Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Лот Лориен


Алекс

Recommended Posts

Здравейте,

Съвсем случайно чух комозиции на групата - www.lot-lorien.com. Музиката се базира на български/балкански ритми, джазирана много добре. Може да видите клипове тук - http://www.armenelos.org/campus/musichall/...rien_news.php#2

Какво мислите? Харесва ли ви? Мислите ли, че тук има пазар за такава музика?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Те са музиката на новата епоха!!!

Това което успяват да постигнат, малко хора биха могли, можи би защото имат силно духовно начало и в търсене на светлината в тунела, те намират истината. Бог е с тях!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Открих малко информация в интернет за любимата ми група. Ще я споделя с Вас!

Бъдете живи цветя

"Лот Лориен" и Теодосий Спасов в Антидрога кампанията

▪ време и място

11 ноември 2005 г. 19ч - ФКЦ - Варна

▪ събитието

Група "Лот Лориен" и Теодосий Спасов ще

изнесат големи концерти, които са част от антидрога кампанията „Бъдете живи цветя”. Визията е дело на художника Николай Русев, който ще участва с мултимедия.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Здравейте!

Лот Лориен наистина са една много интересна и духовна формация от музиканти! Този вид музика определено има място в BG пространството, защтото дарява хората със красота и хармония (като учи УЧИТЕЛЯ)

Намерих сайта на групата и Ви го предоставям www.lot-lorien.com

Случайно разбрах ,че една от последните им композиции носи приказното име "БЯЛ РАВНЕЦ". Дали някой от вас знае къде може да се намери и дали изобщо я има в нета!

Всички Вие в BEINSADOUNO прекрасни !!! Обичайте се !!!

ЛИНАРИЯ

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Благодаря за информацията и за връзката към творчеството на тези чудесни хора, към тази група! Някой знае ли нещо за тяхни бъдещи изяви? за записи? Дискове? Ще му бъда много благодарна, ако сподели! Музиката от сайта им ми достави огромно удоволствие! Бих слушала още!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Бих искала да поздравя Лот Лориен и Теодосий Спасов, за прекрасния"Во живо от Охрид"!

Светлина, хармония и красота..........едва ли може да се намери по-точно определение на музиката от този невероятен БГ албум( live)!

очаквам с нетърпрние............ the new album !!!

линария

Моля пишете на кирилица! Мнението е "преведено" от екипа на Портала!

Редактирано от Ради
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз го слушах преди една седмица - направо е изумителен , много по- ми харесва от саундтрака към филма .

Ама има ли друг на света като Теодоси Спасов . , толкова дивен в музиката си , че просто не може да се опише с думи . Дивна , самодивска история .

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Приятели , спешно ми трябват около 5 парчета на Лотлориен . Ще правя автор-ско ревю- спектакъл и много бих искала да използвам за фон , музиката на Лотлориен . Бихте ли ми помогнали , като ми кажете да си изтегля аудио файлове .

Имам нужда от адреси. Много спешно . До една седмица трябва да съм готова с музиката . Ще бъде страхотно , ако някой от вас ми помогне . Благодаря много .много .

В замяна ще изпратя снимки от ревюто и ще разказвам . :)) :dancing yes::angel::D:)

Или откъде мога да си купя целия диск , идеи , моля ви се . Защото съм в абсолютна паника .

Редактирано от Инатари
Линк към коментар
Share on other sites

потърси в Линкоса... :)

Линк към коментар
Share on other sites

:) Благодаря , ти Латина. Видях ги тези парчета ,но те са във видео формат , като клипове ,а на мен ми трябва аудио.

Благодаря ти , все пак .

Ако на някой още му хрумне нещо , пишете на лични съобщения .

Иначе си ги изтеглих , но не ми вършат работа . Страхотни са , особено , "дивата лоза " и "Легенди ", разбира се . :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Здравейте, приятели..

:)

Бих се радвал, ако някой, който притежава дискографията на Лот Лориен, я сподели (например като мп3) с всички, четящи темата и форума.. На няколко пъти (безуспешно) се опитвах да закупя дискове с тяхна музика, търсейки в по-известните музикални магазини в Пловдив, но - уви...

Благодаря за вниманието!..

P.s. Бора (но не само) е невероятна, носейки (и отелотворявайки) вдъхновено контакта си с други светове...

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...