Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Магнитните полюси


Иво

Recommended Posts

Планетата представлява голям магнит и същевременно съвършен електромотор с ротор и статор захранван с електричество. Ние живеем с магнитно поле и електромагнетизма е абсолютно навсякъде около нас (в праната) - в човека, в растенията, в животните, в камъните. Доказано е, че електромагнитното поле въздейства на физическото тяло като възстановява наранена част от орган, а също така влия и на психиката. Мисля, че местят полюсите за да променят менталното състояние на хората.

И Петър Дънов е казал, че в миналото полюсите са се премествали (не казва, че са си разменяли местата).

Според мен не е важно дори и кога ще стане преместването :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Отговори 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Скоро четох една статия в yahoo, в която се обяснява как еднакво реагират атмосферите на Маарс и Венера на слънчевите бури. Въпреки, че атмосферата на Марс е тънка и студена, а на Венера е дебела и гореща.Общо взето се отнасят огромно количество частици, които се ускоряват в резултат на действието на слънчевата буря. Тогава планетите губят 10 пъти по-бързо атмосферни частици, отколкото при нормално състояние. Земята била късметлия , защото е защитена от слънчевите бури чрез магнитното си поле. При преместване на полюсите, ние ще останем без тази защита. Не ми се мисли какво ще се случи, дори и без слънчеви бури, да не забравяме за огромната слънчева радиация. Остава да се молим този фотонен облак да се окаже добра защита.

ПП. когато имам време ще прочета повече за фотонните облаци

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

Същинската смяна на полюсите, по време на която няма да има никакво геомагнитно поле, ще продължи 3 денонощия- "краят на земята" в доста пророчества от различни времена и култури е описан като събитие протичащо за три дни, дори и в "Откровение" "тази земя и това небе" "преминават" за 72 часа, след което се появява "нова земя и ново небе"- това е така, поради съвсем новата геомагнитна конфигурация, която ще се установи.

Кое съхранява информацията ни, къде се съхранява паметта ни? Не е някъде във физическото ни тяло, а около него, съхраняваме си я на "магнитен носител"- съвсем по същия начин, както се съхранява интформация на магнитофонна лента, с тази разлика, че при нас формата не е лентова, а по-скоро прилича хард диск на компютър. Имаме няколко такива диска- "сървъри", разположени хоризонтално спрямо вертикалната ос на тялото ни, която представлява полярна ос- главата ни представлява северен полюс, а ходилата- южен полюс. Връзката на тези информационни дисдкове със ситемата на чакрите и с енергийните меридиани образуват скелетоподобна структура, приличаща на цепелин, но с надлъжна ос разположена вертикално. Понастоящем биомагнитното поле на всеки един човек се поддържа автоматично по зададения "модел" на общото геомагнитно поле на принципа "равнис", но когато настъпи момента на смяна на геомагнитните полюси и геомагнитното поле на планетата ни се "изключи", ще се изключат и биомагнитните полета на всички хора, които не могат съзнвателно да поддържат своето собствено биомагнитно поле. Ако един човек съзнателно може да поддържа своето биомагнитно поле, хората попаднали в обхвата на това биомагнитно поле, дори и да не осъзнават своето собствено таковна, пак на принципа "равнис", ще поддържат своето биомагнитно поле, иползвайки персоналното поле на този, който съзнателно умее да си го поддържа, но колко хора в момента съзнателно могат да поддържат своето биомагнитно поле- не знам, но със сигурност са много по-малко от нужната "критична маса", която е необходима за да послужи като "модел" по който да се "подравнят" всички останали, а освен това дори и нужната "критична маса" да е налице, то тя със сигурност не е хомогенно разпределена между всички хора, населяващи планетата ни. А всеки един живот е ценен, независимо дали е живот на закоравял престъп ник или на невинно дете, поради което т.нар. "смяна на полюсите" се отлага с няколко десетки години, и според мен докато не бъде осигурена както "критична маса", така и равномерното разпределяне на тази "маса" от хора съзнателно работещи със собственото си биомагнитно поле, смяна на полюсите няма да има. Но, има едно голямо "НО"- дори и на сантиметри от мен да се намира такъв човек, който да поддържа съзнателно своето собствено биомагнитно поле, дори и моето неосъзнато биомагнитно поле да е с тенденция да се запази и да не изчезне когато земното геомагнитно поле се изключи, може и да не успея да се настроя така, че да запазя биополето си- защо? Защото например бих се поддал на страховете си, на паниката, на онези първични инстинктивни емоции, които егото ми би впрегнало и би употребило и за деструктивни цели стига то да има изгода от това...Освен това, ако по природа съм недоверчив, едва ли бих бил "отворен" към подомна енергийна пренастройка спрямо "модел" на друг индивид- т.е. дали ще оцелея, дали ще съхраня паметта си, зависи от това, доколко съм успял изобщо да овладея и преодолея тези негативни емоционални модели, страховете си и т.н., които биха ме спънали- ето в това отношение всички известни религии по света дават едни и същи насоки и съвети- човек да се приучи да прощава, да не се гневи, да не мрази, да се приучи да дава и приема прошка и т.н.

