Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Повечето врачки лъжат ли?


Recommended Posts

Аз мисля 4е пове4ето въоб6те не знаят за какво става въпрос.

Те или налу4кват,или навързват не6тата и им казват това, което обажда4ите

искат да 4уят.

Е щом има балъци,6те има и 4акулуци.

Но има и такива дето наистина имат някаква дарба,или по скоро необикновен ум

А тва 4е Господ им я е дал са пълни глупости. Просто имат силна интуиця и о6те не6то може би. И тва е, никой не им я е дал тая дарба, както се изказват.

Едва ли не Бог е слязъл и им я дал на ръка:)

Такива хора има много. но не вси4ки се явяват по ТВ2001 да се излагат и да взимат парите на хората.

Те предпо4итат просто да си имат дарба без показност и медии,

Нят път в живота е насо4ен то4но в тази посока и един ден вси4ки хора 6те са "феномени"

:)6те си развиеме интуицията и мисълта и 6е стане ЛУдница ,супер:)))

Моля пишете на кирилица! Мнението е "преведено" на кирилица от модераторския екип.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Наистина, доста е интересно да бъдеш с човек, с когото имате телепатична връзка, усещате мислите и чувствата си. Това може да помогне хората да станат по-добри, понеже лицемерието и лъжите загубват смисъл, а всяка нечистота, макар и вътрешна, става явна. При това естествено хората трябва да останат любящи, простителни, снизходителни и не всичко, което виждат, да го казват или показват. Приятно е да чувстваш, че някой е на твоята вълна и те разбира без думи. Става дума за съвсем скорошно познанство и така е от самото му начало.

За мене е вън от съмнение, че има хора с ясновидски способности. Повече ме вълнува доколко имат възможност да влияят на съдбата, здравето, енергетиката, линията на живота и т.н. Човек да го е страх да отиде при такъв, да не би да му направи нещо. Особено печалбарите, тези, дето според мене са си сатанисти. Някои са наистина достатъчно силни да направят някои промени в полето за убедителност, да кажат, че има направена магия и ако си балък да се хванеш, цицат ли цицат, докато могат...

Линк към коментар
Share on other sites

Ами, има и такива които приемат само каквото имаш на сърце - а то може да е цвете или просто левче... И някои са си определено истински, и не е само до силен ум, но виждат аурата, миналото, евентуалното бъдеще според твоите действия разбира се! В България има наистина много Истински виждащи - и те не работят за пари, най-много да приемат малък дар,нали все пак отделят от времето и вниманието си - нормално е. Има страни по планетата ни, в които наистина просто ги няма тези врачки и виждащи - България е силна енергийно страна, макар и смешна икономически...

Линк към коментар
Share on other sites

:D

Наистина, доста е интересно да бъдеш с човек, с когото имате телепатична връзка, усещате мислите и чувствата си

Всяко нещо с времето си, но момента скоро ще дойде - хората ще си общуват именно така. Я да развием една теоритична полемика: според вас, чистите мисли ли ще доведат до тези способности, или такава способност ще принуди в средносрочен план хората да изчистят съзнанието си? Разбира се говорим и за масовост, за човечеството в общ вид...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, приятели! Здравей, Венци!

Всяко нещо с времето си, но момента скоро ще дойде - хората ще си общуват именно така. Я да развием една теоритична полемика: според вас, чистите мисли ли ще доведат до тези способности, или такава способност ще принуди в средносрочен план хората да изчистят съзнанието си? Разбира се говорим и за масовост, за човечеството в общ вид...

Моментът винаги го е имало, само че тогава комуникациите са били първобитни, пък и всяко нещо с времето си - до натрупването на критичната маса. Мисля че полемиката ще е и теоритична, и практическа. От личен опит мога да споделя, че способността е която те приучава да помъдряваш - бързо или не чак толкова...но тя е бутащата/подбутващата те/даже дърпащата в определени моменти сила - поне при мене беше така, чистотата е следствие на осъзнаването и безкористието и още други неща.Чистите мисли се подреждат "сами по себе си" в един последващ момент...хехе, защото няма такова единно критерийче "чисти мисли" за човеците - индивидуалисти и егоисти - в добър смисъл !

Та си мисля, че способността е водещата - задвижващата! :smarty:

Само чистата мисъл не е достатъчна за развиването/пробуждането на телепатичната способност. То ако с пеене и танцуване се ставаше просветлен...всичките негри да са все просветлени...!И само с мислене... Това е положението!

