Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Карти Таро. Комбинации.


cvete80

Recommended Posts

Здравейте на всички, занимаващи се и незанимаващи се с таро.Искам да споделя с вас, че преди около 4- 5 месеца, както си седях в къщи изведнъж нахлу много силна като стрела мисъл в главата ми, че трябва да си купя карти Таро.Станах и отидох до една книжарница, в която дори не бях сигурна дали има такива карти.За моя голяма радост имаше и си ги купих.И както Мона, която пише, че когато ги купиш започва едно голямо объркване и настъпва пълна каша така се чувствах и аз.В крайна сметка, реших че за да излезя от този лабиринт има само едно решение....и то беше следното.Реших, че ако започна всяка сутрин да си тегля по три карти за деня, така най - качествено ще хвана посланието на картите и тяхното тълкуване.И така от два месеца насам правя това всеки ден и наистина вече не съм толкова объркана, успявам да хвана смисъла и тълкуването, но със сигурност не мога да кажа, че се справям идеално.В много случаи все още немога да дам конкретен отговор върху някой въпрос.Но пък знам, че и това един ден ще стане....та по тази причина, тъй като съм сигурна, че има и много други такива като мене, които все още се лутат из лабиринта на мистичните карти Таро, предлагам да си помагаме взаимно...да пускате комбинации, които са ви се паднали и така взаимно всички начинаещи вземащи участие да се опитваме да стигнем до конкретния отговор, а тези, които са по - напред от нас начинаещите да ни оказват своята помощ.По този начин си мисля, начинаещите като мен ще пристъпят поне още едно стъпало нагоре към Разучаването на картите Таро...С удоволствие бих съдействала на всеки, който е все още съвсем в началото и бих му дала съвети как да стигне поне до този етап в който се намирам аз.А аз с удоволствие бих приела съвети от такива които са по - напред от мен...

Желая успех на всички

Линк към коментар
Share on other sites

Сега ще дам един примерен въпрос, който си зададох и картите, които се паднаха.Въпросът ми е следният: Какви ще бъдат действията на.../ името на човека/ , относно мене...

Картите които се паднаха са 3 - ка чаши, 4- мечове, 2- ка жезли, подкрепени с дявола...

Според мен тълкуването на тези карти говори за прекъсване на отношения, загуба на комуникация/4-ка мечове/, 2-ка жезли показва, че човека за когото се пита се намира пред някаква дилема, колебае се, объркан е, незнае как да постъпи.А дяволът, като подкрепяща карта говори за това, че този човек душата е обзета от големи страхове и от там всъщност идват и колебанията.

Това е което мога аз да кажа по повод тази комбинация, дали съм ги разгадала правилно или не....незнам, с удоволствие бих прочела и вашите мнения относно тази комбинация от карти.

Линк към коментар
Share on other sites

Въпросът ми е следният: Какви ще бъдат действията на.../ името на човека/ , относно мене...

Картите които се паднаха са 3 - ка чаши, 4- мечове, 2- ка жезли, подкрепени с дявола...

Според мен тълкуването на тези карти говори за прекъсване на отношения, загуба на комуникация/4-ка мечове/, 2-ка жезли показва, че човека за когото се пита се намира пред някаква дилема, колебае се, объркан е, незнае как да постъпи. А дяволът, като подкрепяща карта говори за това, че този човек душата е обзета от големи страхове и от там всъщност идват и колебанията.

Това е което мога аз да кажа по повод тази комбинация, дали съм ги разгадала правилно или не....незнам, с удоволствие бих прочела и вашите мнения относно тази комбинация от карти.

Доколкото разбирам аз и виждам - много добре си разгадаваш картите, бързо си схванала същността на Таро.

Едно уточнение за Дявола, освен голям страх, означава и много силно желание, което се оказва по-силно от страха в случая.

Дяволът е особена карта, натоварена с много фатализъм, кармичност - особено пък за интимни отношения.

И много силна карта (като сексуално послание).

Линк към коментар
Share on other sites

Въпросът ми е следният: Какви ще бъдат действията на.../ името на човека/ , относно мене...

Картите които се паднаха са 3 - ка чаши, 4- мечове, 2- ка жезли, подкрепени с дявола...