Онези, които загубят биомагнитното си поле и преживеят смяната на полюсите, ще се "събудят" "форматирани"- няма да имат съхранена никаква памет, и ще се наложи да откриват огъня отново...

Преди 13000-13300 години точно това се е случило, и ние сме преки потомци на тези "форматирани" люде, и до днес се чудим и маем как е възможно да е имало в древността хора, които са имали много повече знания и умения от настоящото ниво на знания от които се определя и развитието на всички науки, технологии и т.н., и всъщност липсата на "спомени" ни принуждават да запълним празнината с врели-некипели от типа на това, че сме произлезли от маймуни, че еволюираме...а всъщност е съвсем обратното- произхождаме от хора, от много по-развити хора, и в момента сме на "дъното" на инволютивната "волна програма"- представете си една падаща кристална чаша, която се пръска на много парченца, и всяко едно от тях, отделило се от общото тяло след неговото счупване, според големината си (т.е. нивото на развитие на егото), се "укротява" за различно време и заема състояние на относителен покой..на пода...Милиарди парченца "танцуват" по земята и все още нито едно не е намерило покой и "звъненето" на "счупено" се носи във времепространството...

Смяната на полюсите е уникална възможност за възстановяване на целостта на "чашата"- но дали това възстановяване ще стане сега, при настоящата смяна на полюсите на планетата, или при някоя от по-нататъшните смени...Лично аз с нетърпение очаквам събитието да се случи...

Линк към коментар
Share on other sites

Кристиян, благодаря за изключително интересния пост. Все пак при мен изникват няколко въпроса:

Хората, които съзнателно поддържат биомагнитното си поле, освен другите качества, трябва да умеят да не заспиват и да не се разсейват с други дейности за 72 часа ?(Сигурно звучи профански.)

Кои хора сред нас са такива, можеш ли да скицираш необходими способности / практики / степен на духовно извисяване ?

От обяснението разбирам, че след тези 72 часа няма да има проблем - значи ли това, че полюсите пак ще се върнат? Ако не, как ще стане пренагласата на запазеното съзнание към новите геомагнитни условия?

Какво ще стане с мнозинството "форматирани" хора? Ако те са неадекватни, няма ли да унищожат малцинството със запазено съзнание? Каква ще е задачата на оцелелите?

Какви ще са промените в поведението на животните (и флората)?

Линк към коментар
Share on other sites

Не знам защо материалния свят се поставя на първо място, като причина. Магнитното поле не е следствие от физическите условия, а по-скоро причина за тях. Човешкото магнитно поле не може да съществува извън това на земята. Земното магнитно поле е част от магнитното поле на Слънцето. А и не виждам как е възможно магнитното поле на земята да "спре" временно, освен ако планетата не загине окончателно (т.е. обуславящата я планетарна същност не излезе от проявление). Както човек притежава душа, която е причината за всичките му проявления на физически план, вкл. и аурата, същото е и с планетата земя.

