Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Можете ли да ми кажете кои планети тази година се движат ретроградно, от къде да разбера? Може ли някой да ми каже докога Сатурн ще е ретрограден?

здравей,

ето ти датите за "ретро" планетите (надявам се да не съм объркала нещо, което честичко ми се случва :) )

меркурий 20.3.2005-12.4.2005, 23.7.2005-16.8.2005, 14.11.2005-4.12.2005

венера 24.12.2005-3.2.2006

марс 1.10.2005-10.12.2005

юпитер 2.2.2005-5.6.2005

сатурн до 22.3.2005 и от 22.11.2005

хирон 9.5.2005-5.10.2005

уран 14.6.2005-16.11.2005

нептун 19.5.2005-26.10.2005

плутон 27.3.2005-2.9.2005

освен от зет-а и от астро-сома можеш да гледаш и: тук

успех ;))

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Много се радвам, че Ви намерих, защото винаги съм искала да зная своя асцедент, но дори не зная кого да попитам, към кого да се обърна.

Много ще съм Ви благодарна ако може да ми направите хороскоп.

Казвам се Николина Петрова. Родена съм на 22.05.1976 година в 02,10 часа през нощта, в София.

Очаквам отговорът Ви с нетърпение.

Поздрави!

значи си асцедент риби - 21°58'

слънцето ти е във втрои дом 1°02'

имаш и луна в риби - 12 дом 13°35'

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Гост_Петя_*

Здравейте,

казвам се Петя, родена сам вьв гр. Варна , на 08.08.1972г, точния час не знам

може би около3-4 сутринта. Бих се радвала ако някой ми направи хороскоп.

Благодария предварително

Линк към коментар
Share on other sites

Zdravei ivo.

Otskoro se zapoznah s astrologiqta.Misleh 4e e izmislica no qwno sam barkal.

Bih se radwal da ispolzwa6 horoskopa mi za u4ebna cel.Mislq 4e e dosta interesen.

Interesuwat me nai we4e skritite mi talanti.I saotvetno profesiite koito bih bil

nai dobar.Skoro stanah na 20 godini i tova e napalno normalno.

Poneze sam roden mezdu streleca i koziroga.Lubopitno mi e dali bih imal po

specialni umeniq da se zanimawam s astrologiq.

Roden sam 20 dekemvri 1984 varna okolo 21:30

ZA vrazka i.iliev@abv.bg

Predvaritelno ti blagodarq.

:angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Много моля за помощ.

Моята рожденна дата е 05.03.1970г. - гр. Нова Загора в 7.00ч. сутринта.

Предстоят ми много важни медицински процедури, свързани с много средства, относно дългоочаквано забременяване. Имам възможност да избера месеца, в който да ги направя. Мисля, че не е маловажно какво показват звездите.

Конкретно : 23-28 март или 21-24 април?

Една астроложка ми сметна, че е благоприятно за забременяване през март, а друга пък ми каза, че през цялата 2005г. Сатурн ще ми пречи за осъществяването на тази ми цел.

Извинявам се, ако звуча доста неграмотно, но моля най искрено за вашия съвет.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново!

Сега се интересувам от това кои планети или аспекти показват наличие на бременност и съответно сключване на брак? Четох някъде, че за брак една от предпоставките е Венера и Меркурии да са в XII или Венера и Юпитер в X дом, но това вероятно не е достатъчно тъй като се гладат и транзитни планети.

Не мога да разбера как точно се определя - взема се наталната карта, след това се прави месечен хороскоп и се съпоставят и така се определя или как, моля обяснете ми, че нещо нищо не ми е ясно :unsure: . А как се движат планетите :P , ако искам да проследя някоя от наталната си карта по или обратно на часовниковата стрелка се движи тя, като гледам картата ?

Може би не се изразявам много ясно, но се надявам да сте разбрали въпросите ми.

Вие сигурно сте изслевдвали доста карти и ми е любопитно има ли някаква формула за щастлив брак, която планетите предвещават ?

А ако някои изяви желание, ще му изпратя рожденните си данни и може да погледне картата ми и да ми обяснява по - подробно като я гледа, защото аз гледам по-повърхностно на нещата, тъй като доста неща не са ми ясни и може да пропускам нещо важно.

Доскоро и успех на всички :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте !!!

Аз сам от скоро тук т.е. влизам тук от скоро и много ми харесва :thumbsup2:

Да ви предложа една дата, час и населено място!

Ще се радвам ако обсъдим теди данни :D

Име: Росен

РД. 10.02.1980

Час 1:30 ч.

