Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Лятна духовна школа Рила 2009


Recommended Posts

Напротив, трябва първата вечер след като пристигне след вечерна молитва да се яви при кухнята, където да направи регистрация на палатката, да й запишат трите имена и адрес, да плати 6-7 лв. и да й дадат номерче, което да закачи върху палатката си.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Е, ако не е станало много тъмно (след като успея да си разпъна платаката - поне половин час борба ще падне :D ) ще се разходя до кухнята - ако не, на другия ден ще действам. Аз до там да стигна - пък, другото е лесно :)

Редактирано от mary_48
Линк към коментар
Share on other sites

Спокойно Максим. Това не е казармата. :D На другия ден ще потърси необходимите лица, с питане всеки ще я ориентира и те ще се разберат. :)

Не знам какво е в казармата, защото съм имал щастието да не ходя в нея :D А идвайки на Рила съм вдъхновен да си поиграя на казарма..неизживян суров войнишки стремеж :rolleyes:

Редактирано от Максим
Линк към коментар
Share on other sites

Приятели,

Имам още малко нужда от яснота по темата - аз ще пътувам утре от София, като ще тръгна в 17.15. Надявам се, че до 19-19.30 все ще стигна до лифта. Късно ли е за да го хвана? Защо се чака 1 час преди това? И ако успея а го хвана и стигна горе, ще трябва да си разпъна палатката - разбира се искам в лагера, още повече че моите приятели ще дойдат чак на другия ден и за супер нов планинар като мен е малко притеснително да изкарам нощта сама, та бихте ли ми дали няккави контакти на отговорника за палатките - че малко трудно ще го намеря в тъмното горе :) )) Сигурна съм, че ще има достатъчно хора, които да ми помогнат и все пак ми е леееко притеснено :)

Благодаря предварително!

Мария

Мария, ако в 17.15 тръгнеш от София до към 19 - 19.30 часа ще си някъде около Сепарева баня или в подножието на Рила. Имай в предвид, че е петък и излизането от София с автомобил отнема доста време. След това пътния трафик до Сепарево също ще ти е проблем. Обмисли добре нещата преди да тръгнеш! По - добре пътувай с приятелите си на другия ден.

Линк към коментар
Share on other sites

Времето в района на езерата през почти всички дни до края на лагера се очертава да бъде стабилно, слънчево и сухо, сравнително топло до 18-ти август, и по-хладно от 19-ти до 22 август. Валежи там се очакват единствено утре и на 19-ти август, когато е много вероятна и мъгла. :( Отдавна не бяхме имали проблеми с времето на 19-ти, но сега май ще има такива, макар че във всички други дни времето ще е ОК...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, здравейте,

Ето ме и мен - "богинята на планината" :) Да ви кажа - страхотно изкарах - просто това място си е светло, колкото и мъгла да има :) Тръгнах в петък в 14.20ч, за всеки случай, и стигнах благополучно към 18ч в лагера. Разпънах палатката и падна мъгла - изчака ме мъглата - да стигна, да се оправя, пък тогава се смъкна :) И макар че беше мъгливо и през нощта валя, въобще не беше студено. В събота сутринта мъглата и дъжда продължиха, но в неделя изгрева беше уникален! :)

Наистина има много хора - с лифта вече се стига много лесно и бързо и планината гъмжи от хора. Не е като миналата година, но всички имаме нужда от пречистващата любов на планината - затова ни влече, така че - да ходят - все нещо, дори и малко, се обръща в човека към добро, когато е в планината. Само с боклуците проблема трябва да се измисли...

Линк към коментар
Share on other sites

Албум с над 100 снимки от Рила по време на Паневритмията на 19 август, публикуван в сайта Photoforum http://www.photosynthesis.bg/?konkurs=34&start=30

Находчивият фотограф е уловил и мен на две от снимките...

Линк към коментар
Share on other sites

Отразяване на събора в онлайн медиа в Сан Франциско:

Day In Pictures Thursday August 20, 2009

"This White Brotherhood is nothing like other white brotherhoods you may have heard about: Members of an international religious movement called the White Brotherhood perform ritual dances on the top of Rila Mountain, Bulgaria. The movement combines the teachings of Christianity and Hinduism with a heavy emphasis on brotherly love, a healthy diet and living in harmony with nature."

виж източника

Линк към коментар
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...