:angel: Да бъде ВИДЕЛИНА! Добре е да Я бъде- ВИДЕЛИНАТА.. и с наше участие! Амин

:feel happy: Любов+Светлина+Мир+Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Я да развием една теоритична полемика: според вас, чистите мисли ли ще доведат до тези способности /телепатични - моя бележка/, или такава способност ще принуди в средносрочен план хората да изчистят съзнанието си?
Мисля, че промяната се дава Отгоре. Образно казано, някои хващат правилната посока от показване, от казване, а на други им се налага заплашване или потупване с пръчка - според зависи кой каква "овца" е. Пък някои от нищо май не разбират...

Една ясновидка, която посещавам понякога казва, че вече ни променят, не само умовете, но и състава на кръвта, лимфата, мозъка, дихателната система, въобще целия организъм. Става въпрос за промени, нужни за новия живот. Ще ни направят нови хора. "Хората ще станат по-добри", казва тя. Промяната всъщност е още по-глобална - чувам за промени в магнетизма на земята, оста на въртене, климата... Свидетели сме на катаклизми, на "изчистване" може би .

Тук не зная много, затова говоря общи приказки, но ще ми е интересно да чуя други мнения по въпроса.

Разбира се говорим и за масовост, за човечеството в общ вид...

Общо взето, по един или друг начин, ще вкарат стадото в Пътя към Доброто, Любовта, Истината и Спасението. Сигурно обаче ще има някоя и друга загубена овца...

:feel happy:Любов+Светлина+Мир+Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Ами, има и такива които приемат само каквото имаш на сърце - а то може да е цвете или просто левче... И някои са си определено истински, и не е само до силен ум, но виждат аурата, миналото, евентуалното бъдеще според твоите действия разбира се! В България има наистина много Истински виждащи - и те не работят за пари, най-много да приемат малък дар,нали все пак отделят от времето и вниманието си - нормално е. Има страни по планетата ни, в които наистина просто ги няма тези врачки и виждащи - България е силна енергийно страна, макар и смешна икономически...

Именно това че виждат аурата.миналото .е силен ум.

А може да сме зле икономически.щото сме по напред духовно

И затова имаме силна интуиция.

То основата на всяка "дарба" е именно интуицията.

Явно това е целта на всички.

Едни го разбират по рано.други по късно.Зависи кои до къде е.:)

Но съм убеден че ще си говориме от разстояние и всичките там екстри:)

Въпрос на време е

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че промяната се дава Отгоре. Образно казано, някои хващат правилната посока от показване, от казване, а на други им се налага заплашване или  потупване с пръчка - според зависи кой каква "овца" е. Пък някои от нищо май не разбират...

Една ясновидка, която посещавам понякога казва, че вече ни променят, не само умовете, но и състава на кръвта, лимфата, мозъка, дихателната система, въобще  целия организъм. Става въпрос за промени, нужни за новия живот. Ще ни направят нови хора. "Хората ще станат по-добри", казва тя. Промяната всъщност е още по-глобална - чувам за промени в магнетизма на земята, оста на въртене, климата... Свидетели сме на катаклизми, на "изчистване" може би .

Тук не зная много, затова говоря общи приказки, но ще ми е интересно да чуя други мнения по въпроса.

Общо взето, по един или друг начин, ще вкарат стадото в Пътя към Доброто, Любовта, Истината и Спасението. Сигурно обаче ще има някоя и друга загубена овца...

:feel happy:Любов+Светлина+Мир+Радост  :feel happy:

По Discovery казаха че рано или късно Слънцето ще се взриви и всичко на Земята ще изгори:( на мига . И постепенно твърдата обв. на Земята ще стане лава

Добрата вест е че дотогава ще намериме друга планета.

Абе като гледам шоуто тепърва `започва:)

Жалко че няма да е в този живот :((

Линк към коментар
Share on other sites

Далеч преди да се взриви слънцето вече ще е станало невъзможно да се живее на земята, мисля аз. Душата не умира при физическата смърт. А физическото оцеляване на човечеството как ще стане, не зная. Тогава по всяка вероятност хората ще изглеждат доста различно от сега, както ние от първобитните хора. Дали науката ще е стигнала дотам част от промените да са направени изкуствено или ще са резултат от естествена еволюция, може само да гадая / а не съм добра в това/.

