Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да постъпя с него ? Да действам или не ?


Recommended Posts

 Здравейте , нова съм в сайта .  Става въпрос за момче , за което разбрах , че  ми е четвърти братовчед .  Това не ми пречи . От малки сме заедно и просто сме си свикнали . И това продължава да е така . Имаме възможност да се виждаме два дни от седмицата , които принципно не изпускаме . Той винаги е мил към мен . Казвал ми е че времето е на мое разположение . Шегувал се е за прегръдки и така нататък . Как да го разбирам това ? Че аз трябва да направя първата крачка , може би . Но доста често се прегръщаме и закачаме . В смисъл от рода на боричкане , а не сме гаджета . Не съм сигурна в чувствата му . Дали ако го целуна няма да се отдръпне от мен . А не бих искала да го изгубя , защото той е един от малкото ми истински приятели - момчета . Впрочем той е на 17 , а аз на 14 . Защитава ме винаги и предпочита да сме си само двамата , без компания , но в същото време не предприема нищо сериозно . Да имам симпатии към него , защото той е различен . А той дали изпитва нещо към мен ? Бих се радвала ако споделите какво мислите по въпроса и евентуално да дадете някакъв съвет . :3d_133:

Линк към коментар
Share on other sites

Ами да , но държанието му към мен е коренно различно от това към другите момичето . И едва ли е заради това , че сме „братовчеди“ , защото той май не знае . А и това държание е от близо 2-3 месеца . Никога преди не се е държал така .

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...