Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро-тренировки


Recommended Posts

LIFETIME попаднала си в емоционален капан, нещо в което и аз се намирам

Картите показват по - скоро твоето отношение по въпроса

Чувстваш се излъгана, предадена, невиждаш бъдеще в тези отношения, връщаш се често в миналото

Предаваш на картите своите емоции и така неможеш да получиш отговор на въпроса който задаваш

Искрено ти желая да се решат проблемите ти :)

Линк към коментар
Share on other sites

Много ти благодаря за бързото отзоваване! Имах нужда!

Знаеш ли, мисля че си права. Аз наистина изпитвам такива емоции и сама си причинявам мъка и не виждам изход.

Желая ти и при теб нещата да се оправят в най-скоро време! :3d_050:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, мъчи ме нещо от известно време в отношенията ми с приятеля ми и попитах каква е причината да се държи така дръпнато и излезнаха ВИСШАТА ЖРИЦА, 5 ПЕНТАКЛИ, 6 ЧАШИ, а отдолу беше 9 МЕЧА.

Попитах дали страда за друга жена и картите почти се повториха - 5 ПЕНТАКЛИ, 2 ЖЕЗЛИ, ВИСШАТА ЖРИЦА, а отдолу отново беше 9 МЕЧА.

Плаче ми се като ги погледна тези карти... Ще съм благодарна на коментари от ваша страна, макар че ситуацията изглежда очевидна, друго е когато някой сподели мнение...

Lifetime, това кето картите ти ми казват ,е че този мъж страда за нещо в миналото си ,за което може би даже не ти е казал може би.Нещо от миналото, което пак го е споходило и той страда, неустойчив е, раним. трябва да се изчака/изживее 10 меча.Да не би майка му/или друга жена майка/ да създава проблеми?

Линк към коментар
Share on other sites

Смърт,Кула,Асо Пентакли

Какво мислите за тези карти?Въпросът не е от никакво значение защото картите имат само едно послание за мен!

Край,сериозно разместване/разпадане на основите и полагане на нови основи в нова и здрава почва.

Линк към коментар
Share on other sites

Картите не са нищо интересно , но ми направи впечатление Кулата и Асото и исках да се спрем на тази комбинация!Четох тук във форума ,че това значи катарзис на страховете и се появява в навечерието на важни събития !Ето тук например Асото не значи според мен 100 % успех .Това го казвам във връзка с картите на zlatna30 .

След като прибрах картите ми изпаднаха Крал Мечове и Справедливост.Между другото тези две карти си приличат ужасно много.Приличаше ми на предупреждение да внимавам с решенията си защото "Каквото посееш ,това ще пожънеш!" .От друга страна и горната комбинация и изпадналите карти някак ми говорят за съдбовност,т.е. че просто така трябва да стане и точка!Краля Мечове го свързвам с Кулата и Смъртта ,защото и трите карти премахват ненужното и всичко това с цел Глупака ,но Таро имаше и съвет към мен - 10 меча!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, мъчи ме нещо от известно време в отношенията ми с приятеля ми и попитах каква е причината да се държи така дръпнато и излезнаха ВИСШАТА ЖРИЦА, 5 ПЕНТАКЛИ, 6 ЧАШИ, а отдолу беше 9 МЕЧА.

Попитах дали страда за друга жена и картите почти се повториха - 5 ПЕНТАКЛИ, 2 ЖЕЗЛИ, ВИСШАТА ЖРИЦА, а отдолу отново беше 9 МЕЧА.

Плаче ми се като ги погледна тези карти... Ще съм благодарна на коментари от ваша страна, макар че ситуацията изглежда очевидна, друго е когато някой сподели мнение...

Никаква дртуга жена няма. Просто човекът е много емоционален и в депресивна фаза, по-скоро иска да бъде оставен на мира. Може да има и още нещо: наложило му се е да носи нови отговорности напоследък, това го измъчва. Всъщност, той работи ли или отскоро е спрял да учи?

