Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Защита срещу магии?


Guest НиколаДамянов

Recommended Posts

Guest НиколаДамянов

Идеята за настоящата тема е от следното мнение :

...

Има и едно малцинство, което може (или се е добрало до информация как) да направи по-сериозно енерго-информационно въздействие. Хубаво е да се знае, че това енерго-информационно въздействие или т.нар. магия няма как да се "развали". Развалянето става посредством изработване на коригиращо въздействие, което да анулира въздействието на първото. Така, предполагам, става ясно, защо "развалянето на магиите" е много по-трудно от "правенето". Човекът, който би могъл да направи точното коригиращо въздействие, би трябвало да вижда добре какво е било изходното положение на нещата и какво е било потенциалното им развитие. Иначе рискува да се намеси уж за добро по един крайно неподходящ начин.

Доста хора спрягат тази тематика - магии и защита от тях !

Нека тук да поогледаме нещата от гледна точка на защитата ...

1. Знаете ли някакви сигурни начини за защита от магия ?

2. Човек може ли да се справи сам със направената му магия или трябва да ползува специалист за това ? Вашето ЛИЧНО мнение ...? Личен опит (ако има)? Примери? ...

3. Как най-ефикасно се отстраняват авто-магиите ? Има ли такива изобщо...? Имате ли наблюдения в тази насока ?

4. Можем ли да погледнем от позицията на "положителното мислене" за магиите ? Лични размисли в тази посока ...

Поздрави!

п.п. Честит празник (8-и март!) на всички, които празнуват и уважават този ден ! Любов, топлина и хармония за всички ... :)

Линк към коментар
Share on other sites

Откакто започнах да чета и мисля по беседите на Учителя и особено откакто започнах да играя Паневритмия понятието магия се обезмисли.

Играйте Паневритмия, за да почистите себе си и живота си от негативни влияния и самовнушения, да придобиете и увереност, и мекота, пластичност в живота - не просто съвет, личен опит.

Линк към коментар
Share on other sites

Бих добавила към споделеното от Донка и молитвата.Макар,че според мен нейния начин е може би най....как да кажа -най-естествения да надмогнеш страха от чуждо вмешателство.Когато човек се издигне вървейки по пътя на себепознание той неусетно става силен и защитен.

Понякога става силен,когато е преминал и оцелял през битката с чужди намеси.Наричам битка ситуацията в която човек съумее да запази сърцето си чисто ,макар насреща си да има една жестока реалност.

Дано не звучи отнесено.Бих споделила Молитвата на Св.Киприян.Не си спомням ,но може и да сме дискутирали в някоя от темите.Варианта който ще предложа е преработен(не този който,бихте открили в нета)но за мен специално много въздействащ и силен.Бих окуражила всеки който изпитва нужда да я чете за себе си или за близък,не както битува твърдението,че само определени свещеници могат да я четaт.

МОЛИТВА НА СВ.КИПРИЯН

(молитвата се чете от роднина или близък )

О,Създателю вечен,Ти можеш всичко!

Привърни злото в него(нея),около него(нея)над него(нея),пред него(нея) в светлина и любов!И ако възли някой е завързал-да се скъсат!Амин!

И ако някой нещо в гроб е заровил срещу него(Нея)-да се разпадне на прах!Амин!

И ако клетва изречена е -да се превърне в благословия и да се върне обратно към него(нея)!Амин!

И ако с желязо злото е сторено-да се разпадне,да се разпръсне,да се обезсили!Амин!

И ако с кръв злото скрепено е -.да се превърне в роса,осветена от Бога,да се изпари и изчезне!Амин!

Ако вода от мъртвец е полята,разпръсната или влята-да отиде в земята или водата!Да се превърне в живителна сила Небесна и да отвори живот,плод и любов!Амин!

Ако злото за раздяла направено е -да се разпръсне и върне в земята на мрака!Амин!

Ако прокоба за смърт е направена-със силата моя и тази на Господа Бога наш,живота измолвам и смъртта връщам,докато времето отредено отгоре настъпи!Амин!

Ако злото за бедност и глад е повикано-да се превърне в имане,пари,сполука и здраве!Амин!

Ако болест неверна е пратена,Аз Кипраян,със Силата Божия,назад я изпращам,окована със Силата Божия и Светлината Небесна!Амин!

Ако злото от чедо лишава-трижди с Кръста посечено да се върне в страната на мрака и там да остане!Амин!