Нека да решим сегашните си задачи, предлагам аз. Не че е лошо да помечтае човек, да се опита да погледне напред в бъдещето /светлото, надявам се/. Ама има такива образи, които духом трайно са се преместили някъде много напред или много назад във времето или въобще извън времето и само отвреме навреме се стряскат за малко и после пак ги отнася съня. Каква полза от тях за другите, не зная. Дела са нужни, хей! "Лозето не ще молитва, а мотика". Аз си го преиначавам: Лозето иска молитва, ама и мотика. Не може да караме само на молитва, без дела /иначе за какво Господ ни е дал ума, ръцете, въобще тялото/. Ама ако си мислим, че без Божията благословия може да излезе нещо добро, пак сме в заблуда. Добре е крайностите да се обединяват в едно, а не да се противопоставят. Да не говорим, че има и такива, дето искат да ядат грозде, пък нито са се помолили, нито са копали... Е, понякога ядат, като им се дава. За бебетата, децата, болните, старците може и даже трябва!

:feel happy: Любов+Светлина+Мир+Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Не съм съгласен с Тактик Майнд че всички т.н. ясновидци са просто изключително интелигентни или интуитивни - далеч не всички медиуми са много интелигентни и умозрителни... А и има нещо над интуицията, а то е директното виждане - разбира се на много нива ... Общо взето повечето тези врачки са природни медиуми, не особено образовани и знаещи. Някои Учители на човечеството разглеждат медиумизма дори като проклятие - той не е показател за висока духовност, а просто вродена конституция на етерното тяло. Друго нещо е Ученикът, Радж Йогът, Съзнателният Ясновидец, развил способностите си под контрола на Учител, владеещ силна воля, чисто сърце и ясен ум!!!

Но медиуми и виждащи съществуват, както и много повече от тесният ни сетивен обхват!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Не знам за врачките ама познавам едни Окултен Център Психея дето врачуват ,омагьосват и какво ли още не и това лято имах Злощастието да се запозная с тях заради съвпадението на името ми с една от тях.

Вижте какво разбрах вчера за тях www.zombita.hit.bg и съм в ужас защото май и аз съм жертва.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

според мен,за да си ясновидец или да имаш някаква друга способност,трябва да се промениш духовно и да правиш определени упражнения.за някои е доста трудно за постигане,но това зависи на какво ниво се намираш.

през целият си живот съм имала само 1 видение.макар и незначително да е било,аз се радвам,че все пак съм успяла да видя за какво става въпрос. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Освен, че само по себе си ясновиждането не е чак такъв дар - би могло да е много опасно за развитието, на този който не е готов за него...

Линк към коментар
Share on other sites

За това Бог го ДАВА ясновидството като дар на когото Си иска.

Като си "замина" Ванга толкова много ученички и последователи и посветени от нея се нароиха, че .... цял Полк следователи са нужни да ги познаем Истинските .

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз съм абсолютно сигурна,че има хора с такава дарба.

И откровено казано,това не е въпрос само на развит ум,развито въображение или такива нещо.Това си е от Господа дадено :hypocrite:

Линк към коментар
Share on other sites

Според Блаватска да речем, "дарбата" на ясновидството си е просто проклятие. Защото такива хора имат природно разкъсване между физическото и етерното тяло, лесно биват обсебвани и в 99% от случаите приемат крясъците на прилепите в тъмните процепи на низшият астрал за Небесните Песни на Ангелите от Небесните висини! Езотеризмът не признава "Божи Дарове", и не ги и иска - има единствено личен труд, от предните и този животи. Хората които съзнателно постигат ясновидство - преди всичко тези на изток, защото там са 90% от работещите езотерични школи - преди да пристъпят прага на отвъдното преминават години на драконова самодисциплина и волеви усилия, самоанализ и практики за овласяване на собственото си комплексно аз. Познавам жени, които казват, че приемат послания от Учителя, но когато чуя тези "послания", и ми става лошо от глупостта и примитивизма в тях... Така че, красив е животът ако човекът е смел! Ом Мани Падме Хум! Светъл Ден, Ясна Нощ!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Според Блаватска да речем, "дарбата" на ясновидството си е просто проклятие. Защото такива хора имат природно разкъсване между физическото и етерното тяло, лесно биват обсебвани и в 99% от случаите приемат крясъците на прилепите в тъмните процепи на низшият астрал за Небесните Песни на Ангелите от Небесните висини!
Така поднесено мнението на Орлин само показва тоталното му незнание и неинформираност по въпроса. Прекалено много книжки е чел по въпроса и преразказите на прочетеното от него са само много бегло докосване ...само на думи до проблема за който е писала Блаватска.

