Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Може ли с утвърждения да стана по-висок


Guest Системен

Recommended Posts

Аз като малък като гледах как бързо раста и си мислех, че ще стана два метра, дори се радвах при тази мисъл, за щастие порастнах до 183см.само, е няма да е излишно да порасна с още 3 см. за да мина вуйчо ми, понеже като малък му казвах, че ще го надмина пък не си удържах на думата. :D

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Завчера вечерта в "Шоуто на Иван и Андрей" гостуваха кандидатки за "Мис Плеймейт". Една от тях се занимава с йога. Ниските Иван и Андрей я попитаха дали има йога упражнение, чрез което да порастнат по - високи. Тя им показа следното : застана на колене, след това с длани се хвана за тази част от краката, която се намира под свивките, мисля че се хвана за прасците - да, там се хвана. В същото време си изпъна гръбначния стълб леко нагоре и назад - нещо като лък, дъга. Каза че така се стимулирала щитовидната жлеза, а от там и израстването на височина.

Линк към коментар
Share on other sites

Не мога да повярвам, че има такава тема :3d_146:. Това ме подсети за една весела случка. Някъде около 30- та ми година изтрещях, че съм вече много стара и като започнах всеки ден с едно утвърждение с дълбоко дишане. Повтарях си - "С всеки изминал ден ставам все по- млада и по- млада" и така до един момент в който по лицето ме избиха страшни младежки пъпки, при което леля ми като ме съзря и се развика - Ама какво ти става :blink:?! Та ти в пубертета не си имала пъпки, сега ли започнаха :3d_119:!? :3d_146:. От този миг забравих за формулата хахахахааа реших, че още ми е рано за нея :))). От този случай изводът ми е, че с утвърждения всичко може, но има и една хубава поговорка - "Внимавай какво си пожелаваш защото може и да се сбъдне" :) Поздрави!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Не ли по - добре младежки пъпки, вместо старчески бръчки. :) Аз нямам голямо желание да ставам по - висок, но сякаш ми се ще от любопитство да пробвам да видя дали действа. :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 7 years later...

Един от начините за ставане по - висок е чрез медицинска намеса. Можеш да си удължиш краката с около 5-7 санти. Струва само 85 000 щатски долара.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...