Ако прокоба за лудост и душевни страдания злото е сторило-Аз,Киприян,го връщам,ако то върне покоя,ума и здравето в този момент на (името).Амин!

Ако злото това не изпълни,ще бъде изпепелено,за да върне душата,покоя и здравето тука!Амин!

Ако злото разваля семейство и сватба-посичам го с Меча Светлинен,Небесен и връщам пръстена цял,здрав,вечен и силен!Амин!

Ако злото ви пречи-да си отиде!Върви си,върви си,върви си!

Искам го Аз,Киприян,Чагът Небесен-иди си веднага от (името)!Амин!Амин!Амин!

При съмнение за сторена магия срещу вас,молитвата се чете по три пъти на ден в течение на 40 дни.

На който му идва отвътре може да се прекръства при произнасянето на Амин!

Редактирано от nina7705
Линк към коментар
Share on other sites

Когато си слагаш защита ти декларираш своя страх от това да не ти се случи магия, която "не желаеш" да ти се случи. Самата мисъл за защита, самото действие да правиш защита привлича магията или нещо друго което "не искаш" да ти се случи. Щом мислиш, че ще ти се случи магия ти я привличаш и познай какво става. Тя ти се случва и никаква защита поставена не действа против нея, а я привлича.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest НиколаДамянов

Когато си слагаш защита ти декларираш своя страх от това да не ти се случи магия, която "не желаеш" да ти се случи. Самата мисъл за защита, самото действие да правиш защита привлича магията или нещо друго което "не искаш" да ти се случи. Щом мислиш, че ще ти се случи магия ти я привличаш и познай какво става. Тя ти се случва и никаква защита поставена не действа против нея, а я привлича.

dimitar, принципно си прав, защото крадците влизат най-вече в заключени и силно укрепени домове, но това не значи, че не трябва да заключваме, нали ?

Какво трябва да се прави тогава ? Ясно,че не трябва да изпадаме в крайности и изграждане на "солидни" защити, които да са предизвикателство,...но ти какво предлагаш ?

Специалист ? Някаква техника ? Имаш ли личен опит с нещо работещо против магии ?

Линк към коментар
Share on other sites

Абсолютно съм съгласна с Димитър. :thumbsup2: Понякога, мислейки за магиите, вторачвайки се в действията на „експертите“ в тази област, се получава нещо като самоомагьсване. :)

Но за интересуващите се - ето истинските Киприянови молитви, които се четат в църквите. Макар, че това се отрича от много богослови. По причината, дадена от Димитър.

Никола, ключът одавна ни е даден. :)

Редактирано от Ани
Линк към коментар
Share on other sites

Когато си слагаш защита ти декларираш своя страх от това да не ти се случи магия, която "не желаеш" да ти се случи. Самата мисъл за защита, самото действие да правиш защита привлича магията или нещо друго което "не искаш" да ти се случи. Щом мислиш, че ще ти се случи магия ти я привличаш и познай какво става. Тя ти се случва и никаква защита поставена не действа против нея, а я привлича.

По същата логика е най-разумно да пресичаме на червено.

Вярно, че и мисълта е реалност, но вече овеществената мисъл е по-реална.

Като разликата между чертеж на къща и истинска къща.

Линк към коментар
Share on other sites

Когато си слагаш защита ти декларираш своя страх от това да не ти се случи магия, която "не желаеш" да ти се случи. Самата мисъл за защита, самото действие да правиш защита привлича магията или нещо друго което "не искаш" да ти се случи. Щом мислиш, че ще ти се случи магия ти я привличаш и познай какво става. Тя ти се случва и никаква защита поставена не действа против нея, а я привлича.

dimitar, принципно си прав, защото крадците влизат най-вече в заключени и силно укрепени домове, но това не значи, че не трябва да заключваме, нали ?

Какво трябва да се прави тогава ? Ясно,че не трябва да изпадаме в крайности и изграждане на "солидни" защити, които да са предизвикателство,...но ти какво предлагаш ?

Специалист ? Някаква техника ? Имаш ли личен опит с нещо работещо против магии ?

Когато поставяш себе си отвън Бог, когато поставяш себе си извън себе си, ти чувстваш страх и търсиш някой да те защити. Да, и къде е Бог? Бог си ти самият. Защо се защитаваш от себе си? Защото не се приемаш като Бог. Защото не приемаш съвършенството на самият себе си. И започваш да се съмняваш в себе си. И се поражда страх от който се защитаваш.

