Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Страхове


ivan1991

Recommended Posts

Здравеи!!! орлине имам паническо растроиство от малак когато станах на 17 получих за 1 ви път сърцебиене,после нещата ги преодолявах, на 19 почуствах че немога да дишам щях да се побъркам,ходих на психиатър,постави ми паническо растроиство придружено от внушение, пих ксанакс сертран мина ми сеа съм на 20 и почна пак някакъв страх няма сърцебиене няма затрудено дишане тва го преодолях имам някакъв страх сякаш неси чуствам тялото страх ме е да неби да ми изклучи тялото и да умра,когато спра да мисля за тези неща съм оки и сичко ми минава, понеже съм студент когато съм а свищов пак почват страховете когато съм в плевен съм оки нишу ми няма, горе доло се правям без лекартсва но пак от време на време има якакъв страх.ако мойе да ми помогнете с някакъв савет ще съм благодарен много.

Линк към коментар
Share on other sites

Съветът ми е: обърни се към психотерапевт. В Плевен можеш да потърсиш Тодор Първанов!

Терапевтът ти ще те научи как да се отнасяш към страха си. Ще те накара и да погледнеш навътре в себе си и се запиташ: "На какво иска да ме научи ставащото?"

Линк към коментар
Share on other sites

Нещата ги преодолявам,просту имам някви страхове който идват без причина,1 седмица съм оки,другата пак страхове и когато съм оки даже ми е смешну как може да се страхувам за такива неща, срам ме е да споделям тези неща пред приятелите ми,споделих на един приятел и тои ми се смя и от тогава не споделям на никои,мисалта ми е че нещата и сам ги преодолявам,но имам чуството някои пут сякаш сам си ги правя в место да се старая да не мисля за тях, аз го мисля и то се получава пак,когато него мисля съм оки,когато имам такива страхове ме е страх да не спортувам да не получа сърцебиене иначе имам много енергия,явну ми трябва воля да се освободя от тези мисли,даи ми ти някав съвет как да се справям с тях,ще видя през свободното си време да се обърна към д-р Тодор Първанов!

онази вечер се бях оплашил да неби тялото ми да спре да диша,гледам се на огледалото лицето ми синио викал олеле ще омирам ли оплаших щях да се побъркам после се доближих и видях е ми е синио от лампата, и ми мина сичко и си викам без причина имам някви страхове,на много хора си помогнал Орлине ! ще съм благодарен да ми дадеш савети за тия неща да ми помогнеш и не мен мс предварително!!!!

Редактирано от Орлин Баев
обединавяне на мнения
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей!

В предвид възрастта ти и липсата на достатъчно количествен и качествен жизнен опит, просто не ми се иска да те насочвам през интернет! Само мога да ти кажа, че си здрав! Имаш нужда да погледнеш навътре в себе си, да осъзнаеш процесите в ума си ... Това можеш да направиш с терапевт!

Успехи!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нещата ги преодолявам,просту имам някви страхове който идват без причина,1 седмица съм оки,другата пак страхове и когато съм оки даже ми е смешну как може да се страхувам за такива неща, срам ме е да споделям тези неща пред приятелите ми,споделих на един приятел и тои ми се смя и от тогава не споделям на никои,мисалта ми е че нещата и сам ги преодолявам,но имам чуството някои пут сякаш сам си ги правя в место да се старая да не мисля за тях, аз го мисля и то се получава пак,когато него мисля съм оки,когато имам такива страхове ме е страх да не спортувам да не получа сърцебиене иначе имам много енергия,явну ми трябва воля да се освободя от тези мисли,даи ми ти някав съвет как да се справям с тях,ще видя през свободното си време да се обърна към д-р Тодор Първанов!

онази вечер се бях оплашил да неби тялото ми да спре да диша,гледам се на огледалото лицето ми синио викал олеле ще омирам ли оплаших щях да се побъркам после се доближих и видях е ми е синио от лампата, и ми мина сичко и си викам без причина имам някви страхове,на много хора си помогнал Орлине ! ще съм благодарен да ми дадеш савети за тия неща да ми помогнеш и не мен мс предварително!!!!

Следното видео, ще отговори на някои въпроси за стаха, защото докато не се стигне до истинския отговор на въпроса "От какво ме е страх?" само се залъгваш, че "нещата ги преодолявам"

Какво е страха и от какво ни е страх всъщност? - разказва световно признатия автор на "Разговори с Бога" Нийл Доналд Уолш

http://www.youtube.c...u/0/LbmuTQgoWp0

Линк към коментар
Share on other sites

×
×
  • Добави...