Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

Пиши място, час и минути на раждане  :hmmmmm:

Без час и минути е невъзможно да се направи синастрия (хороскоп за съвместимост) Ако имаш възможност попитай роднините си (за тоя час) или помоли в съвета да ти го дадат същото може да направи любимият ти.

Успех :thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Искам да науча повече неща за собствената си личност.Казвам се Йонита,родена съм 11.06.1976 в четири часа сутринта в Пловдив.Ако някой има желание нека ми пише, ще ми бъде адски интересно. Поздрави за всички в този чудесен форум.

Линк към коментар
Share on other sites

:hmmmmm: Щастлива съм само с един човек , но той ме напусна , ще се върне ли, с всички останали се държа като с  досадни единици .Чувствам се глупаво , но адски обичаща :angel:

без да съм поглеждала към "звездите" бих те посъветвала да потърсиш отговора в себе си! Помисли защо този човек, които те прави толкова щастлива те е напуснал? Вярно, че когато има някакъв проблем и двете страни (колкото и налудничево да звучи) са еднакво виновни, но кагато всеки един потръси своята грешка (често нейното начало е в даленчото минало и нейно ядро се явява нещо на пръв поглед незначително) той ще е склонен да направи компромис - най-малкото признавайки грешката си, което никак не е лесно!

Ако искаш да си върнеш човека просто побързай да се изясните!

успех :thumbsup1::v:

Линк към коментар
Share on other sites

zdraveite,iskam ako moje nqkoi da mi obqsni kakvo ozna4ava luna v scorpion koi sa silnite i slabi strani na tova polojenie i kak da otkriq kade e lilit v moq horoskop ili moje i da nqmam 4erna luna v horoskopa?blagodarq predvaritelno

Линк към коментар
Share on other sites

zdraveite,iskam ako moje nqkoi da mi obqsni kakvo ozna4ava luna v scorpion koi sa silnite i slabi strani na tova polojenie i kak da otkriq kade e lilit v moq horoskop ili moje i da nqmam 4erna luna v horoskopa?blagodarq predvaritelno

във всеки един хороскоп си има "Черна луна" нея можеш да си я видиш от тук.

а относно луна в скорпион - защо не се опиташ да си го анализираш сам? Кои са ключовите думички за значението на луната? и кои са ключовите думички за скорпион? например луна - емоционалност, чувствителност, майката....

Линк към коментар
Share on other sites

BLAGODARQ BOLQRKA,NO AKO MOJEH SAMA DA SI INTERPRETIRAM LUNATA V SKORPION NQMA6E DA PITAM NALI?VSE PAK TUK SA VAPROSITE ZA NA4INAE6TI,KAKTO I DA E

Е хайде не се сърди ;):feel happy:

ето ти една интерпретациика

Луна в Скорпион

Лунните Скорпиони в никакъв случай не си позволяват да бъдат уязвими или да изпуснат контрола в отношенията си с околните. Обичат и ненавиждат страстно. Ревниви, дори и към приятелите си, с които се отнасят като с деца. Много опасни врагове. Имат неприятното качество да помнят миналото, когато са ги обидили или обвинили несправедливо, таейки тези чувства дълбоко в себе си. Никога не забравят обидите. Много е важно да се научат да прощават и да проявяват своите чувства по-открито.Волеви. Стараят се да проникнат зад външната форма, за да открият скритите мотиви и чувства на човека срещу себе си. Бързи подсъзнателни реакции и неумение да обосноват симпатията или антипатията си към някой. Своеволни, съобразяват се само със своите желания. Като правило притежават психологически усет, умението не само да разгадаят вътрешния свят на човека срущу себе си, но и слабите места, къде е уязвим. В зависимост от духовната ориентация, благодарение на този дар могат да бъдат прекрасни психотерапевти, психолози или обратно садисти, манипулатори. Мъжете с тази Луна харесват загадъчните жени. И двата пола са много(необяснимо) привлекателните за другите.

все пак незбравяй, че е от много голямо значение и в кои дом се намира луничката както и аспектите, които тя прави с останалите планетки!

успех :thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

do bolqrka,az ne ti se sardq,vse pak vie tuk razbirate pove4e ot men ot astrologiq i prosto iskah da popitam za tova vliqnie,blagodarq ti za interpretaciqta,4udesna e,mislq,4e pove4eto napisani ne6ta sa verni vie tuk profesionalni astrolozi li ste ili tova vi e hobi?Iskam da znam dali moje da se napravi horoskop,koito 6te mi pokaje dali 6te imam uspeh v biznesa,po to4no kak zvezdite vliqqt varhu tozi aspekt?Ne iskam horoskopa da e mnogo podroben nai ob6to da mi se kaje ne6to,4e sam v kofti polojenie i zvezdite sa mi poslednata nadejda.Blagodarq na Bolqrka i vsi4ki drugi astrolozi,koito biha iskali da mi otgovorqt

Линк към коментар
Share on other sites

здравей Краси,

охо чак професионалисти - съвсем НЕ, аз лично от много кратко се опитвам да се занимавам с астрология - не мога да кажа дали има "талант за това", нито дали правилно се ориентирам (до този момент съм си "самоука"). Радвам се ако съм била полезна с нещо.

