Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Една феноменална украинка - Ксения Симонова


Recommended Posts

е'>
е
не само красива жена, но рядък талант! Руската душа и ген продължават да ме изумяват! Вижте и другите клипове от лентата отстрани! Невероятна е! Просто влага душата си, таланта си и майсторството си! С няколко само движения картините се появяват и преливат една в друга, наситени със сърцето и! А вижте дори как се облича, извън всичко друго! Винаги съм се възхищавал на стила на обличане на руската жена, смело и красиво. Българката сравнена с рускинята се облича или прекалено предизвикателно к...(лоша думичка) или доста калъпно и безвкусно... Но това еизвън темата...

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, съфорумци!

Какво става, на никой ли не му направи впечатление гениалността? Никому ли не грабва вниманието това феноменално момиче? А руската душа, а езикът и цялата магия, която се получава? Има още клипове отстрани в лентата на youtube на този почти неземен творец!

Редактирано от Орлин Баев
Линк към коментар
Share on other sites

Аз я гледах, не знам защо няма други мнения по темата, но на мен ми се стори много новаторско и не мога да разбера как успява с такава лекота да рисува толкова чувствено с пясък. Когато рисува така все едно прави Мандала :)

Линк към коментар
Share on other sites

:) Прекрасно е, но просто съм го виждала отдавна в НЕТ-а и не ми е ново.

А иначе, само с рисунка успява да изрази толкова много. Разплака ме, прекланям се пред такъв талант!

Линк към коментар
Share on other sites

Скъпи приятели! Съгласна съм: чудесно е.

Орлин! Ксения е психолог и художник-полиграфист…

http://www.netlore.ru/ksenia_simonova

Линк към коментар
Share on other sites

Велика си е! Не знаех, че е и психолог, на всичкото отгоре!!! Едно произведение на изкуството рисува произведения на изкуството! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Виждала съм и преди нейни творения, но никога не ми е достатъчно.

Благодаря за темата!

П.П. Още нещо - тя е от творците, които успяват да видят и в мъката красота. Това е много важна за духовното израстване на човека стъпка.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

е'>

е не само красива жена, но рядък талант! Руската душа и ген продължават да ме изумяват! Вижте и другите клипове от лентата отстрани! Невероятна е! Просто влага душата си, таланта си и майсторството си! С няколко само движения картините се появяват и преливат една в друга, наситени със сърцето и! А вижте дори как се облича, извън всичко друго! Винаги съм се възхищавал на стила на обличане на руската жена, смело и красиво. Българката сравнена с рускинята се облича или прекалено предизвикателно к...(лоша думичка) или доста калъпно и безвкусно... Но това еизвън темата...

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Относно начина на обличане-Ксения краси дрехите,не те нея!Тя е невероятен феномен!Колкото повече я гледам,толкова повече й се възхищавам.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Велика си е! Не знаех, че е и психолог, на всичкото отгоре!!! Едно произведение на изкуството рисува произведения на изкуството! :)

Ксения Симонова: Мои герои живут отдельно от меня

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Здравейте!Поствам в тази тема,за да не отварям нова.Провокира ме публикацията на Орлин за наистина изумителната Ксения.Попаднах на сайта на друга една невероятна жена с няколко дарби-

Stephanie Valentin

И още талант:Рисуване със сол

А как мислите-един човек или двама

:whistling:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравей, Кат!

Можеш ли да дадеш актуални връзки към рисуването със сол - тези от по-горе не работят. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ехааа! Какви таланти само! Благодаря ти! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Моля! Ето още нещо, което може да ви се стори интересно: Рисуване На Живи Картини Със Спрей

п.п.: Темата доста се разми, но всичко това е нестандартно изкуство и ми се струва,че е по-добре да не се отваря нова тема за всяко нещо. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...