Единение с Бог-това е пътя. Ние сме в единение. Обаче проявяваме съмнение в това и търсим някой да ни защитава. Темата е мнооогооо обширна....

Магия, що е магия? Отговори си на този въпрос Никола.

Линк към коментар
Share on other sites

Когато си слагаш защита ти декларираш своя страх от това да не ти се случи магия, която "не желаеш" да ти се случи. Самата мисъл за защита, самото действие да правиш защита привлича магията или нещо друго което "не искаш" да ти се случи. Щом мислиш, че ще ти се случи магия ти я привличаш и познай какво става. Тя ти се случва и никаква защита поставена не действа против нея, а я привлича.

По същата логика е най-разумно да пресичаме на червено.

Вярно, че и мисълта е реалност, но вече овеществената мисъл е по-реална.

Като разликата между чертеж на къща и истинска къща.

Щом проявяваш желание пресичай на червено.За всяко действие си има следствие и причина. Това е важен закон. Можеш ли да понесеш отговорността си от постъпката си при преминаването на червено, пресечи.

Всяка мисъл е осъществена. Това, че нещо не се вижда не означава, че то не съществува. Мисълта е енергия. Енергията съществува постоянно.

Линк към коментар
Share on other sites

Когато си слагаш защита ти декларираш своя страх от това да не ти се случи магия, която "не желаеш" да ти се случи. Самата мисъл за защита, самото действие да правиш защита привлича магията или нещо друго което "не искаш" да ти се случи. Щом мислиш, че ще ти се случи магия ти я привличаш и познай какво става. Тя ти се случва и никаква защита поставена не действа против нея, а я привлича.

dimitar, принципно си прав, защото крадците влизат най-вече в заключени и силно укрепени домове, но това не значи, че не трябва да заключваме, нали ?

...

Какво имаме в себе си, което може да бъде откраднато? Заключваш, ако те е страх, че нещо може да ти бъде взето. Ако нямаш нищо, което представлява интерес за крадеца, за какво да заключваш? Говоря в преносен смисъл.

То ако говорим за защита от магии, това предполага самите ние да станем магьосници. Защитата от магии включва същите методи, като самата магия. От друга страна, ако една магия е свързана с енергия, която не може да ни въздейства, защо да се защитаваме? Чрез самата защита ние ставаме податливи на съответното въздействие, ние приемаме стълкновението с насочената към нас енергия и ако защитата ни е достатъчно силна ще го отблъснем. Но не е ли по-добре просто да се разминем с това стълкновение? Магията ще се привлече към нас, ако намери в нас нещо сходно с нейната природа.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, Станимир е пак най-прав - превенцията е най-добро решение. Мисля , че това не е темата обаче.

Когато някой помисли за защита, предполага се, че вече е усетил енергийно вмешателство. Колкото и енергията да е навсякъде, в нашия триизмерен свът тя приема различни форми в различен момент от време, а времето за огромната маса хора все още тече в една посока.

Относно светофара - няма как да се обменят мисли с хора, които не четат внимателно.

Линк към коментар
Share on other sites

Станимир :thumbsup1:

Нека предположим, че някой е направил магия за нещо си... да навреди на друг или да се облагодетелства за сметка на друг... Този човек си поема отговорностите (кармични). А за другия, уязвения, може да е страх и наказание, но може и да е средство да се изкупи нещо, метод за израстване... Изобщо зависи от съзнанието на хората, от вярата им и т. н....

Най-интересни са ми хората дето казват-Аз на такива неща не вярвам,.... но си правят защита ;)

Нашите чисти мисли и нашите чисти чувства са ни защитата. Както се каза по-горе, всичко е материя-видима или невидима.... :feel happy:

Учителя говори в някои от беседите си за черни и Бели магове. Черните се стараят да въздействат на хората (с различни методи), белите дават свобода и вярват в Бога, знаят, че всичко дето е от Бог е добро...

Сещам се за приказката-Снежанка-екранизация на Холмарк. Там имаше интересно режисьорско виждане. Накрая брата на злата магоьосница и каза, че Снежанка не е била заплаха за нея, докато тя не си го е помислила... ;)

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Станимир :thumbsup1:

Нека предположим, че някой е направил магия за нещо си... да навреди на друг или да се облагодетелства за сметка на друг... Този човек си поема отговорностите (кармични). А за другия, уязвения, може да е страх и наказание, но може и да е средство да се изкупи нещо, метод за израстване...

Здравей, Илиянче,

преди всичко много се радвам , че си пак сред нас - и дейна , както винаги! :)

Последното изречение, което съм цитирала , поставя пак въпроса - да действаме или не.