Що се отнася за хороскоп хъм, има една етика, която не ми позволява да се докосвам до такива неща.., знейки, колко съм начинаеща - все пак не мога да си позволя лукса да злаблодя които и да е - не е чесно....

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,от вчера съм член на форума,запален съм по астрологията,имам доста материали и читави софтуери,но имам един проблем,който ме терзае(аз съм начинаещт)-роден съм с цезерово сечение,майка ми не може да ми каже точния час на раждане до минути,само определя един интервал от 16,30,когато е влезнала в операционната и 17,10 или малко нататък,когато са я изкарали-ясно е,че АСЦ ми е или Стрелец или Козирог,на кой от двата е на всички тук е ясно,че определянето му е от съществено значение,за наталната ми карта и всички тълкувания,свързани с нея...моля ви,помогнете ми да разреша тази загадка,доколкото съм виждал една нумероложка,която за мен е много добра-Цветанка Рангелова,изчислява асцендент по дата на раждане,което винаги ми се е струвало странно,но още един път Ви моля за помощ :(

Линк към коментар
Share on other sites

Каже те ми има ли в Астрологията такова нещо, като "последно зимно слънцестоене"

Има. Всъщност Слънцето "стои" - изгрява / залязва по едно и също време няколко дни подред....Важи и при лятно слънцестоене. Това е една много интересна и оказва се важна тънкост....не само да гледаш + но и да виждаш...Законите на Вселената са съвършени!!! Аз за себе си го открих през 1998г. Най лесно ще ти е да го схванеш ако имаш под ръка Мисли за всеки ден от Учителя - годината няма значение- принципът е общ! Успех, ако ли не ми пиши защото нямам ввреме за всички великолепни теми и мнения.

Любов + Светлина+Мир+Радост

Линк към коментар
Share on other sites

Впечетлена съм от хороскопите и талкуването им,

бих се радвала, ако и на мен ми направите

казвам се Красимира, родена съм на 25.07.1961г. в гр.Балчик

в 22.05 часа.

Благодаря предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

Асцендента, десцендента, долната(IC) и горната кулминация(MC) разделят картата на четири равни части, които се наричат квадранти на хороскопа.

Всеки от тях от своя страна се дели на три равни части, които се наричат Домове.

Всеки от домовете на хороскопа конкретизира една или друга сфера от битието, в зависимост от планетите, които се намират в него.

Номерацията на домовете започва от асцендента(1 дом), долната кулминация(4 дом), десцендента(7 дом), горната кулминация (10 дом).

Асцендента определя самата същност на "рожденика".

Долната кулминация(IC) определя фундамента, основата на съществуването, Земята и Майката.

Десцендента определя обкръжението.

Горната кулминация(MC) определя Целта, върха на постиженията,Небето и Бащата.

ако не ви е ясно питайте пак!

Линк към коментар
Share on other sites

е хайде пък чак подигравателно-наказателен тон :hmmmmm: просто оставих възможност ако още нещо ви интересува да питате :)

Линк към коментар
Share on other sites

zdraveite :unsure: predi sedmica popadnah na sait v koito mi napraviha numerologi4en horoskop i za moe izumlenie mi kazaha 4e mi se poli4avalo niakakvo 4islo 19 ,spored koeto imam da pla6tam za stari grehove . tova mi razvali cialata sedmica i nai -lo6oto e ,4e o6te si mislia za tova . dosta zlove6to . sega se opitvam da ignoriram tazi misal ,no vseki pat kogato ne6to stane ili ne, az si mislia 'eto tova e ot onzi minal jivot.' sega se nadiavam da popadna na drugo miasto kadeto da mi kajat ne6to hubavo, i nadiavam se istinsko. :dancing yes: i nikoga pove4e da ne popadam na onzi sait. 4ela sam malko po tezi vaprosi i sam si smiatala li4no 4islo i t.n. , no takova za minali jivoti?? :hmmmmm: Lubopitna sam , kolkoto vseki bi bil sled takova prejiviavane . moje li niakoi da mi obiasni pove4ko za tezi raboti?

Линк към коментар
Share on other sites

Астрология. Въпроси от начинаещи.

Ако сте начинаещ в изучаването на астрология, задайте своя въпрос тук.

По-напредналите могат да отговарят или да дават своите препоръки и мнения.

Zdraveite, iskam da razbera moje li 4owek da stane protivopolojnost na zodiqta si , wapreki 4e e pod neino wliqnie? Dano da izpolzwam prawilno foruma :)

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...