Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Безсъние и недоспиване при гледане на деца. Как да си помогнем?


Recommended Posts

Безсъние и недоспиване при гледане на деца. Как да си помогнем?

Моят личен опит:

1. Когато бебето ми беше в кувьоз и береше душа, а лекарите се криеха от мен или гледаха пода, или се опитваха да извъртят темата - много се притеснявах, линеех, страдах от безсъние.

Тогава много ме успокояваше музика с природни звуци, или да си пея песни с текст.

2. По-късно - например когато бебето имаше пневмония - пак се притесних и пак не можех да спя. Тогава вече открих, че ако спортувам, или садя цветя пред блока - това ме изтощава и спя добре!

3. Когато нещо много ме вълнува - обсъждам го с приятелки - поне сега след 20ч. тарифите на БТК са нищожни.

:3d_043::3d_047:

Моят съвет : обърнете се към източната медицина.

В комбинация със съветите и практиките на Учителя Дънов.

Западната медицина губи уважение, защото не си признава, че за някои неща няма отговор. И казва нещо в стил: "А, ухапал те е комар, дай да отрежем крака, за да не те сърби."

Истинската наука е не всезнаещата, а търсещата.

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

И моят опит:

1. Когато бебето бе в болница и лекарите ме избягваха като чумава - много се притеснявах, поболях се, не можех да спя. Тогава започнах да пея ( на ум) песни с положителен текст - и така се фокусирах и се приспивах. А песните на Учителя за изключителни.

2. Когато детето имаше пневмония пак много се притеснявах - пак не спах. И тогава открих как ме разтоварва спорта и саденето на цветя. Копала съм до изтощение, после градинката е хубава, аз имам по-здрави бицепси, а бебето си оздравя!

:3d_043:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...