Линк към коментар
Share on other sites

Моето разбиране за нещата съвпада с това на Кристиян, но коригирано с доводите на Станимир. Според мен през тези три денонощия не, че няма да има никакво геомагнитно поле, а толкова време ще продължи смяната на полюсите, т.е ще има, но то ще е много динамично. През това време обаче, както и след това, наистина ще съхранят себе си само тези хора, които успяват да си служат добре със собственото си биомагнитно поле и може би ще могат да окажат помощ и на някои други около тях. През тези три денонощия и при тях ще настъпят промени, но те ще са по-скоро като едно "ъпгрейдване", отколкото "форматиране".

Дали се е отложила датата - не знам, по принцип ми се вижда трудна работа това да се отложи.

Влияние върху растителния и животинския свят също ще има, както и върху минералния.

"Форматираните" хора - не всички от тях ще отцелеят чисто физически. Тези, които отцелеят ще поставят основите на нова цивилизация (пак от нулата) и едва ли ще имат да делят нещо с "ъпгрейдваните" хора. По-скоро някои от "ъпгрейдваните" ще имат желание да им помагат и насочват.

Линк към коментар
Share on other sites

От постовете във Форума съм останала с впечатление, че тук приемаме всички светове като неразривно свързани. И не ги "класираме" на някакви места, защото именно от разделянето идват грешките.

Сега ми хрумна нещо малко встрани от темата: Щом човешкото магнитно поле може да съществува само на Земята, какво става с масовата мечта "да се покори" Космосът?

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

...календара на Маите...

Този календар е така проектиран, че последната дата от него съвпада със слънцестоенето на 21 декември 2012.

21.12.2012 изглежда интригуващо, но

21.12.2112 е впечатляващо. Кой знае защо на мен ми идва отвътре да групирам така:

2-11-22-012 и 2-11-22-11-2.

Прилича на код. Дали пък няма да има 100г. отсрочка :) ?

Надявам се нумеролозите да разшифроват нещо?!

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Защо допускате, че промените ще са толкова резки?

2 Петрово 3:8

Още и това нещо да не забравяте, възлюбени, че за Господа един ден е като хиляда години, и хиляда години като един ден

Източник: тук

Лично аз считам, че е невъзможно магнитното поле на Земята да стане нула. Земята е жива, има магнитни залежи, движи се - невъзможно е полето й да стане нула дори и за миг. Може да променя посоката и големината си, но е невъзможно да бъде нула. Има минимум, който не може да бъде преодолян. Общото магнитно поле е сбор от няколко полета, никое от които не може да бъде нула. Промените са достатъчно бавни, за да може животът да се адаптира към тях. Животът продължава, Земята ще продължи да се върти, ще сияе и пулсира с всичките си полета и обвивки! Що се отнася до ясновидството и телепатията - много хора имат тези способности, макар и не развити в голяма степен. Наистина тези хора са навсякъде край мене! Дори и такива, които изглеждат съвсем обикновени и правят обикновени неща - като да пият с приятели, да правят грешка след грешка...

Редактирано от latina
Линк към коментар
Share on other sites

След като прочетох в тази тема за резонанса на Шуман и за това, че той влияел на времето, което от 24 часа сега било 16, аз сериозно се замислих как е възможно това нещо и как трептенията на Земята могат да окажат вличение на времето. Не ми се връзваше нещо с астрономическото време и с показанията на часовника. Разрових из някои сайтове и ето какво открих. Само че информацията е на руски. Подобна статия четох в един български сайт за здраве, обаче сега не мога да го намеря:( Но така или иначе в руската статия нещата са дадени по-пълно. Излиза, че вибрациите на земята влияят на мисловната дейност на човека. Правени са опити, в които умишлено е засилвана честотата на резонанса на Шуман и се е установявало, че хората започват да вършат нещата по-бавно. Следователно ....ако трябва да правим нещо механично, то времето си е същото. Например да пътуваме от едно място до друго. Тук няма проблем с времето, защото колата си я караме с една и съща скорост всеки път като ходим от точка А до точка Б.

Но ако се наложи да правим нещо свързано с повече мислене, ние вече го правим по-бавно от преди, в резултат на тази увеличена честота на резонанса. Затова и времето ни минава по-бързо.