Езотеризмът не признава "Божи Дарове", и не ги и иска - има единствено личен труд, от предните и този животи.

...:))) Пак изцепка . Написаното тотално отрича Божия Дар , ама виждате ли било сбор от личен труд от предните и сегашни животи. Амиии... това ..този "сбор" не е ли Божествената личност бре .. тълкователю..??? :))))

Хората които съзнателно постигат ясновидство - преди всичко тези на изток, защото там са 90% от работещите езотерични школи - преди да пристъпят прага на отвъдното преминават години на драконова самодисциплина и волеви усилия, самоанализ и практики за овласяване на собственото си комплексно аз.

Хайде пак забихме към "жълтеницата" ..Ми що не си хванеш тогава рикшата за да станеш там съзнателет ясновидец. ??2 И като отидеш там и те питат от къде идваш и какво ще правиш, ще ти кажат да се върнеш пак тук в нашата Бяла школа. Ама нали пустото му чуждопоклонничество е много сладко...:))) Щото много хора тук В България не са видяли третия свят и не могат да опонират на нечия простотия ..:))))) Но ако видят мизирията и идиотизма на третия свят ..на бегом ще се върнат тук и .......хайде да не пророкувам. Единственно вярното което е казал този корифей на езотеризма е , че е нужна драконовско самодисциплина .., но не като неговата ..определено .

Орлине, един приятелски съвет ...пиши след като помислиш дали написаното е достоверно и пиши само и единствено от лична гледна точка.. Защото съм на път да те обвиня в планирано дезинфомиране на форумците ..тълкователю. Не поднасяй личното си мнение като миродавно , като на Учител .

Линк към коментар
Share on other sites

Иване, винаги е радост за мен да общувам с теб! Нека Божията Любов те озари! За иаточната мизерия ми е ясно, затова и не ходя там..., но само се ползвам от мъдростта им :)! Школата на Учителя Беинса Дуно си е най-силната вибрация давана напоследък... така си е! Бъдете здрави и радостни! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Скъпи ми Орлинчо (дете божие),

Благодаря за признанието!

Но не ми е ясно защо проявяваш публично този магарешки инат и поднасяш непрекъснато откровенно невярни информации и открито роптаени срещу Християнството. Верно ...всеки има право на избор, но това право на избор включва и уважението към християните , те са действителните последователи на Беинса Дуно. Дали ти харесва или не си е твой личен проблем . Спазвай регламентиращите документи оставени от Беинса Дуно за християнската насоченост на Учението му. Личното ми мнение е без значение.

Ако имаш нещо лично към мене , предлагам ти да го изясним в ЛС.

Но всяко последваща обида директно или индиректно към мене и Християнското ми Вероизповедание ще е приемам строго лично. Като тотално незачитане на личния ми избор и с последвалите от това следствия .... тълкователю.. !!!!

Защото е писано в Евангелието от Христос ...

"Който признае Името ми пред човеците и

Аз ще го призная пред Моя Отец небесен ..."

И тъй като съм Християнин личната обида е и към Христос. Не съм Му защитник, но Оплюването Му е и мое оплюване и то във Форума на Бялото Братство. Данож съзнаваш с дебелокожието си проблема и следствията от него , ако имаош грам ум в главата си ...?????????

Не ме интерисува кой се крие зад този красив псевдоним Орлин. Днес е Богоявление и няма да допусна да ми се гавриш с достойнството.

Предлагам на модераторите да си гледат работата съвестно и да бъдеш санкциониран своевременно при незачитане на личния избор на другите форумци. Също така модераторите да спазват и регламентиращите документи оставени от Беинса Дуно . За последно на един модератор му пратих линка на един такъв документ. Той си знае кой е ......

Определено съм здрав с Божията помощ , но не съм радостен от дебелокожието ти и неуважението ти към различно мислищите форумци.

Лично мнение изразих !!!!!!!

Линк към коментар
Share on other sites

За Христивия Принцип - не си спомням да съм изразил някаква макар и бегла оценка против него... трябва да съм луд, за да го направя. Може би съм - но не повече от всеки друг... :)! Честно казано, това ти отношение към мен го проявяваш не за пръв път - аз наистина ти благодаря за това, честно - всяваш ведрост в делника ми! Обичам те! Нека Аллах ти дава много здраве, богат харем с млади жени, хазна съкровищница, както и широко съзнание и поглед отгоре за живота и битието! Ти го имаш, не се съмнявам!