Според мен тълкуването на тези карти говори за прекъсване на отношения, загуба на комуникация/4-ка мечове/, 2-ка жезли показва, че човека за когото се пита се намира пред някаква дилема, колебае се, объркан е, незнае как да постъпи. А дяволът, като подкрепяща карта говори за това, че този човек душата е обзета от големи страхове и от там всъщност идват и колебанията.

Това е което мога аз да кажа по повод тази комбинация, дали съм ги разгадала правилно или не....незнам, с удоволствие бих прочела и вашите мнения относно тази комбинация от карти.

Доколкото разбирам аз и виждам - много добре си разгадаваш картите, бързо си схванала същността на Таро.

Едно уточнение за Дявола, освен голям страх, означава и много силно желание, което се оказва по-силно от страха в случая.

Дяволът е особена карта, натоварена с много фатализъм, кармичност - особено пък за интимни отношения.

И много силна карта (като сексуално послание).

Мона, да ти кажа, че в мене наистина се появиха колебания относно картат на дявола, тъй като наистина съм стигнала до извода че е доста особена карта и за момент в мислите ми се прокрадна и идеята, че дявола в случая би могла да означава и обсебване в емоционална основа, но като чели не ми се повярва и затова реших, че е по - скоро страх...но тъй като виждам, че тимаш доста по - голяма практика мисля, че си права относно значението на картата на дявола.

Сега искам да споделя и още нещо относно картите и едно нареждане, което импулсивно открих и всеки път когато ги нареждам, нещо вътрешно ме подтиква да ги нареждам по този начин.

Значи задавам си въпроса, цепя и нареждам първите три карти, след това изтеглям най - долната от колодата която слагам отдолу под трите карти, за мене, тя означава скритото, тайното....и след това изтеглям още една карта, това е картата, която е най - отгоре върху колодата, нея я слагам отгоре над трите карти, за мене тя е като крайно обобщаваща на трите карти, като един краен конкретен извод от цялата ситуация, като ....както се казва / хвърляне на светлина в тунела /.

Ти какво ще кажеш за този мой измислен начин на нареждане, картите изглеждат по този начин...

                 5

           3     2    1

                  4

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да вмъкна и една комбинация от карти, която се случи в моята практика.Един ден една позната дойде в къщи, решена, че иска да и гледам на карти.Попитах я защо е това спонтанно решение, а тя ми отговори, че току що е разбрала, че е бременна и беше доста въодушевенна от това, защото тази бременност бе чакана вече няколко години. Та въпросът и бе, как ще премине бременноста и дали всичко ще е нарид.Аз лично и отказах да и гадая точно за бременноста, казах и че за всеки друг въпрос бих и гадала, но като чели точно за това не ми се иска, тъй като съм си създала една такава своя практика, че за въпроси свързани с деца и бременности не гадая, незнам точно защо но неискам.Но така или иначе тя доста настоя при което аз се съгласих.Направих и Келтски кръст.Карти 7 - 8 - 9 и 10 направо ме шокираха.Това бяха Асо Мечове, Кралица Мечове, Смъртта и Отшелника...Картите ясно показваха, че нещо много лошо ще се случи и че жената в крайна сметка ще остане самотна и ще се чувства много зле.Смъртта ясно показваше, че нещо ще приключи, а като се има в предвид, че въпросът и беше свързан бременноста, картите показваха, загубата на детето...Никога не скривам лошото, каквото и да е то....но в този случай не събрах смелост да и кажа, какво всъщност виждам....Единственото което и казах, е че ще срещне някои затруднения...но вероятно нещата ще се оправят....Говорих неща, за които бях сигурна, че изобщо не стоят така, но сърце не ми даде дори аз да си помисля нещо толкова лошо...

И какво се случи....След две седмици, един ден тя идва в къщи плачейки и разказвайки, че една седмица докторите опитвали да доловят тоновете на плода, но без резултат, и че в крайна сметка официално констатирали смърт на плода, и че тя влиза в болницата за да изчистят.

Това е нещо толкова неприятно, че едва събрах смелост да го напиша, но в крайна сметка, реших, че като споделя тази комбинация от карти ще помогна на начинаещи, които още не са се сблъсквали с такава коварна комбинация...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Когато гледате на други хора и се паднат тежки (лоши като прогноза) карти, не спестявайте истината. Важно условие е обаче да сте напълно убедени в прогнозите си; премислете ситуацията от всички страни и тогава тълкувайте на глас.