Линк към коментар
Share on other sites

9 пентакли,Жрец и Висша Жрица - Как е най-добре да постъпя?

Става въпрос за това дали да го оставя в миналото човека или не !

Интересно ми е вие как бихте тълкували горните карти?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, мъчи ме нещо от известно време в отношенията ми с приятеля ми и попитах каква е причината да се държи така дръпнато и излезнаха ВИСШАТА ЖРИЦА, 5 ПЕНТАКЛИ, 6 ЧАШИ, а отдолу беше 9 МЕЧА.

Попитах дали страда за друга жена и картите почти се повториха - 5 ПЕНТАКЛИ, 2 ЖЕЗЛИ, ВИСШАТА ЖРИЦА, а отдолу отново беше 9 МЕЧА.

Плаче ми се като ги погледна тези карти... Ще съм благодарна на коментари от ваша страна, макар че ситуацията изглежда очевидна, друго е когато някой сподели мнение...

Никаква дртуга жена няма. Просто човекът е много емоционален и в депресивна фаза, по-скоро иска да бъде оставен на мира. Може да има и още нещо: наложило му се е да носи нови отговорности напоследък, това го измъчва. Всъщност, той работи ли или отскоро е спрял да учи?

Благодаря ти, Мона, за бързото отзоваване.

Учи. Наистина носи доста отговорности и е натоварен и знам, че това го потиска, но не съм предполагала че е толкова много. Просто интуитивно усещам, че нещо не е както трябва и за да не му досаждам с въпроси, реших да се обърна към картите. А понеже съм адски притеснена, допуснах че картите може би отразяват собственото ми усещане.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, мъчи ме нещо от известно време в отношенията ми с приятеля ми и попитах каква е причината да се държи така дръпнато и излезнаха ВИСШАТА ЖРИЦА, 5 ПЕНТАКЛИ, 6 ЧАШИ, а отдолу беше 9 МЕЧА.

Попитах дали страда за друга жена и картите почти се повториха - 5 ПЕНТАКЛИ, 2 ЖЕЗЛИ, ВИСШАТА ЖРИЦА, а отдолу отново беше 9 МЕЧА.

Плаче ми се като ги погледна тези карти... Ще съм благодарна на коментари от ваша страна, макар че ситуацията изглежда очевидна, друго е когато някой сподели мнение...

Никаква дртуга жена няма. Просто човекът е много емоционален и в депресивна фаза, по-скоро иска да бъде оставен на мира. Може да има и още нещо: наложило му се е да носи нови отговорности напоследък, това го измъчва. Всъщност, той работи ли или отскоро е спрял да учи?

Благодаря ти, Мона, за бързото отзоваване.

Учи. Наистина носи доста отговорности и е натоварен и знам, че това го потиска, но не съм предполагала че е толкова много. Просто интуитивно усещам, че нещо не е както трябва и за да не му досаждам с въпроси, реших да се обърна към картите. А понеже съм адски притеснена, допуснах че картите може би отразяват собственото ми усещане.

Таро е прагматична наука и винаги насочва към конкретния проблем. Никога не го забравяй, когато си гледаш с Таро. Винаги картите говорят за реални проблеми, а от нас зависи да разберем за какво точно: с времето всеки ще научи, че карти, които смята за особено драматични просто отразяват жизнен цикъл или временно неразположение на духа. Не приемайте всеки Дявол и всеки Крал жезли за край на света. Вие ежедневно работите с Таро и техните сложни значения стават ежедневни. Това е тема, която като че ли не е засегната.

Колкото повече се работи с Таро, толкова повече картите говорят за живота, не за абстрактни понятия. Прмер: картите на lifetime. Картите Таро са прагтматична наука, не са отвелчена. И ако се опитате да погледнете отвъд научените значения, ще усетите силата на Таро. Без илюзии.

Линк към коментар
Share on other sites

Асо Пентакли,9 жезли и Императрица

Въпросът е дали конкретен човек ще осъществи пътуване до Варна до 1-ин месец?