Та - да се върнем на темата - врачките - има наистина добри - само по име и рождена дата, и само като чуят гласа ти по телефона, могат да те разшифроват. Но и те грешат - защото водят далеч не съвършен живот, и "дарбата" им всъщност е резултат от природна деформация...

А съзнателните ясновидци - ех, това е друго нещо!!! Ом Шанти!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Аха ..значи не си спомняш обидите изречени по много теми.

Нека Аллах ти дава ...
Ом Мани Падме Хум

Аха ..значи това го казва един ...безбожник .. твърдящ, че няма Божии дарове. А къде ти е поздрава за християните може би тук...

ОМ Мисля че в някои от постингите си съм бил доста рязък по темата за Християнството, Христос...
Хайде сега сравни го с това ..:

За Христивия Принцип - не си спомням да съм изразил някаква макар и бегла оценка против него... трябва да съм луд, за да го направя.

Езотеризмът не признава "Божи Дарове

И това ако не е по темата ... "Повечето врачки лъжат ли " ? Не знам какво е ? При това не съм се върнал назад в постингите. Но определено имаш вътрешна информация , че не понасям мюсюлмани да ми дават наставления в сайта на Бялото Братство , защото съм патил много от тях. Бог , който не признаваш да ти даде да им ядеш попарата докато се смириш и пристанеш с гадостите си.

Линк към коментар
Share on other sites

Приятелю, обичам те! :feel happy:

Темата е за наличието или не на реална визия при медиумите. Моля все пак да се придържаме към контекста и не се отклоняваме в лични отношения! Бъдете здрави!!!!!!!!! :D

Линк към коментар
Share on other sites

Орлинчо ,

Да има реална ВИЗИЯ при медиумите.

Може да звучи неправдоподобно, но само за задръстените уши.

Именно за това говоря и аз ... за ВИЗИЯТА. Имам я . Но дали и до колко ще я признаная ...хааа...хааа Със сигурност е лично решение , да знаеш !!!!!

Здрав съм по Божия милост , бъди сигурен. На него се уповавам денонощно, на Този който отричаш ...безбожнико .

Но ако заблуждаваш в сайта , за да се направиш на интересен ... Бог да ти е на помощ.. ще имаш нужда от Неговата помощ .. определено. Защото хората влизат тук да търсят истината и ако ги заблуждаваш умишлено за да ги изпиташ ... е ...ти си знаеш .... ако си недосигаем !?

Линк към коментар
Share on other sites

Приятелю Иване - Ом Мани Падме Хум е най-свещената формула в Будизма - има многопластово значение и разбиране (Скъпоценност(дух) в лотоса, дух в материята, безсмъртното Аз в смъртната обвивка, Учителю, води ме през невежеството, и т.н.)- не знам как мога да обидя когото и да е със споменаването и. Аллах си е свещено име на Бога - Християнството и Мюсюлманството са в основата си една и съща вяра - кланят се на едни и същи Ангели, Архангели - на един и същ Бог. Мюсюлманите които толкова не обичаш са хора като всички други и са различни както и християните. И двете религии са пряко следствие на юдеизма, който ги обобщава и включва, а мистичният Юдеизъм е Кабала . Тя от своя страна е чисто научна, математическа дори. Това, което Исус е направил, е не токова да даде нова информация, но да оповести нова вибрация. Същото е направил и Беинса Дуно. Това което ме смущава в гореспоменатите две в естеството си идентични вярвания е тоталното им отклонение от първоизточника им. Затова си позволявам да имам специфично отношение към тях. Съвсем друго мнение имам за школи като Розенкройцерството, Исихая, школата на Беинса Дуно, Суфизма... ! МНогократно съм споменавал че намам намерение да обидя никого, нито да натрапвам мнение или оценк а- пиша защото така се обогатявам мислейки върху различни теми, както и се уча на толерантност към други мнения и на способността да заставам в позицията на други съзнания. Може би ние с теб трябва да отворим тема за несъгласието, личната обида и конфликтите... :) Пращам ти Любов!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Хайде стиснете се малко по-надолу! От гушите към ръцете!

Обаче вярата и то в основата си на мюсюлманите и християните не е една и съща!!! Абсолютно! За вярата говорим!

А ако говорим за врачка - това не е много тривиална дума всъщност. Я помислете си вие кога и как я използвате?! Не е еквивалент на ясновидец, нали... Повечето сигурно я казваме и с определена интонация ( аз всъщност не я използвам ) с цел да покажем... нещо си... Може би пренебрежително отношение... Врачка... Що бе? И що не?

Кое от децата ще каже?!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...