Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Интересни ТВ предавания


Recommended Posts

Здравейте,

Затварям старата тема "Интересни ТВ предавания и филми", защото форум Кино се разрастна доста и ще помоля тук да публикувате заглавията на интересни ТВ предавания и сериали, които сте гледали или очаквате и които мислите че имат отношение към темите, които разглеждаме в Портала. А за филмите моля отваряйте нова тема. Разбира се, темата не е ограничена само до Българските ТВ канали, може да споделяте всичко, което ви е впечатлило от "синия екран" (това е любимото ми соц-литературен синоним на телевизор :3d_146:) по света, както и от онлине каналите, които също вече не са никак малко.

Светлата

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Гледахте ли интервюто тази вечер с Лили Димкова? Разкошно беше, всичко запомних и го повторих на майка ми защото я нямаше в момента и веднага изпробвах метода който даде за очите с хладката вода. Разкош!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Гледахте ли интервюто тази вечер с Лили Димкова? Разкошно беше, всичко запомних и го повторих на майка ми защото я нямаше в момента и веднага изпробвах метода който даде за очите с хладката вода. Разкош!

И аз го пробвах методът ,много ме зарадва това предаване "на чеери очи" ,малко в средата го хванах но ще си го дръпна от интернет .Този метод с някои методи и от Учителят за очите мисля ,че са чудесни :).

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

"Корабокрушенецът" - филм с Том Ханкс, в който е отразена изменчивостта и на живота. "Всичко тече, всичко се променя...". Не може да сме сигурни, че утре нещата ще са такива, каквито са днес.

Линк към коментар
Share on other sites

Вчера, от 20:45 мин. по БНТ World даваха българската фантастика от 2005г. "Леден сън". Като за български нискобюджетен филм от първата десетилетка на 21-ви век, беше интересен.

Миналата седмица по същото време гледах "Опашката на дявола" - български, скучен...Не му разбрах смисъла. Беше монотонен, блудкав. "Леден сън" е по - добър. И двата филма са налични във vbox7.com.

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Когато бях малък, даваха филми, които ми харесваха - от някои имам супер смътни спомени. След това или въобще не са ги давали (най - вероятно) или аз просто не съм ги засякъл (малък шанс). И се чудя защо не ги пускат вече.:) Помня как в един филм, някакъв бандит отвлече някаква богаташка щерка - не помня дали я вкара в нейна кола или в чужд откраднат от него автомобил - колата беше спортна, лъскава, готина, май червена. Полицията ги погна, имаше луди гонки, напрежение, измъкване. Междувременно момичето и похитителя си говореха, тя се влюби в него и той в нея. Накрая го заловиха, тя беше на негова страна. Стокхолмски синдром явно.:) Подобно нещо има и в "Съвършен свят", който завършва по - драматично и в който отвлеченото момче се привързва към похитителя си.

Линк към коментар
Share on other sites

Нещо много интересно ,на което е хубаво да се даде повече гласност

http://www.youtube.com/watch?v=z_Lt6LSU_dg&feature=g-all&context=G22b57daFAAAAAAAABAA

http://www.youtube.com/watch?v=N-zFMh5o64g&feature=g-all&context=G2b49d26FAAAAAAAAAAA

Линк към коментар
Share on other sites

Ето как на практика ,науката ,като взаивства от духовното може да се скочи в съвсем нови измерения .Интересното е че този газ променя силата си автономно ,реагира с различна сила спрямо обектът на третиране ,температурата към метал надхвърля 3000 градуса ,а върху ръка непричинява изгарания ,както още по интересното ,е че радиоактивните отбадаци успява да ги елиминира и направи безвредни .

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В Събота, по НОВА Тв започва новият български сериал "Отплата", от 20:00 часа. По рекламите ми се стори интересен и ще го гледам.

Обаче съновните ми тазсутрешни впечатления, като че ли не бяха позитивни : сънувам, че съм у нас и със семейството го гледаме. Ролята на тийнейджър се изпълняваше от поне 30 г. актьор (толкова ли е беден избора на актьоре у българското кинце :D). Минават 10-15 мин. и майкя ми вика, че не разбирала смисъла на филма. Аз и казах нещо от сорта на :"Нека да продължим да гледаме и сигурно ще ни стане ясно." Аз също не помня да съм разбрал нещо конкретно. Но както казах, мисля че филмчето ще е интересно - поне по рекламите така съдя. Доколкото разбрах, сюжетът ще е горе долу граф монте кристовски.

http://www.vbox7.com/play:0555e52a14

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Всички предавания на "Откровено с Ели" по ТВ7

Най-добрата водеща в българския ефир Елена Пенчукова - и предаването, което наистина се интересува от човека и по всякакъв начин дава полезна информация на всички теми, за които не се говори на други места.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Знам, че сигурно не си падате по такива филми, но тук има ли поне един фен на "Седем часа разлика" ?

Днес сутринта в едно предаване гостуваха сценаристите на култовия "Стъклен дом" и те казаха, че едно от правилата в киното е зрителите да не остават безразлични към който и да е от героите - тоест може да го мразят, но безразлични - не. И че любовта, и омразата са двете страни на една и съща монета. Може би става дума за егоистична любов. :) Сутринта ми хрумна, че в следващия сезон на "Седем часа разлика" може и мен да ме включат с някаква роля, и тогава аз, Гончев и Слав да пребием Милото (като боя да завърши с мой шут в топките на гадната мутра и накрая живи и здрави да се измъкнем под дъжд от куршуми "пуснат" от охраната му :D ). В един форум за сериала, дечурулигата харесват Милото повече от Распутин (друг един мутрок, който обаче е по - благороден), и май го харесват повече и от всички останали герои във филма. Кефи ги това, че е лош и забавен, не знам дали говори добре за младите българи, това че такъв лош герой е по - харесван от добрите, или поне от по - малко лошите. :3d_157:

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...