Ето го линка към статията: http://www.ecoenergy.ru/Articles/Article65.html

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

В същност това е математическият пик на две астрономически събития, които вече са започнали:

1. Завършва и съответно започва Слънчевата година, която трае почти 26 000 години. Времето което отнема на слънцето(съответно слънчевата система) да направи една обиколка около центъра на нашата галактика(Млечния път).

На 21.12.2012-та ние ще се намираме на най-отдалечената точка възможна за нас от центъра на галактиката, защо обиколката не е кръг, а елипса.

2. Завършва и съответно започва нов етап за магнитното поле(щит) на Земята, който трае 5125 години. Науката е доказала че понякога посоката на това поле се променя в този период, но не е задължително за всеки 5125 години, т.е. компасите ще показват Север, където всъщност е Юг преди промяната. Най-вероятно според учените няма да сме свидетели на тази 180 градусова промяна, но магнитното поле ще има(вече се случва) доста занижена сила.

От 1998г. силата му намалява постепенно и това всъщност е основната причина за рязката промяна на климата на нашата планета.

Това са стриктно научните данни какво ще се случи.

И не само Маите са знаели за това, всички стари култури са описали настъпващите промени.

Как тези събития ще повлияят на нашия начин на живот е в същност въпрос на личен избор, погледнато от гледна точка на източните философски традиции.

Мога да пиша страшно много по темата, просто питайте, но важното е че сме изправени пред природен феномен, и точно в такъв момент трябва да сме сплотени, а не да направим същите грешки като цивилизациите преди нас "преживели" събитие номер 2.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, ivail!

Много ми се иска и на мен да бъдем сплотени и подготвени, но май не виждам такава възможност. Все пак кой каквото може нека да прави в малкото оставащо време. Ти имаш ли идея/предложение по въпроса?

Ще бъдат повлияни/нарушени главно електронните комуникации, които са жизнено важни за нашата цивилизация - мога да си представя какъв хаос ще настъпи. И ще бъдем заставени да си развием нови.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, ivail!

Много ми се иска и на мен да бъдем сплотени и подготвени, но май не виждам такава възможност. Все пак кой каквото може нека да прави в малкото оставащо време. Ти имаш ли идея/предложение по въпроса?

Ще бъдат повлияни/нарушени главно електронните комуникации, които са жизнено важни за нашата цивилизация - мога да си представя какъв хаос ще настъпи. И ще бъдем заставени да си развием нови.

В същност и Учителя говори за тази промяна, с начина на изразяване от преди 60-70 години.

След 90-та година в различни университети по света, независимо един от друг почнаха да откриват странни неща относно Човека и неговия потенциал. Тези странни неща, които науката започва да разбира и обяснява, се оказват същите тези неща които са описани в "религиите"(аз го наричам, Забравената мъдрост за самите себе си).

Човешките чувства влияят на околната среда, съответно на бъдещето - доказано е на база експерименти от квантовата физика, и така след 120 години забвение се открива още веднъж Етера, сега наречен Квантова Холограма.

Но без да пиша научна статия, просто ще дам извод:

Ние градим бъдещето на база на нашите положителни и отрицателни вярвания - т.е. чувствата ни изграждат реалността.

Каквото бъдеще си представим, такова ще имаме.

Пример, нужни са 800 положително вярващи души за изхода на дадено бъдещо събитие, да надмогнат над 1 000 000 негативно настроени - това е научно доказано и вече не е научна фантастика.

P.S. Може би ще трябва да отворя нова тема на тема Квантова Холограма и нейните свойства.

Редактирано от ivail
Линк към коментар
Share on other sites

Всичко ново е добре забравеното старо.

Или всичко ново е добре отреченото преди време от науката старо.

Съвременният научен материализъм унищожи духовните постижения на окултните науки.

Добре, че има и доблестни учени, които с много мъка успяват да "преоткриват" и прокарват наново духовните закони, макар че някои от тях незаслужено се кичат с лаврите на новооткриватели.

Първият, основополагащ от седемте принципа на Хермес Трисмегист още от Древен Египет гласи точно това, за което се пише в момента навсякъде, а именно: СВЕТЪТ Е МЕНТАЛЕН!