Как мислите вие ?

Ами май не... ( в рамките на 1 месец, както си го поставила въпроса). Той е получил поканата ,ама стои и се чуди още, а и почти всички карти са бавни...в смисъл трябва му време да узрее.( Малеее, усещам се ,че много ви " копирам в израза" :D . Моля да ме извините. Това не е "плагиятстване", а просто подсъзнателен стремеж за индетификация, подражание....и т.н. :D ).

Редактирано от shopkata
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Преди 2 дни реших да си пречистя картите на запалена бяла свещ. Опуших картите много внимателно и започнах да ги подреждам, по начина, по който са представени в книгата на Уейт... Но ми се случиха 2 странни неща:

1. На Звездата се появи голям опушен кръг (не съм предържала картата на пламъка, всички карти ги предвижвах много бързо през него). Другите карти са ОК, няма никаква промяна.

2. Няколко пъти изпуснах ІІІ пентакли.

Дали това, че докато ги пречиствах мислих по един въпрос е повлияло по някакъв начин? Какво мислите?

Извинявам се за глупавия въпрос :D

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Преди 2 дни реших да си пречистя картите на запалена бяла свещ. Опуших картите много внимателно и започнах да ги подреждам, по начина, по който са представени в книгата на Уейт... Но ми се случиха 2 странни неща:

1. На Звездата се появи голям опушен кръг (не съм предържала картата на пламъка, всички карти ги предвижвах много бързо през него). Другите карти са ОК, няма никаква промяна.

2. Няколко пъти изпуснах ІІІ пентакли.

Дали това, че докато ги пречиствах мислих по един въпрос е повлияло по някакъв начин? Какво мислите?

Извинявам се за глупавия въпрос :D

Благодаря!

Откога не си ги чистила?

И още един въпрос: сега работиш ли или не?

Линк към коментар
Share on other sites

Мона, картите ги имам от началото на м. септември 2008 г. Никога не съм ги чистила. Картите ги държа в моята стая.

В какъв смисъл дали работя? Извинявай, но не разбрах въпроса :unsure:

Ако въпросът се отнася лично за мен: По принцип съм студент, уча. Не работя.

Ако е свързано с картите: Рядко си гледам, тъй като не мога да тълкувам добре нещата :)

Линк към коментар
Share on other sites

Мона, картите ги имам от началото на м. септември 2008 г. Никога не съм ги чистила. Картите ги държа в моята стая.

В какъв смисъл дали работя? Извинявай, но не разбрах въпроса :unsure:

Ако въпросът се отнася лично за мен: По принцип съм студент, уча. Не работя.

Ако е свързано с картите: Рядко си гледам, тъй като не мога да тълкувам добре нещата :)

Не, имах предвид дали работиш като работа, не работа с Таро :)

Гледай си по-често, за да тълкуваш по-добре.

Звездата и 3 пентакли, трудно е при теб, доста, макар, че имаш доста весел характер.

Другият път не прехвърляй картите през огън, просто ги подреди и ги остави на пряка слънчева светлина.

А като обобщение, мога да мисля, че ти предстоят сложни избори в скоро време. Имаш силна психика, така че ... Картите могат да бъдат само от полза :)

Линк към коментар
Share on other sites

Мона, сърдечно ти благодаря! Винаги си много отзивчива и готова да помогнеш! Даваш невероятно точни отговори! :3d_043:

Да, доста е трудно при мен :( Но се надявам да се справя успешно!

Много ти благодаря за съвета :)

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да споделя какви карти ми излезнаха на въпроса какво ще се случи през 2012 година, този въпрос беше още в първите постове и ми стана интересно какво ще се появи при мен. И така:

КУЛАТА, 2 ЖЕЗЛИ, ОБЕСЕНИЯТ, най-отдолу в колодата бяха ВЛЮБЕНИТЕ.