При бременност специално, опасни съчетания са Императрица + 8 мечове (което говори за усложнен болестен процес, все още недиагностициран обаче), за възможни генетични заболявания на плода също.

Така наречените "лоши карти" като Рицар мечове, Кралица мечове, 5 мечове, Обесеният (например говори за спонтанен аборт) и други, в комплект с Императрицата, винаги упоменават за сериозен здравословен проблем по време на бременността.

Най-ярката карта, която ни казва в прав текст, че някоя жена е бременна е Императрицата в различни съчетания; но тя е основна карта за случая.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Възползвам се от присъствието на Илиана Смилянова (ИлСмил) да обсъдим едно съчетание.

Става дума за Кулата и Асо пентакли - защо то винаги се появява в навечерието на особено напрегнати събития, независимо какви са те; комбинацията от Асо пентакли и карти на трансформацията винаги има особено знаечение като послание за бъдещи събитие в Таро. Питам се защо? Асо пентакли е една доста разнопосочна карта в картите таро, която е еднакво силна при смърт, при раждане, при големи постижения.

Каква е твоята опитност с нея в подобни съчетания?

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Възползвам се от присъствието на Илиана Смилянова да обсъдим едно съчетание.

Става дума за Кулата и Асо пентакли - защо то винаги се появява в навечерието на особено напрегнати събития, независимо какви са те; комбинацията от Асо пентакли и карти на трансформацията винаги има особено знаечение като послание за бъдещи събитие в Таро. Питам се защо? Асо пентакли е една доста разнопосочна карта в картите таро, която е еднакво силна при смърт, при раждане, при големи постижения.

Каква е твоята опитност с нея в подобни съчетания?

Трудно ми е да говоря за картите по принцип - за мен е от решаващо значение в какви позиции (в съответната подредба) те са се появили, а и естествено-какъв е въпросът.Кулата е от "страшните" карти:) - но често такива карти правят неочаквани подаръци, като антипатични ни хора, които ни изненадват много приятно, именно защото не сме го очаквали от тях.И все пак едно тълкуване "на сухо" - комбинация на старши аркан с младши, на труден и плашещ с желан - трудност, която ражда обновление и нов, съвсем реален, шанс, изпитание, което ни освобождава, принуждава ни да отхвърлим излишните периферии, за да се доберем до същината, до центъра..., да се родим отново, пречистени и благодарни именно на това, от което толкова ни е било страх.

Линк към коментар
Share on other sites

Значи - нещо като катарзис на страховете ни, може да се тълкува Кулата с Асо пентакли.

Не става дума за специални подредби; говоря като комбинация от карти, независимо от другите до тях; според мен те изключват другите карти и правят една двойка - една симбиоза и аз не ги тълкувам като Кулата и като Асо пентакли, а като едно обобщение, по-скоро една нова карта, която не съществува реално, но съществува като архетип на поведение и като послание.

Подобно съчетание се получава и от Дяволът и Глупакът, което за мен пак е особено интересно...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте!

Занимавам се с допитване до Таро от няколко години. Казвам "допитване", защото не ми харесва думата "гледане". Забелязал съм, че картите по-скоро дават съвет, отколкото да гадаят бъдещето. А може би при всеки е индивидуално, поне при мен е така.

Имам две различни колоди - и двете са ми подарък от други хора, както знам, че трябва да бъде. Предимно ползвам ритуалното Таро на Златната зора. Свикнал съм с поместеното там разстилане с 10 карти и използвам предимно него. Смятам, че е по-добре работещият с Таро да усъвършенства едно разстилане, отколкото да се занимава с много различни.

Тези дни обаче ми се падна странна комбинация, която ми е трудно да разшифровам, затова се допитвам до вас, по-знаещите. Въпросът ми беше относно нещо, което е възможно да ми се случи (искам го, макар да е нестандартно). Двете карти на бъдещите влияния се паднаха седмица Чаши и шестица Пентакли. Седмицата Чаши не ме учудват, защото често ми се падат и съм свикнал с тяхното послание, но наистина не можах да разбера комбинацията от тази карта с иначе толкова позитивната шестица Пентакли.... Възможно ли е да е призив за връщане към реалността и материалните неща? Или става въпрос за илюзия относно голяма печалба? Но ако е така, Пентаклите едва ли биха били точно шест. И като за капак, последната карта, която е на "кармата" и "спуснатото отгоре" се падна Обесеният. След Чашите и Пентаклите той беше дори по-объркващ.