Mисля, че той беше обсъждан в други теми - и съзнателното бездействие е действие.

По същата логика болният може да се запита - да пия хапче или да оставя болестта да се развие напълно в мен?

Дори когато християнинът приеме безропотно плесника, той не бездейства, а си обръща и другата буза, което за мен е мнооого въздействащ отговор.

Не че предлагам, ако някой усети енергийно въздействие върху себе си, да отиде и да си поиска още едно... :) ... но кой знае, може и това в някакъв конкретен случай да е разрешение. И макар абсурдно на пръв поглед, дори по-добро , защото показва липсата на страх. За такова нещо обаче се иска майсторлък. А какво друго е майсторството, ако не израстване.

Та за израстването - има много начини и много пътища - криволичещи и прави... за всеки според силите.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Ето тук сега съществува типичен пример за омагьосване. Има написани думи, букви, написани в изречения - това е енергия. Това са мисли, това е енергия със съответна вибрация. Тази енергия понеже докосва някой по някакъв начин и се пречупва индивидуално през всеки уникален мисловен модел на човека и той реагира по съответен начин и се засяга(омагьосва се) или не се засяга(не се омагьосва).

И започва да се защитава по съответен начин.

Всичко се случва в невидият свят. Това което ни докосва, е това което ни докосва. Всеки е това, което е.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest НиколаДамянов

...

Магия, що е магия? Отговори си на този въпрос Никола.

Здравей dimitar , благодаря ти за съвета !

Все от някъде човек трябва да започни, прав си ... И в духа на доброжелателност (преди време ми даде съвет на ЛС ) ще ти предложа една моя идея от преди 10-тина години, в която можеш да се включиш със съдействие, познанства, съвети как да я осъществя ...

За идеята ми ... търсех известни магове (доказани!), които да ми направят магия - лична и да се отнася само за мен. Естествено, че в поръчката ми искам да се включи само лоши неща и пожелания ...Изобщо всеки да вложи най-лошото, на което е способен !

За бройката на магьосниците също нямам претенции ... Преди време имах такива книжки със реклами, но те вече не са актуални. Значи 10-15-30- повече магове, няма значение!

Предоставям персонално всичко, което е необходимо за всеки маг по отделно - снимки, косми, дрехи, и всякакви пожелани лични атрибути.

Разбира се, че и нищо не е без пари... Така,че на желаещите да участват в този експеримент ще им се плати съгласно техните такси и тарифи.

Е ...? Предложението е на лице ! Чакат се изпълнителите ...

Поздрави.

п.п. Приемам всякакви предложения за реализиране на идеята ми, ...тоест могат да участват всички, а не само dimitar !

п.п.п. За Станимир - поговорка : "Покрий млякото, че котето няма да ти е виновно, ако стъпи в него и го излоче !", мисля че ще ме разбереш за смисъла на "заключването" тук.

Линк към коментар
Share on other sites

Сещам се за приказката-Снежанка-екранизация на Холмарк. Там имаше интересно режисьорско виждане. Накрая брата на злата магоьосница и каза, че Снежанка не е била заплаха за нея, докато тя не си го е помислила... ;)

Излиза, че самата мащеха е била омагьосана от мисълта за Снежанка, но пък тази мисъл нямаше да й хрумне , ако*:

1. Снежанка не беше изключитено красива + прилика с майка си - първата любов

2. Злобата на мащехата

Така че не само думите, един образ също е енергия, но тя е неутрална до момента на нечие отношение към него.

..................

* Забелязала съм , че ако едно нещо трябва да се случи, винаги има май-малко 2 причини за него. И обратно - ако има най-малко 2 причини , то ще се случи. Ето ви един метафизичен късметски закон. :lol:

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

...

Магия, що е магия? Отговори си на този въпрос Никола.

Здравей dimitar , благодаря ти за съвета !

Все от някъде човек трябва да започни, прав си ... И в духа на доброжелателност (преди време ми даде съвет на ЛС ) ще ти предложа една моя идея от преди 10-тина години, в която можеш да се включиш със съдействие, познанства, съвети как да я осъществя ...

За идеята ми ... търсех известни магове (доказани!), които да ми направят магия - лична и да се отнася само за мен. Естествено, че в поръчката ми искам да се включи само лоши неща и пожелания ...Изобщо всеки да вложи най-лошото, на което е способен !