Всеки може да изпита и използва съзнателно силата на мисълта си, на чиято основа е залегнал и Законът за привличането.

Мислите са творчески! Каквото мислиш, това и става!

Това е Великата тайна!

:)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

И аз бях потресена от филма "МАгнитна буря"!!!

изместването на магнитните полюси, промените в климата и про4ее са проявления на земната "имунна система", която се е активизирала за да из4исти самозабравилите се клетки от подвида Хомо Сапиенс Сапиенс, които в последно време са запо4нали да се държат като ракови клетки.

Ако се дестабилизира магнитосферата , това ще е пагубно не за живите същества, а за компютрите и вси4ката друга електроника.

Много добре казано! Наистина Хомо Сапиенсите прекаляват и не знаят с какъв огън си играят. Съставът на ядрото на земята си е тайна.

Защо допускате, че промените ще са толкова резки? .........Лично аз считам, че е невъзможно магнитното поле на Земята да стане нула. Земята е жива, има магнитни залежи, движи се - невъзможно е полето й да стане нула дори и за миг. Може да променя посоката и големината си, но е невъзможно да бъде нула.

Полето не може да стане нула, но ако отслабне може слънчевите енергии да ни изпържат директно казано. И вероятно няма да се смени на 180 градуса. Но промените може да са колосални.

Ще видим!

Има много пророчества, и то все от сериозни хора (светии, гурувци, ясновидци) че Земята ще се промени за миг. Учителят не е казал,че Новата земя е като старата, напротив говори (всички говорят) за нови тела с нови цветни одежди - т.е. енергийните тела. Органичното тяло не съм вчела някъде да е гарантирано в комплект с тях.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Магнитният полюс на Земята потегли към Сибир

31 Декември 2009, 09:36

Източник: HiComm

6_1515e9.jpg Магнитният полюс на Земята потегли към Сибирhicomm.bgГеолози установиха, че скоростта на преместване на земните магнитни полюси е достигнала рекордни стойности за цялата история на нейното измерване - 64 км. за една година. Към момента магнитният полюс усилено се придвижва към Сибир. Това е доста сериозна промяна, като се има предвид, че при първото му измерване в самото начало на XIX в. той е бил на канадска територия - близо до остров Елсмир.

В началото на XX в. е установено, че полюсът постепенно мигрира, като скоростта на движението му постепенно се засилва. През 1904 г. тя е била 15 км. на година, а през 2007 г. е достигнала 55 - 60 км на година. Според учените движението на полюса е причинено от движението на течното метално ядро в недрата на планетата. Този процес би могъл в крайна сметка да доведе до промяна в полярността на магнитното поле на Земята и се предполага, че подобно събитие се е случвало многократно в миналото.

Линк към коментар
Share on other sites

А има ли нови данни и хипотези какво всъщност става в ядрото на земята???

Какво точно "се мести"? :hmmmmm:

Преди казваха, че Северния полюс се поражда от огромни мега запаси на железни руди със супер високо съдържание на желязо.

Но рудата определено не може "да се мести"... ;)

Линк към коментар
Share on other sites

А има ли нови данни и хипотези какво всъщност става в ядрото на земята???

Какво точно "се мести"? :hmmmmm:

Преди казваха, че Северния полюс се поражда от огромни мега запаси на железни руди със супер високо съдържание на желязо.

Но рудата определено не може "да се мести"... ;)

И учените не знаят какво точно сеслучва в земното ядро. Те градят своите модели върху хипотези. Една от основните им хипотези е, че ядрото е от две части - твърда и течна. От въртенето на ядрото се образува въпросния гео-магнетизъм. Можеш да прочетеш статият в оригинал тук : http://news.nationalgeographic.com/news/20...earth-core.html

Интересно е, че ядрото се придвижва към Сибир, Рисия, поне засега. Ако се запази скоростта на движение и посоката, учените предвиждат, че северния магнитен полюс ще достигне Русия някъде към 2050 година. Последните две по-съществени "забързвания" на северния пюлос са отбелязани през 1989 година и към 2007 година.