Според вас какво точно ми казват картите - има ли вероятност очакваното нещо да ми се случи и как според тях трябва да реагирам?

Предварително благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Не бих са наела да гадая картите ти - ако такава комбинация се падне на мен, бих я приела за позитивен отговор. Защо обаче Обесеният да е "карма" и "спуснато отнякъде" - тези думички асоциирам с обреченост, пасивност, предопределеност. За мен Обесеният е символ на активно действие - нестандартен поглед към ситуацията, нестандартен подход, саможертва - отказ от статуквото по пътя към целта, действие чрез бездействие в ситуациите, които изискват търпение и постоянство.

И като се отклоня за малко от картите, бих казала, че не звучиш много обвадежден относно това нещо, което е нестандартно и несигурно. За да се случи нещо, човек трябва да го желае, да вярва в неговата възможност и да действа в посока към постигането на целта. Споменаваш за илюзии, за връщане към реалността... ако смяташ целта си за илюзия и нереалност, как очакваш да се случи? Една своя тайна ще издам - за най-големите си желания никога не питам картите, защото зная, че ще стане, ако го искам, и няма да стане, ако се съмнявам - нямам нужда да си мътя ума с разни комбинации. Когато питам, то е само за да следя своето отношение към ситуацията - защото единствено от това зависи изхода. Съмненията никого не са довели до успех, нито взирането в картите... конкретните действия да.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти за мнението, maggee! :)

"Карма" и "спуснато отгоре" е десетата карта в това разстилане с 10 карти, което ползвам. В действителност в книгата е обяснено като "ключ на гаданието" и още много неща, но аз го наричам "карма", защото то е извън другите две карти, които представляват бъдещите възможности и влияния. Нещо като последната окончателна дума на Таро по въпроса, за който съм направил разстилането.

Обесеният обаче никога не съм го тълкувал като символ на активно действие. Точно обратното - за мен той означава пасивно изчакване (освен обрат). Един вид "трай си сега, не предприемай нищо, по-нататък ще се решат нещата". И все пак не той ме затрудни в това разстилане, а тази неясна комбинация от седмица Чаши и шестица Пентакли, над която продължавам да си блъскам главата.

Иначе съм съгласен с написаното от теб за вярата и силата на желанията. В конкретния случай крайното решение ще зависи от друг човек, но мога да те уверя, че изключително активно работя в посока да се случи. Не съм спрял да вярвам и да го искам. Попитах картите по-скоро за съвет; защото знам, че няма да ми дадат конкретен отговор "да" или "не".

А за илюзии говоря най-малкото заради седмицата Чаши, която често ми излиза. Прави ми впечатление, че нерядко картите са скептични и почти против мои идеи, които са по-нестандартни и амбициозни. Може пък те да си имат свое субективно виждане за моето бъдещо развитие. :P И съответно да го налагат. Но ти си съвсем права - когато човек иска силно, нещата просто се случват. ;)

Не бих са наела да гадая картите ти - ако такава комбинация се падне на мен, бих я приела за позитивен отговор. Защо обаче Обесеният да е "карма" и "спуснато отнякъде" - тези думички асоциирам с обреченост, пасивност, предопределеност. За мен Обесеният е символ на активно действие - нестандартен поглед към ситуацията, нестандартен подход, саможертва - отказ от статуквото по пътя към целта, действие чрез бездействие в ситуациите, които изискват търпение и постоянство.

