Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Ръководният пост, подходящ ли е за хора с духовни интереси


lekota

Recommended Posts

Донка,както много често става, мненито ти се покрива с моето.Аз съм била дълго втреме шеф.Повярвайте,че никак не е лесно да си "бавачка " на толкоз народ.Като се има впредвид,че подчинените бяха сервитьорки,бармани,готвачки,музиканти,хор

а израснали в кръчми и със особен морал...няма ви казвам какви спорове съм разрешавала,как съм бърсала сълзи и сополи,то не бяха любовни драми,сапунки,абе цирк голям.Накрая се бях принудила към списъка със заповеди да добава и следните:

На Колегите се забранява да установяеат интимни отношения помежду си!

Забранява се на персонала да ми звъни по телефона с лични въпроси в часовете от...до

Забранява се на готвачката ... да замеря с домати сервитьорките!

Сервитьорките да не прикючват взимането на поръчките с думите-Само това ли?

Певеца рИве,че музиканта свирел твърде силно и му заглушавал гласа,спирал му бил ехото...абе един през друг вървяха!Ужас ви казвам :3d_001:

всички искаха да съм на тяхна страна-а бяха 15 човека !Представете си на какво напрежение бях подложена?!

И ще завърша с това,че зимните месеци работехме само заради персонала-никаква печалба за нас!!!И едната готвачка се разболя от някакъв рак-изрязаха и половината нос.Обаче не можехме да я уволним-сама жена на 60!И и плащахме макар,че нямаше нужда от друга готвачка в момента.Не да се правя на ангелче с крилца-просто искам да изкажа и другата гледна точка.

Вече не се занимаваме с ресторанта,но бившия персонал още идва да ме види понякога.Това ме радва,а честно казано си мислех,че съм прекалено взискателна и ме мразят.Но не било така :3d_006:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 9 months later...
  • Отговори 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ръководния пост е за гъвкави хора, дори и за духовен ръководител. Ако се ръководят бездуховни хора, трябва да си намира методи, начини , средства да се събужда съзидателността на подчинените. Скоро четох за Ернст Мулдашев как си сплотявал колектива.Казвал на някоя млада сестра, че я харесва професора.Комично наистина.Обратно, ако има бездуховен ръководител, а подчинените са като него не става организацията, просто ще го съборят от поста.Ако бездуховен ръководител ръководи духовни хора, би се получило някаква химия.Фирмените работи ще се случат.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...