Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Много съм радостна...


Уки`

Recommended Posts

Браво:3d_022::3d_041:

Наистина ти се радваме!

И благодарим за пожеланията!

Линк към коментар
Share on other sites

Честито мила Уки.И аз СЪМ много радостна да Ви съобщя че днес разбрах че ще имам внуче. Много съм щастлива .Мир-Любов и Здраве на всички.:3d_039:

А, ето още една хубава новина! Поздравления 60.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Поздравления и от мен! :feel happy: и продължавай да ни информираш за напредъка ти и други радостни събития.

Звученето на виолата е може би най-близко до звученето на душата...

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

Честито мила Уки.И аз СЪМ много радостна да Ви съобщя че днес разбрах че ще имам внуче. Много съм щастлива .Мир-Любов и Здраве на всички.:3d_039:

:)Прекрасна новина!Честито и от мен!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Хареса ми темата на Уки .

Затова тук, споделям с вас , музикална новина ,която ме зарадва през изминалата 2010 година.

Тази година не успях да гледам по ТВ Новогодишния концерт на Виенската филхармония.Затова сега си го гледам тук И се сещам за новината.

2009 г-"Българска цигуларка Албена Данаилова стана първата жена, която заема концертмайсторското място в оркестъра на реномираната Виенска опера. Това е прецедент в историята на оперния оркестър, защото до сега тази престижна позиция е била заемана единствено от мъже. 2010 г-За първи път в цялата досегашна история на виенската филхармония нейн концертмайстор става жена – цигуларката от български произход Албена Данаилова."

"Всъщност, Албена Данаилова изпълняваше ролята на концертмайстор от септември 2008 г., макар официално да беше утвърдена на този пост едва на 20 март 2010 г., обяснява Associated Press.

До този момент Албена Данаилова бе в групата първи цигулки, където бе също първата жена."Изт.

Редактирано от Розалина
Линк към коментар
Share on other sites

За професионалиста и таланта полът не е от значение.Тялото е само обвивка .Макар и необходима.За жалост през вековете е свързано с много предрасъдъци и ''социални схеми''

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...