Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Здравейте от малка имам страх главно от това да не умра.Лекувам се с хомеопатия от 2 години.. Преди да започна с хонеппатия постоянно получавах ПА. И сега след 2 години затишие от месец на насам почти всеки ден ми се случва. Имам чувството ,че сърцето ми бие ужасно силно,цялото ми тяло все едно омеква,все едно имам буца в гърлото и корема,и се чувствам ужасно зле. До преди седмица ПА бяха ужасно силни просто ме изтощаваха,сега са съвсем леки и на моменти предимно вечер.В даден момент имам чувството,че не съм на себе си,все едно съм извън себе си и се виждам от страни.Не взимам никакви медикаменти,освен цветните есенции на д-р Бах. Моля ви дайте ми съвет как сама да се преборя с този мой страх,тъй като в момента нямам възможност да ходя при психолог.Благодаря Ви предварително

Редактирано от Елена Ж
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Елена,

Всичко, което описваш са обичайните симптоми на стрес, а не на някакво заболяване, което трябва да лекуваш. Докато чакаш отговор съм сигурна, че си прочела повечето от темите във форума, свързани с оплаквания също като твоите и съветите на психолозите. Най-вероятно си разбрала, че ако не започнеш работа с психолог времето, за което би могла да се справиш с това състояние се увеличава многократно. Промяна в отношението ти към смъртта, промяна в мисленето и поведението ти като цяло са неща, през които няма как да не преминеш, преодолявайки страховете си. А може би има и други неща върху които трябва да работиш...Трудно и излишно продължително е да минаваш през това без учител (психолог/психотерапевт). Ако все пак избереш да продължиш сама- изчети всички съвети и техники, дадени от специалистите във форума (а те са много) и си направи план за действие.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей,

ще е подходящо да споделиш още малко информация относно това работиш ли и ако да - удовлетворява ли те, семейна ли си, темпото на ежедневието ти, възраст...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...