И като се отклоня за малко от картите, бих казала, че не звучиш много обвадежден относно това нещо, което е нестандартно и несигурно. За да се случи нещо, човек трябва да го желае, да вярва в неговата възможност и да действа в посока към постигането на целта. Споменаваш за илюзии, за връщане към реалността... ако смяташ целта си за илюзия и нереалност, как очакваш да се случи? Една своя тайна ще издам - за най-големите си желания никога не питам картите, защото зная, че ще стане, ако го искам, и няма да стане, ако се съмнявам - нямам нужда да си мътя ума с разни комбинации. Когато питам, то е само за да следя своето отношение към ситуацията - защото единствено от това зависи изхода. Съмненията никого не са довели до успех, нито взирането в картите... конкретните действия да.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Вчера една приятелка, която все още се учи на таро, ми нареди келтски кръст на общ въпрос за ситуацията около мен. Интересното беше, че 1-ва и 2-ра карта бяха Влюбените и 2 жезли - и двете обърнати. Странното е, че преди ден ми се бяха паднали отново същите две карти, в два последователни дни - съответно 2 жезли и после Влюбените, само че в правите си позиции. И двете карти ги свързвам по-скоро с колебание, отколкото с избор, когато са в права позиция. 2 жезли обърната досега ми се е появявала при неочаквано развитие на събитията, но Влюбените ми е трудно да я разтълкувам.

Според вас означават ли картите, че преди няколко дни съм имала възможност да избирам, а сега вече изборът не зависи от мен? И как бихте тълкували обърнатата 2 жезли като кръстосваща карта на Влюбените, защото на мен ми се струва, че двете малко или много се повтарят като значение.

Линк към коментар
Share on other sites

Според вас означават ли картите, че преди няколко дни съм имала възможност да избирам, а сега вече изборът не зависи от мен? И как бихте тълкували обърнатата 2 жезли като кръстосваща карта на Влюбените, защото на мен ми се струва, че двете малко или много се повтарят като значение.

Първо не става дума за няколко дни, процесът е по-дълъг от няколко дена - има голям аркан. Може да се каже, че ситуацията като цяло предполага избор, но понеже е обърната - неосъществен избор, поради страх. Обърната карта Влюбените значи само едно - колебание, нерешителност, страх от промяна и от промяна най-вече на статуквото. Тук, 2 жезли, дори и обърната, не променя нещата, а говори само за едно - преди е било по-лесно да се избира, отколкото сега.

Всичко е в твоите ръце.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте 

Някой може ли да ми каже, ако се сеща Паж мечове + Императрица или предположение какво може да означава

За таро някой трудно може да се "досеща", ако не знае нищо.

Ти не уточняваш нито въпрос, нито позиция - няма как някой да се "сеща".

Препоръчвам да се задават по-интелигентни въпроси, както и да се прави собствен анализ.

Линк към коментар
Share on other sites

Приемам критиката , виждала съм на много места, че дадена карта има друго значение в съседство с друга. Точно за това попитах. В момента се интересувам от комбинации, как си взаимодействат самите карти, за това и попаднах точно на тази тема.   

Но успешен ден утре ! С повече усмивки към посетителите в този форум ! 

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте 

Някой може ли да ми каже, ако се сеща Паж мечове + Императрица или предположение какво може да означава

Добре, amazonka, комбинацията ти означава - не знаеш какво искаш или искаш нещо, но не знаеш как да го имаш, нямаш нито нужната информация, нито конкретен план, освен мечти, например. И все в тоя дух... метафорично казано, тази комбинация значи - осуетена бременност...

Усмивките нека да оставам за накрая:-)

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Първо не става дума за няколко дни, процесът е по-дълъг от няколко дена - има голям аркан. Може да се каже, че ситуацията като цяло предполага избор, но понеже е обърната - неосъществен избор, поради страх. Обърната карта Влюбените значи само едно - колебание, нерешителност, страх от промяна и от промяна най-вече на статуквото. Тук, 2 жезли, дори и обърната, не променя нещата, а говори само за едно - преди е било по-лесно да се избира, отколкото сега.

Всичко е в твоите ръце.

Най-после ми се изясни ситуацията и наистина става дума за неосъществен избор, но не поради страх, а поради това, че не му беше дошло времето още. Кандидатствах за работа и ме викаха поне пет пъти на интервюта и тестове, като всеки път очаквах да съм поставена в ситуация на избор, понеже не знаех за какво заплащане става дума и се колебаех, а то все не се стигаше до обсъждане на въпроса.

Линк към коментар
Share on other sites

Най-после ми се изясни ситуацията и наистина става дума за неосъществен избор, но не поради страх, а поради това, че не му беше дошло времето още.

