карта в близост не ме плаши, а си знам че е време за духовни а не плътски занимания. (при любовни и партньорски отношения)

Дяволът е първичната, грубата енергия която навлиза у нас и която изисква "преработка", канализиране за да се прояви в съответния разрушителен или креативен резултат. Допълващите карти изразяват тенденцията за проявление и ако наистина успеем да я уловим, то няма за какво да се стряскаме от вида на Дяволът. Това тази карта значи за мен.

Линк към коментар
Share on other sites

sve, комбинацията Дявол и 5 пентакли няма нищо общо,поне според мен със сексуалност или липсата на сексуален живот! Това е трудна и тежка комбинация и мисля, че не веднъж сме говорили за нея! Такава комбинация мен лично би ме обезнадеждила тотално и особено, когато става въпрос за отношения! Преди време ми излезе относно връзка с един господин. Отношенията бяха ужасно трудни, живеехме в два различни свята и нямаше разбирателство никакво между нас! Комуникацията ни беше трудна, срещи и раздели непрекъснато! Една трудна любов ненамерила своя път и ден! Това е за мен тази комбинация от карти

И още нещо sve. Това ти мнение не е за тази тема. Има си специална тема, където се обсъждат конкретни комбинации от карти. Нека не смесваме нещата, става ли? Да, Мерси :)

Линк към коментар
Share on other sites

На въпрос за отношенията ми с някой ми се пада седмица чаши, Императрицата и Светът. Малко ме озадачава седмицата чаши. Може би значи, че нещата не изглеждаха много реалистични и аз самата си мислех, че човека не е сериозен и е просто под влияние на емоции, но като го опознах малко разбрах много хубави неща за него. Света аз поне го свързвам с "това е нещото, това е правилното". Нещо от сорта.

Не знаех в коя тема да пиша, защото има и малки и големи аркани.

Азбуки, имате ли редовна комуникация с този човек, извинявай за въпроса и ако искаш ми отговори.

На мен тези карти не ми харесват като тенденция. Бих те посъветвала да направиш един експеримент и после ще поговорим: запиши си какви карти ти се падат, като питаш за този човек - в смисъл - колко са пентаклите, колко жезлите и колко другите бои. Колко пъти ти се е появявала, например Крал жезли на 3-та позиция, това е много важно: големите аркани да се "появяват" в образите на крале ... Това е важен прегоден етап в отношенията, тогава слизаме на човешко ниво.

П.С. А за темата - те много неща вече са объркани, но както и да е, не е това важното в случая :) По-скоро мнението ти е за темата Картите Таро и любовта ...

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

На въпрос за отношенията ми с някой ми се пада седмица чаши, Императрицата и Светът. Малко ме озадачава седмицата чаши. Може би значи, че нещата не изглеждаха много реалистични и аз самата си мислех, че човека не е сериозен и е просто под влияние на емоции, но като го опознах малко разбрах много хубави неща за него. Света аз поне го свързвам с "това е нещото, това е правилното". Нещо от сорта.

Не знаех в коя тема да пиша, защото има и малки и големи аркани.

Азбуки, имате ли редовна комуникация с този човек, извинявай за въпроса и ако искаш ми отговори.

На мен тези карти не ми харесват като тенденция. Бих те посъветвала да направиш един експеримент и после ще поговорим: запиши си какви карти ти се падат, като питаш за този човек - в смисъл - колко са пентаклите, колко жезлите и колко другите бои. Колко пъти ти се е появявала, например Крал жезли на 3-та позиция, това е много важно: големите аркани да се "появяват" в образите на крале ... Това е важен прегоден етап в отношенията, тогава слизаме на човешко ниво.

П.С. А за темата - те много неща вече са объркани, но както и да е, не е това важното в случая :) По-скоро мнението ти е за темата Картите Таро и любовта ...

Здравей, Мона.

С този човек много малко сме общували. Просто така стана, поради житейски обртоятелства, че в последно време имахме много интензивен контакт, който преди не можехме да имаме. Иначе винаги сме се харесвали, но не сме били много близки. И тия дни като прекарахме малко време заедно, отрихме... ами потвърди ми се предположението, поне моето, че много добре бихме се разбирали, ако се поопознаем.

Като питам за него, много често ми излиза рицар пентакли, често на трета позиция. Според мен това има общо с неговата личност. Той е прагматичен и земен, много предан на семейството човек. От кралете се е падал само крал на пентаклите, много рядко този на жезлите, никога на трета позиция. Другото нещо, което ми направи впечатление, е, че няколко пъти се падна паж жезли, шестица чаши обърната (често на втора позиция) и тройка жезли (понякога обърната и често на втора или трета позиция). Иначе не ми е правило впечатление да се пада преобладаващо някоя боя. Май са балансирани.

Сега като теглих се паднаха Съдът, четворка мечове (наистина поне още две седмици не можем да се видим, защото е много зает) и тройка жезли. Според мен имаме някакво бъдеще заедно, но все още има да открием какво. Може и просто много добро приятелство да се окаже.

П.П. Или примерно въпрос за конкретните му намерения в близко бъдеще, как той си представя нещата: двойка пентакли, двойка чаши, Колелото на Съдбата. Доколкото разбирам, му се иска да ме опознае по-добре - което и на мен ми се иска, тъй като много внезапно се сближихме и нещата са още неясни. Като се замисля, от боите като че ли мечовете най-рядко се падат.

Апропо, често се падат при този човек големи аркани.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

И още нещо sve. Това ти мнение не е за тази тема. Има си специална тема, където се обсъждат конкретни комбинации от карти. Нека не смесваме нещата, става ли? Да, Мерси smile.gif

И аз благодаря, че винаги си насреща Деяна! Мнението си го постнах тук защото е свързано именно с големите аркани - Дяволът, а тази комбинация Дявол+5 пентакли е обсъждана вече тук. Моята връзка с човека до мен е повече от 15 години и не бих я определила като безнадеждна или безперспективна, по-скоро "цветна" с всичките й спадове и върхове. Падала ми се е и не ме е страх от нея. Както вече споделих за мен си е чиста проба сексуална стегнация, която отшумява и нещата отново са обичайните. Аз не й придавам този фатализъм и обреченост за които писахте. Може пък това да е едно от многото и проявления.

Моля те Мона разкажи за картата Дяволът малко повече от твоята практика.

Линк към коментар
Share on other sites

Нали споменах, че обичат да ми се падат големи аркани? Сега ми се падна една комбинация (не във връзка с човеа, за който бях питала по-горе):

Съдът (тази карта ми се пада напоследък много често), Светът и Смъртта.

Да разбирам, че... теглим чертата, всичко е прекрасно, преродени сме и... край?

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...