Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Моята нерешена задача ...моля, за вашето мнение


Nezabravka

Recommended Posts

Бог е навсякъде около нас и в нас :). Във въздуха, в природата, в реалния и само реалния живот. Всичко добро у нас е частица от Бог :). Самоосъждането отново е Бога в мен, затова аз се моля да премине този процес, който знам, че е необходим, за да си видя грешките. Моля се, на Бога и разумните същества, които са навсякъде около нас да ми дадат сили, които в момента нямам. Но ще имам :). Затова има методи и техники за връзка с невидимия свят и Бога, но трябва абсолютна чистота на чувствата и мислите, която аз в момента нямам :). Така разбирам аз нещата, но всеки знае за себе си и действа така както смята за редно :).

Като по-малка и аз разчитах единствено на себе си и се борих с живота, но сега мисля, че нещата не стават точно така - с борба и зъби и нокти, а с осъзнаване, преосмисляне, изчистване, приемане и ....любов. В този ред намисли не бих искала да се разделяме грозно, по възможност с добро.....

 

Хубав ден на всички и благодаря :).

​Мила моя, права сте, толкова сте права! Господ е навсякъде около нас! Искам да ви припомня за един много тежък период от живота ви, и къде сте намерили лек тогава, и да ви насърча, да направите същото и сега. Вие написахте, че когато ви беше много зле по време на бременноста ви, се обърнахте към Господ и към библията, и ви стана по добре, по леко. Направете го и сега! Молете се на Господ да ви покаже милост и да ви изведе от това състояние. Ако не умеете да се молите, поне се молете с молитвата на Вартимей който дойде при Христос с нуждата си и само с 5 думи: "Помилуй ме Исусе, Сине Давидов!" И господ го чу. Четете Библията, и търсете изход там, не в методики, не в някакви авторитети, а в Словото Божие. Там имаме всичко необходимо. Той казва "Аз дойдох за да им дам живот, и да го имат изобилно" Йоан 10:10

Намерете го този живот, който Христос дойде за да ви го донесе. Потърсете го от все сърце, а Библията казва, който търси -  намира!

Извинявайте ме за грешките, не съм Българка, но живях в БГ в продължение на 5 години, и тогава успях да понауча вашия език. Господ да ви благослови!

 

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...