Времето идва, когато сме готови за него, което отново е свързано със страха, т.е. с нашата неподготвеност - емоционална и всякаква. Така, че ние сме готови за някакъв момент, тогава, когато осъзнаем, че няма нищо сигурно и сме готови да понесем всякакво развитие, без да бягаме и без да пресмятаме "за и против".

Коментирах конретните карти и затова, казвам, ние предизвикаме ... подходящите моменти за важните събития, които трябва да ни се случат.

П.С. Неслучайно 2 жезли е обърната.

Линк към коментар
Share on other sites

А можеш ли да обясниш какво тук е конкретното значение на обърнатата 2 жезли? Знам, че я тълкуваш като чудо понякога, но сигурно има и други значения освен това. Питам, защото освен в тази комбинация, ми се пада често и в други подреждания и подозирам, че става дума за силно напрежение между две конфронтиращи се страни, обаче някакси това напрежение не избива на никъде от твърде дълго време, а уж двойките са преходно състояние, което не трае много...

Линк към коментар
Share on other sites

А можеш ли да обясниш какво тук е конкретното значение на обърнатата 2 жезли? Знам, че я тълкуваш като чудо понякога, но сигурно има и други значения освен това. Питам, защото освен в тази комбинация, ми се пада често и в други подреждания и подозирам, че става дума за силно напрежение между две конфронтиращи се страни, обаче някакси това напрежение не избива на никъде от твърде дълго време, а уж двойките са преходно състояние, което не трае много...

Добре, но ми кажи тези конфронтиращи се страни, хора ли са? И на едни същи ли въпроси ти се пада тази карта в комбинации?

Какво беше последното ти гледане и на какъв въпрос? Разбира се, че не означава само чудо; за да се появява една и съща карта, значи че някъде има проблем, който не е разрешен и не може да се премине на нов етап, да се направи следващата крачка :)

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Да, хора са, става дума за мен и вече уж бившия ми приятел, с когото все се разделяме и все не сме докрай разделени. Пада се често на въпроси, свързани с отношенията ни, ту в права, ту в обърната позиция. В последното подреждане питах какво си мисли той за мен след поредния ни недобре протекъл разговор - паднаха са 3 жезли, 2 жезли обърната и 6 пентакли. Не съм сигурна, но мисля, че 3 жезли означава това, че първоначално си е помислил, че все пак може да опита да е с мен още веднъж, видял е някакво бъдеще в цялата история, след което отново се скарахме грандиозно - обърнатата 2 жезли, а 6 пентакли... не знам, имам предчувствие за нещо позитивно относно нея, но нямам идея какво. Да не говорим, че на този етап не мога да видя нищо позитивно в цялата ситуация.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, хора са, става дума за мен и вече уж бившия ми приятел, с когото все се разделяме и все не сме докрай разделени. Пада се често на въпроси, свързани с отношенията ни, ту в права, ту в обърната позиция. В последното подреждане питах какво си мисли той за мен след поредния ни недобре протекъл разговор - паднаха са 3 жезли, 2 жезли обърната и 6 пентакли. Не съм сигурна, но мисля, че 3 жезли означава това, че първоначално си е помислил, че все пак може да опита да е с мен още веднъж, видял е някакво бъдеще в цялата история, след което отново се скарахме грандиозно - обърнатата 2 жезли, а 6 пентакли... не знам, имам предчувствие за нещо позитивно относно нея, но нямам идея какво. Да не говорим, че на този етап не мога да видя нищо позитивно в цялата ситуация.

Хубави са ти картите, 6 пентакли е една от най-обнадеждаващите карти (особено пък предшествана от обрната 2 жезли), която дава пълнота, задоволство и щастие - в случая от любовта. Не зная какви са вашите конфликти, но не е и нужно :)

Понякога картите Таро ни дават или излишни надежди, или тотално ни обезокуражават, без това да се случва наистина. Има въпроси също така, на които картите не отговарят, а откровено подвеждат. Подозирам, че във вашия случай и двамата сте песимистично настроени за развитието на връзката си, би било добре поне единият да е по-оптмистичен и нещата биха имали друго, добро развитие. Ако ти се падат лоши карти, пък нещата дават положителни сигнали (или обратно), най-добре е картите да се оставят настрани.

Решенията са твои, не на картите и не се оставяй картите да ти влияят или да те настройват негативно :)

Ако е прозвучало като напътствие и извън темата, моля да ме извиниш.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...