За бройката на магьосниците също нямам претенции ... Преди време имах такива книжки със реклами, но те вече не са актуални. Значи 10-15-30- повече магове, няма значение!

Предоставям персонално всичко, което е необходимо за всеки маг по отделно - снимки, косми, дрехи, и всякакви пожелани лични атрибути.

Разбира се, че и нищо не е без пари... Така,че на желаещите да участват в този експеримент ще им се плати съгласно техните такси и тарифи.

Е ...? Предложението е на лице ! Чакат се изпълнителите ...

Поздрави.

п.п. Приемам всякакви предложения за реализиране на идеята ми, ...тоест могат да участват всички, а не само dimitar !

п.п.п. За Станимир - поговорка : "Покрий млякото, че котето няма да ти е виновно, ако стъпи в него и го излоче !", мисля че ще ме разбереш за смисъла на "заключването" тук.

Момче ти пишеш, че набираш магове да направят магия, да сторят лошо на другиго, така ли да го разбирам.

Защо желаеш лошото на друг човек? Защо желаеш лошото на себе си? Когато правиш нещо на друг, ти го правиш на себе си. Всеки бере плодовете на това, което е посял.

Самото ти изказване, че искаш да навредиш на някой, ти вече си посял семето на това, да навредиш. Самата мисъл вече действа. Как се чувстваш от тази мисъл да искаш да навредиш някому? Я иди до огледало, погледни и виж очите си. Гледай се продължително. Какво ти говорят те? Приемаш ли се себе си? Приемаш ли това, че искаш да навредиш на друг, да навредиш на себе си?

Урок е това за теб. Опитност да изживееш сега ти е момента. Накъде отиваш си задай въпроса? Там където отиваш има ли любов и щастие? Или има хиляди написани книги и ти попиваш това, което попиваш. Във всяка книга е написано, това което е написано. Всеки приема това, което го засяга. Другото не вижда.

Как се чувстваш при мисълта да вкараш страх, вина във себе си? Как се чувстваш при мисълта да отдадеш любов от себе си?

Линк към коментар
Share on other sites

За идеята ми ... търсех известни магове (доказани!), които да ми направят магия - лична и да се отнася само за мен. Естествено, че в поръчката ми искам да се включи само лоши неща и пожелания ...Изобщо всеки да вложи най-лошото, на което е способен !

За бройката на магьосниците също нямам претенции ... Преди време имах такива книжки със реклами, но те вече не са актуални. Значи 10-15-30- повече магове, няма значение!

Предоставям персонално всичко, което е необходимо за всеки маг по отделно - снимки, косми, дрехи, и всякакви пожелани лични атрибути.

Разбира се, че и нищо не е без пари... Така,че на желаещите да участват в този експеримент ще им се плати съгласно техните такси и тарифи.

Е ...? Предложението е на лице ! Чакат се изпълнителите ...

Поздрави.

Ти наистина ли искаш да си навредиш? Енергията на магията идва от желанието. Ако не искаш да си навредиш, как ще се получи магията? От друга страна, ако вземем предвид кармичните последствия, които ще предизвикаш, тласкайки други хора към извършване на зло, в крайна сметка ако не магьосниците, самата съдба ще свърши работата вместо тях.

Линк към коментар
Share on other sites

За идеята ми ... търсех известни магове (доказани!), които да ми направят магия - лична и да се отнася само за мен. Естествено, че в поръчката ми искам да се включи само лоши неща и пожелания ...Изобщо всеки да вложи най-лошото, на което е способен !

За бройката на магьосниците също нямам претенции ... Преди време имах такива книжки със реклами, но те вече не са актуални. Значи 10-15-30- повече магове, няма значение!

Предоставям персонално всичко, което е необходимо за всеки маг по отделно - снимки, косми, дрехи, и всякакви пожелани лични атрибути.

Разбира се, че и нищо не е без пари... Така,че на желаещите да участват в този експеримент ще им се плати съгласно техните такси и тарифи.

Е ...? Предложението е на лице ! Чакат се изпълнителите ...

Поздрави.

Извинявай,Никола,но това ми звучи малко перверзно!

Или като дете,което си играе с огъня.Не подценявай Силата но отрицателната енергия!

Понякога за да те заболи ЛИЧНО-страдат други хора,така със сигурност боли много повече.

По-добре насочи желанията си в друга посока по-градивна.

Просто съвет.

