Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Властни родители


Recommended Posts

zdraveite iskam da spodelq tuk za moqta sestra I da op I tam da q razbera I nai ve4e ve4e da naprav1 taka tq men da razbere I da me ostavi namira.tq e mnogo vlastna jena kadeto I da poiskam da ida vinagi trqbva neq da pitam dali moje ili ne ne se interesuva ot moito mnenie k o gato iskam ne6to vinagi stigame do skandali za da mi go pozvoli ot vsi4ko me spira.pisna mi ot tova da mi kazva kakvo da pravq kak da go pravq I da mi se namesva v li4niq jivot.tq si gleda neiniq kef no az nqmam pravo na tova.po cql den vka6ti sedq I kato neina slugunq se 4ustvam.ve4e mi pisna na nqkolko pati vdignahme skandal za tova 4e tq ne mi pozvolq da jiveq taka kakto iskam az ne sam I malka.posledniq pat iskah da napusna ka6tata I neq I tq me zapla6i 4e 6te se ubie ako se mahna.ok ostanah v nas no kak da q spra da mi se vre v jivota nesmeq ni6to da I kaja ili spodelq za6toto vse 6te me otreje I 6te me nahoka kakvo da pravq neznam no taka nemoga ve4e.izgubih vsi4ko zaradi neq otdelime ot vsi4ki nqmam priqteli nqmam nikogo.

 

здравейте искам да споделя тук за моята сестра И да оп И там да я разбера И най вече вече да направ1 така тя мен да разбере И да ме остави намира.тя е много властна жена където И да поискам да ида винаги трябва нея да питам дали може или не не се интересува от мойто мнение к о гато искам нещо винаги стигаме до скандали за да ми го позволи от всичко ме спира.писна ми от това да ми казва какво да правя как да го правя И да ми се намесва в личния живот.тя си гледа нейния кеф но аз нямам право на това.по цял ден вкъщи седя И като нейна слугуня се чуствам.вече ми писна на няколко пъти вдигнахме скандал за това че тя не ми позволя да живея така както искам аз не съм И малка.последния път исках да напусна къщата И нея И тя ме заплаши че ще се убие ако се махна.ок останах в нас но как да я спра да ми се вре в живота несмея нищо да И кажа или споделя защото все ще ме отреже И ще ме нахока какво да правя незнам но така немога вече.изгубих всичко заради нея отделиме от всички нямам приятели нямам никого. 

 

 

 

Модераторска бележка: Моля, пишете на кирилица или ползвайте кирилизатор. 

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Лейди, прави ми впечатление разминаването в съдържанието на заглавието и поста ти.

Властните родители ли те притесняват или сестра ти?

С кого живееш и на колко години си?

Линк към коментар
Share on other sites

Добър вечер извинявам се за поста но незнам как да я определя! Живея със моята сестра която е главната героиня в моя живот незнам как да се справя..!!На 26 години съм

Редактирано от леиди
Линк към коментар
Share on other sites

За да стане ясно ,какво можеш да направиш, най - напред е добре да знаем какво си направила до момента. Как са се развили събитията след твоите опити и какво е това, което би могла да направиш. Имаш ли някакъв конкретен план?

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...