Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Радвам се ...


Recommended Posts

... когато подаря усмивка.

... когато има обич, слънце, топлота.

... когато има здраве, мир, храна за всички по света.

... когато съм на планина и сред природата въобще.

... и на още толкова много неща.

Линк към коментар
Share on other sites

Радвам се ...

как бихте продължили това изречение?

:3d_101:

Конкретно за днес - зарадвах се на много неща, от сутринта още бях усмихната и виждах усмихнати хора, с които се разминавахме по улиците. Усмихнах се, дори когато си загубих едната ръкавица, а после я намерих :)

Осъзнавам колко неща ме радват и колко съм доволна от всичко, което ми се случва.

Животът е Радост :)

Линк към коментар
Share on other sites

Guest НиколаДамянов

Радвам се на хората,които се обичат,

Радвам се за тях и техните успехи.

Радвам се,че искат и се учат те да „сричат”,

Радвам се и радостта ще е навеки!

Линк към коментар
Share on other sites

Радвам се ...

как бихте продължили това изречение?

Да ти призная, много се радвам на твоя аватар всеки път, когато го видя :) И не толкова на персонажа, а на момента, който си избрал - По в развитие :)

Линк към коментар
Share on other sites

Развам се на неочакваните приказни моменти :3d_133: ...На свободата и безкрайните възможности, на вечните предизвикателства и :hmmmmm: понякога на вид "най-обикновени" неща от живота :3d_015::3d_044: Ех как се радвам на нещо което се сбъднааааа :3d_163: Поздравииии :3d_052:

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Радвам се...на Любовта,която изпълва сърцето ми и ме кара да летя изпълнена с радост,да бъда в себе си едно!

И благодарна съм за това на една Душа,която обикнах от сърце и която ме събуди от един дълбок и продължителен сън! :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Радвам се, когато предизвиквам заря от щастие в очите на любим човек. Щастливите сълзи най - много ме радват!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

В отговор на темата , ще изразя радостта си в стих

Радвам се на пурпора в небето,

Радвам се на вятъра в полето,

Радвам се на бисера в морето,

Радвам се на БОГА в сърцето,

Радвам се , чрез него аз живея,

В радост , мир , Душата вечно пее!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Радвам се, че мога да кажа: Благодаря Ти, Господи!

За всички добри хора, за всички Светли Същества и Любовта им към Теб, служейки на нас, като ни помагат в красотата на трудните мигове и дни. Благодаря на Бог, че дишам, виждам, чувам, движа се, че мога да бъда полезна на себе си, на прекрасното семейство, което ми е дал, на хората, с които ме среща. Благодаря на Бог за всички Вас, които сте замислили, осъществили, действате и ползвате този сайт! :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Радвам се, че едното от кученценцата, които намерихме на Язовир Копринка скоро вече не е така нефелно, наддаде значително, мина няколко пъти през ветеринарната клиника и не е тъй страхливо...Стана една прекрасна игрива кучка-бебе, която е невероятна, просто е с толкова весел и любеобвилен нрав, че ми напомня на бившето ми куче Роли. Определено е и с характер. И даже малко се замисляме, след като няма кандидат осиновител дали да не си я оставим в къщата да я гледаме на двора... Но отговора ще си дойде сам вероятно.

Линк към коментар
Share on other sites

Радвам се, че има толкова много добри хора по света.Радвам се , че мога да виждам добротата, красотата навсякъде около мен , даже и там където са покрити .

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Радвам се -когато сънувам

                когато ям

                когато пиша 

                

Най-много се радвам когато съм в луд възторг,когато се самозалъгвам.

Защото само тогава мога да съм далеч от действителността.

               

Линк към коментар
Share on other sites

Аз се радвам, когато мога да съм благодарен на хората до мен. Ама сигурно и това е тъпо.

Редактирано от petarstankov
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Радвам се да се посмея на оригиналност като това клипче! радващо се замислям за гурувците с брадите, добре продаващи надежда. Е, по-добре от оръжие или хероин все пак! :) Нямам си идея тези направилите клипа какви са - предполагам артисти с готин хумор! :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...