Фактите, макар и оскъдни са налице. Важно е какво е вътрешното им значение. Учителят е говорил много за мисията на Русия през 21 век. Би следвало да се търси и такава връзка в научната информация, поднесена по-горе.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, и аз очаквам тези пророчества да се сбъднат.

Още като започнаха да се "самоубиват" делфини и китове се зачудих какво им става на учените.

Не възприемах идеята, че едно животно/риба/птица може да се самоубие, още повече един интелигентен делфин.

И чак след като много прелетни птици "се загубиха" и много самолети "се объркаха", тогава учените се досетиха за магнитните аномалии.

И този линк също е много интересен:

http://science.nationalgeographic.com/scie...nside-the-earth

Линк към коментар
Share on other sites

Да, и аз очаквам тези пророчества да се сбъднат.

Още като започнаха да се "самоубиват" делфини и китове се зачудих какво им става на учените.

Не възприемах идеята, че едно животно/риба/птица може да се самоубие, още повече един интелигентен делфин.

И чак след като много прелетни птици "се загубиха" и много самолети "се объркаха", тогава учените се досетиха за магнитните аномалии.

И този линк също е много интересен:

http://science.nationalgeographic.com/scie...nside-the-earth

Според мен, магнитните аномалии са нормално явление, въпреки че учените ги вземат за нещо нетипичто и алогично, отклонение от нормата. Да не забравяме, че Земята също така е потопена в спираловидното слънчево магнитно поле, наречено Междупланетарно магнитно поле /IMF/, което се проявява чрез т.нар. слънчев вятър.

Да, линкът описва накратко вътрешният строеж на Земята. Но това пак е от гледна точка на съвременна материална наука и се гради отново на хипотези. От друга гледна точка, изразена в изказвания на Учителя, а също така и в някои розенкройцерски текстове, Земята има и друг вътрешен строеж. :)

Линк към коментар
Share on other sites

От друга гледна точка, изразена в изказвания на Учителя, а също така и в някои розенкройцерски текстове, Земята има и друг вътрешен строеж. :)

Словото на Учителя е необятен океан на мъдрост и истина.

Още не съм срещнала нищо по тази тема.

Би ли споделила, моля.

Линк към коментар
Share on other sites

От друга гледна точка, изразена в изказвания на Учителя, а също така и в някои розенкройцерски текстове, Земята има и друг вътрешен строеж. :)

Словото на Учителя е необятен океан на мъдрост и истина.

Още не съм срещнала нищо по тази тема.

Би ли споделила, моля.

Разбира се. Откъсът е от "Протоколи от годишната среща на веригата през 1908 година":

"...Забележително е, че винаги северното полушарие се явява фактор за духовното развитие, а южното полушарие е негативно; то е играло роля в миналото. Черно море е една врата на всички духове от Запада, за да бъдат изпъдени. Това море е едно чистене за тях. То е врата за долния етаж на Земята, гдето изпращат духовете, идещи от Запад. Този етаж е т.нар. "под". Защото по отношение на Земята окултните науки не вярват, че има огън във вътрешността й. Според окултистите, тя е куха и има около 500 километра атмосфера, която се осветлява от външната атмосфера на Земята. В тия именно 500 километра разстояние стоят лошите, така да кажем, духове. Но всичко това е едно възрение на окултните Учители. На пръстените на Сатурн прилича структурата на нашата Земя. Кората на Земята не е свързана с вътрешността й. Кората на Земята - обвивката й не е по-дебела от 300 километра. Вулканите в Средиземно море, като Етна, Везувий и пр., са които издигат тези средиземни същества. Представете си астралната сфера над нас, гдето живеят астралците. Ами че и там има вулкани, които пък образуват человеците на земята. И тези са събитията в Египет и пр. И затова те горе, за да бъдат свободни, стараят се да прекратят човешката деятелност тук на Земята, която ми препятства да се повдигнат нагоре..."

Възможно е да има и други споделени в Словото по темата, но засега не съм попадал на тях. :)

Що се отнася до розенкройцерите, тук: http://www.rosicrucian.com/rcc/rcceng18.htm може да се прочете една изказана теория по въпроса, в книгата на Макс Хайндл - "Космогония на розенкройцерите".

Редактирано от Bethedi
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...