Линк към коментар
Share on other sites

Излиза, че самата мащеха е била омагьосана от мисълта за Снежанка, но пък тази мисъл нямаше да й хрумне , ако*:

1. Снежанка не беше изключитено красива + прилика с майка си - първата любов

2. Злобата на мащехата

късметче, проблема идва, когато има сравнение-по-! най-! Конкретно във филма лошата можеше да е щастлива от това, което има, но тя поиска чуждото, започна да завижда, да се сравнява.... Т. е. уловките на ума.

Просветлението е може би това-да се радваш на това, което имаш, да си ей така безпричинно щастлив. Може би малко луд и недостатъчно изискващ в очите на другите, но живееш своя си живот, вървиш по своя си път... И няма дуалности.... :hmmmmm::feel happy:

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Guest НиколаДамянов

Темата е: Защита срещу магии?, начини, мнения, идеи...

dimitar, Станимир, nina7705 , защо имате против практиката, която ми се струва,че най-добре ще установи и покаже Истината ? Все пак аз имам право на избор, нали? Този избор касае само мен и въпросните хора, които искат да се включат в реализиране на идеята.

Мисля си, че така най-точно ще покажа (изкажа!) моето мнение по въпроса от темата, ...на практика!

Какво лошо има в това? Нямам за цел нито демонстрация на способности или сила,... нито "зарибяване" за клиенти, ...нито целя да злепоставя някой (обещавам конфиденциалност за желаещите!)... Просто тестваме ефективността на една практика, в което съм се убедил във времето лично (опит имам). Това е!

Все пак оценявам загрижеността ви макар, че тя е поднесена по доста особен и непонятен за мен начин ... в смисъл: "опомни се момче, ...стига с тези перверзии..." - обобщено казано така ви "чувам" и тримата.

Поздрави.

Линк към коментар
Share on other sites

Човек когато тества нещо той не е убеден в него. Той не вярва на това нещо и се допитва до мнението на другите какво те ще кажат за неговото нещо.

Този твой избор касае всички и всичко. Защо се отделяш отново от Бог? Никой няма нищо против теб. Ние те приемаме такъв какъвто си. Аз ти казах по горе - Урок е това за теб. Опитност да изживееш сега ти е момента.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами според мен няма нужда човек да организира специално своите изпитания - достатъчно е да си помисли, че е сигурен в преодоляването им, и Отгоре ще му пратят теста - но не тогава и така, както той очаква или желае. За да е честен.

Е, и аз си го получих :) - мисля, че го издържах :)

И съм съгласна с тези, които смятат, че не добро да се изкушава друг човек да утежнява кармата си. Нека Бог реши как да ни изпита и чрез кого и какво.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest НиколаДамянов

...

И съм съгласна с тези, които смятат, че не добро да се изкушава друг човек да утежнява кармата си. ...

Донка, би ли пояснила какво имаш предвид ?

Навярно аз със своята идея изкушавам някой или какво, ...не мога да те разбера.

...

Никола, ключът одавна ни е даден. :)

Ани, нали няма да ни оставиш да гадаем ? Ще споделиш ли за "ключа" ?

Може пък да има и други ключове и така всеки като даде по един нещата ще изглеждат прекрасно,...нали? :)

dimitar, пишеш : "Човек когато тества нещо той не е убеден в него." Което значи, че четеш изборно това което пиша, ...от което пък следва (мое мнение!),че няма да обяснявам повече. Надявам се,че няма да се засегнеш. Нищо лично.

Еси, съжалявам, че поста ти е изтрит, но ще те имам предвид,... ако нещата се организират.Учи и се образовай до тогава усърдно!

Поздрави.

Редактирано от НиколаДамянов
Линк към коментар
Share on other sites

"не е добро да се изкушава друг човек да утежнява кармата си. ..."

"Донка, би ли пояснила какво имаш предвид ?"

За идеята ми ... търсех известни магове (доказани!), които да ми направят магия - лична и да се отнася само за мен. Естествено, че в поръчката ми искам да се включи само лоши неща и пожелания ...Изобщо всеки да вложи най-лошото, на което е способен !

Предоставям персонално всичко, което е необходимо за всеки маг по отделно - снимки, косми, дрехи, и всякакви пожелани лични атрибути.

Разбира се, че и нищо не е без пари... Така,че на желаещите да участват в този експеримент ще им се плати съгласно техните такси и тарифи.

Е ...? Предложението е на лице ! Чакат се изпълнителите ...

п.п. Приемам всякакви предложения за реализиране на идеята ми, ...тоест могат да участват всички, а не само dimitar !

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...