Малко ме изненадаха, а единствената малка аркана недвусмислено (според мен) е подсилена в случая от Влюбените.

Редактирано от Lifetime
Линк към коментар
Share on other sites

Моля ви спешно за помощ!!!

Една приятелка има страхотни проблеми, задала си е въпрос самоче на онлайн таро, защото си няма карти за сега, проблемът и наистина е много сериозен и затова ми се иска да поискам и вашето мнение относно картите, които са и излезли, защото се страхувам да не я объркам

Въпросът и е как ще завършат за нея дадени обстоятелства

КРАЛ МЕЧОВЕ + ОБЕСЕНИЯ +РИЦАР ЧАШИ

а другият и въпрос е 

Как най - правилно да постъпи в дадената ситуация

ДЯВОЛА +СТРАШНИЯ СЪД +9 МЕЧОВЕ

Линк към коментар
Share on other sites

Една приятелка има страхотни проблеми, задала си е въпрос самоче на онлайн таро, защото си няма карти за сега, проблемът и наистина е много сериозен и затова ми се иска да поискам и вашето мнение относно картите, които са и излезли, защото се страхувам да не я объркам

Нека определим първо какво значи словосъчетанието страхотни проблеми.

И ако са толкова сериозни, сериозно ли е да си гледа онлайн на таро? На мен това ми звучи несериозно.

Да си гледа посредтсвом някой човек, който се занимава с Таро, тогава може и да се обсъжда.

Аз лично не коментирам карти, които са излезли след оналайн гадаене. Съжалявам, но не мога да помогна.

Линк към коментар
Share on other sites

Да МОНА  така си е , тя ме помоли аз да и наредя карти, но аз и отказах защото моите карти съм ги подредила и пребрала , за да си починат, тя не познава никой друг който се занимава с таро и затова си е задала въпрос на онлайн таро, ще се чуя тази вечер с нея и ще разбера какво е станало и....заради нея може и да извадя отново картите 

Линк към коментар
Share on other sites

Имах интересна комбинация днес - Маг,Асо Пентакли и Император

Магът заедно с Асото ги свързвам ,но Императора ???Въпросът е какво ми предсказва светещата книга в съня ми?Така ... първата и втора карта ми говорят за силна защита ,колкото и налудничево да звучи и за помощ дори ,но до тук .... за друго не се сещам!

Много ще съм благодарна за насока или помощ!Има ли нещо върху ,което трябва да се замисля?Какво пропускам ,че не мога да ги разбера тези карти?Помагайте :) не ми се иска да оставя този въпрос без отговор !

Линк към коментар
Share on other sites

Имах интересна комбинация днес - Маг,Асо Пентакли и Император

Магът заедно с Асото ги свързвам ,но Императора ???Въпросът е какво ми предсказва светещата книга в съня ми?Така ... първата и втора карта ми говорят за силна защита ,колкото и налудничево да звучи и за помощ дори ,но до тук .... за друго не се сещам!

Много ще съм благодарна за насока или помощ!Има ли нещо върху ,което трябва да се замисля?Какво пропускам ,че не мога да ги разбера тези карти?Помагайте :) не ми се иска да оставя този въпрос без отговор !

Помощ /защита, подкрепа ,насърчаване чрез "законите" ,които Императорът създава и ползва.

Редактирано от shopkata
Линк към коментар
Share on other sites

Деяна , на мен освен това което сте споделили с Шопката , ми идва наум и това , че твоите намерения , желания ,планове са реализуеми .Имаш потенциала да осъществиш Асо пенткали , според това какво е то за теб в момента , а Императра дори те задължава да го направиш. Инициативата е при теб , можеш чрез интуицията си и действията си да получиш стабилността ,увереноста , силата и подръжката на имератора. И трите карти говорят за увереност и успех.

Освен мага и асто в което виждате защита , императра също означава защита , покровител.

Редактирано от novichka
Линк към коментар
Share on other sites


×
×
  • Добави...