гр.Добрич

:yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

Каже те ми има ли в Астрологията такова нещо, като "последно зимно слънцестоене" :blink:

В астрологията, поне доколкото на мен ми е известно в годината има само едно Зимно слънцестоене - през декември месец и на астрологичен език - това е денят, в който Слънцето влиза в знака Козирог. Така че - едва ли бихме могли да наричаме слънцестоенето "последно" :)

Линк към коментар
Share on other sites

Сега се интересувам от това кои планети  или аспекти показват наличие на бременност и съответно сключване на брак? Четох някъде, че  за брак една от предпоставките е Венера и Меркурии да са в XII или  Венера и Юпитер в X дом, но това вероятно не е достатъчно тъй като се гладат и транзитни планети.

Ето тук аз лично не мога да те разбера :D . Значи - имаме си натална карта, която си е за цял живот - естествено по нея не може да разберем дали някоя дама е бременна, защото би била такава през целия си живот :P . Може евентуално да видим какъв брак би имала тя, колко деца, на каква възраст и прочие. Но това е само потенциал, който си носим от мига на раждането ни.

Не мога да разбера как точно се определя - взема се наталната карта, след това се прави месечен хороскоп и се съпоставят и така се определя или как, моля обяснете ми, че нещо нищо не ми е ясно :unsure: .
Всъщност не си далеч от истината. Транзитите, наложени към наталната ни карта могат да посочат как ни влияят планетите в момента. Те са само 1 от методите за прогностика, наред с дирекции, прогресии, солар и т.н. Трудно могат да се посочат някакви сигурни признаци за бременност, които да са общовалидни. Всичко се гледа само в контекста на индивидуаланата карта <_< .

А как се движат планетите  :P  , ако искам да проследя някоя от наталната си карта по или обратно на часовниковата стрелка се движи тя, като гледам картата ?

Има различни методи за "директиране" на хороскопа. Това е цял раздел от астрологията - протностика.

Вие сигурно сте изслевдвали доста карти и ми е любопитно има ли някаква формула за щастлив брак, която планетите предвещават ?

Няма такава формула :) Не би могло да има! И слава Богу :angel:

Поздрав :king:

Надежда :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Zdraveite, :)

kazvam se Geri i ot njakolko godini se zanimavam s astrologija i nomerologija, no po-skoro lubitelski. Naposleduk obache mi se nalaga da vzema edno dosta vajno reshenie, a imenno kakvo visshe da izbera, i dali da zamina da ucha v Germanija. Mnogo bich se radvala da mi preporuchate astrolog, koito moje da mi pomogne nai- veche v tozi aspekt ot moja horoskop, zatoto sum izkluchitelno oburkana, a vremeto mi za orientacija e pochti izteklo. Osobeno interesno mi e kakvo e znachenieto na opozicijata Slunce v Telez(3 dom)-Pluton v Skorpion (9dom), struva mi se che v neja e razkovnicheto na vuprosa za emigrazijata.

Ako njakoi iska da raznisti horoskopa mi, dannite mi sa: 01.05.1986, (chetvurtuk), 01:45h(prez nostta), Sofia, Bulgaria.

Predvaritelno vi Blagodarja i pozdravi na vsichki ot foruma :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, имам само един въпрос :hmmmmm: : много съм бос по отношение на Астрологията. Къде да намеря литература за съвсем начинаещи (Internet базирана или друга)? Разчитам на Вас! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, искам да помоля някой ако може да ми каже нещо за Сатурн и по-точно как влияе ,той навлиза в Лъв, тази година и това много лошо ли е?

Искам да попитам и още ако в наталната ти карта той е в 1-ви дом какво означава това? :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да ми направите хороскоп за партньорството ми с моя любим!

Аз съм родена на 17.11.1991 а той на 05.10.1989.

Моля ви! Нуждая се спешно от тази информация!Колкото повече хора се отзоват толкова по добре!

Благодаря ви предварително за разбирането!

Линк към коментар
Share on other sites

Астрологията силно ме интересува, но по отношение на прогнозите съм абсолютно начинаеща. В момента съм пред сериозен кръстопът в живота си, искам да се развивам професионално, но не знам накъде да тръгна. Правилно ли е решението ми да замина за чужбина и дали там ще намеря късмета си? Благодаря предварително.

:whistling: Съжалявам, но в старанието си забравих да приложа данните си :

Родена съм на 08. 09 1981г. в гр. София, 21:30, името ми е Даниела

Линк към коментар
Share on other sites

ами Даниелче и аз съм начинаеща що се отнася до прогнозите и хороскопи!

Искам само да ти пожелая успех и дано намериш своето щастие независимо дали в България или в чужбина

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...