Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Шри Чинмой център - концерт на женски музикален ансамбъл от Швейцария


Recommended Posts

Шри Чинмой център организира концерт на женски музикален ансамбъл от Швейцария, който ще се проведе на 15.11.09 г. (неделя) в Дома на науката и техниката (зала 4) - ул. Г.С.Раковски -108 от 17 ч. - вход свободен.

mountain_silence_1.jpg

Музиката, изпълнявана на цигулка, виолончело, китайско ерху, индийски хармониум и китара, съчетава класическите традиции на Изтока и Запада. Групата се казва Mountain Silence. Изпълненията, отличаващи се със съвършенство на мелодиите, възвишеност, простота, чистота, красота и душевна топлота, потапят слушателите в нежния, искрен, дружелюбен и сладостен свят на душата и сърцето.

С РАДОСТ ЩЕ ПОСРЕЩНЕМ ВСИЧКИ,КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА ПРИСЪСТВАТ!

Шри Чинмой център

Линк към коментар
Share on other sites

Ани, направо не мога да повярвам, аз преди няколко дни съвсем случайно ;) попаднах на музика на Шри Чинмой и то точно в тяхно изпълнение. Прекрасно и силно трансцедентално звучене, впечатли ме и запитах кой я изпълнява. И ето че пристигат в България. :)

п.п. Искрено съжалявам, че в момента ми е абсолютно невъзможно да дойда на концерта и пожелавам приятни мигове на всички, които ще имат шанса да присъстват.

Редактирано от Атлантида
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...