Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Георги

Обучение на тема „ Развитие на самонаблюдението, като част от самопознанието”

Recommended Posts

Здравейте Приятели

Започва първото по рода си обучение на тема „ Развитие на самонаблюдението, като част от самопознанието” в контекста на междуличностните отношения. Обучението се провежда в рамките на 1 ден и е БЕЗПЛАТНО.

Датите са както следва: за Варна 10.07.2010 и София: 24.07.2010.

Фокус в обучението са следни области:

- Добро ли е самонаблюдението ни и какво ни убягва? Защо?

- Емоциите като част от отношението към самите себе си.

- Личното предизвикателство и промяна.

- Индивидуален модел за разбиране на личността ни.

Продължителност:

В зависимост от групата и желанието и за предизвикателства, обучението ще продължи от 9.30 до 23.00 с почивка от 17.30 до 20.00.

Какво представлява методът:

Групов тренинг за повишаване на себепознанието базиран на интегративната система „Психология на потенциала”. В тренинга, ще провокираме вашите представи за предизвикателства, пред които се изправяте. За да разберем, как може да променим крайния резултат ще тръгнем от системата, която управлява нещата в живота ни – НИЕ, нашите способности, умения, опит, знания, навици, очаквания, мисли, действия, чувства емоции, възможности....(да продължавам ли ?) и дали имаме нужда от UPDATE? J

Ще подредим представата за нас, ще проверим кое ни върши работа и кое не. Затова денят (за хората поемащи предизвикателства) свършва късно, тъй като ще проверим на практика, кои от нашите умения и способности дават положителни резултати в реалния живот.

Прочети повече за SELF IMPROVE програмата на адрес http://www.training-...om/?page_id=405

Място на провеждане:

Околностите на Варна, Плажът и нощна Варна

За София мястото ще бъде уточнено допълнително

Необходима екипировка:

Изследователски дух

Постелка(шалте), кърпа за плаж ако решим да ходим

Хапване и вода - до 17.30

За кого е подходящо:

За всеки които е решил, че иска да направи нещо по-различно от обичайното в събота.

За тези от Вас, които имат желание да се запишат са следните координати:

info@training-improve

GSM 0887 821 447

Водещ на обучението: Георги Тодоров

За тези, които не ме познават ще се представя на кратко:

Казвам се Георги Тодоров, имам бакалавъска степен по Психология и магистърска по Организационно поведение и консултиране. Работя в сферата на личностното и организационно развитие чрез развитие на човешкия потенциал. Разработвам и провеждам обучения от 2003 година.

Опита си като психолог съм натрупал като експерт обучение и развитие по проекти за управление на конфликти и семейна медиация, управление и въвеждане на промяна, ефективна комуникация и работа в екип. Провеждал съм обучения и превенционни програми за деца и юноши в неправителствени организации. Участвал съм в семинари за личен опит, работни групи, психодрама. Придобил съм консултантски опит при диагностика на екипи, управление на групи, повишаване на груповата ефективност; наблюдаване и изследване на междуличностни взаимоотношения в действие.

В момента съм управител на T`IМPROVE. Автор на системата за личностно развитие „Психология на потенциала”. Имам частна практика в областта на груповото и индивидуално консултиране, диагностика и корекции на личността в индивидуален и групов контекст.

Публикува се с разрешение от администратор

Сподели това мнение

Моля регистрирайте се, за да коментирате

Вие можете да публикувате коментар след като влезете в акаунта си

Влизане Сега