Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро за начинаещи 3


baby777

Recommended Posts

Защо той не иска да е с мен?

1. Защото не го привличам като жена? 8 жезли - 10 меча - Императрицата

2. Защото има друга причина? Страшния съд - Асо жезли - Обесеният

Подозирам, че не зададох въпроса съвсем добре, но ми се искаше да видя две алтернативи.

Моля, нека не коментирам аз първа, защото честно казано много ми се иска все пак, ако може, причината да не е, че не го привличам като жена :wacko:

Но вие не ми казвайте каквото искам да чуя :v::whistling:

Ани, а ти сигурна ли си, че той не иска да е с теб? Не е ли по-добре да попиташ първо нещо по-общо, като например "Какво е отношението му към мен?"? Или "Какви са намеренията му спрямо мен?"?

Казвам това, защото за мен поне картите, които си изтеглила са малко странни и противоречиви (но може и да греша, разбира се).

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...Още една странна подредба,с неразгадан правилно от мен резултат.По-горе писах,че задавам въпроси за близки случки,за да мога да видя резултатите бързо и да мога да ги свързвам с изтеглените карти....Та,въпросът беше:"Изпълнила ли ми е поръчката?"...и се паднаха: 1.ЗВЕЗДА 2.3ч 3.ГОСПОДАРКА...Само да добавя,че бях дала парите предварително... :)...

Хм, а аз смятам, че поръчката не е изпълнена. Звездата казва (според мен, разбира се :) ), че изпълнение по някаква причина не е било възможно (дали дори не са те завлекли с парите :hmmmmm:). Тук тя е най-важната карта. Другите само допълват, описват подробности, че е имало желание за действие и надежди за добро сътрудничество.

Дай отново обратна връзка, моля те, интересно е за всички, надявам се!

Аз също като теб съм избрала да се уча, честичко задавам въпроси за краткосрочни събития и следя какво съм изтълкувала предварително и какво е станало в действителност. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Защо той не иска да е с мен?

...

Ани, а ти сигурна ли си, че той не иска да е с теб? Не е ли по-добре да попиташ първо нещо по-общо, като например "Какво е отношението му към мен?"? Или "Какви са намеренията му спрямо мен?"?

Казвам това, защото за мен поне картите, които си изтеглила са малко странни и противоречиви (но може и да греша, разбира се).

Питала съм, разбира се. Но тя цялата история е противоречива, та... Карай да върви. Просто ми беше интересно как вие бихте тълкували картите. Сега няма кой да ни плеска през ръцете постоянно и да ни обяснява какви жалки егоисти сме и си мислех, че можем да коментираме по-спокойно и съответно да се учим от грешките си. Защото ясно е, че сме начинаещи и съответно ще грешим по-често отколкото да сме прави.

Приятен неделен ден на всички! Имам усещането, че днес ще се случи нещо хубаво :)

Редактирано от scorpion_4e
Линк към коментар
Share on other sites

Е, добре де, щом казваш, че няма кой да ни насмете за глупостите :D

и ако приемем, че е съвсем коректно поставен въпросът ти,

тооооо ... дали е възможно по някакъв начин да му приличаш (да влизаш в ролята) на майка му и затова да се стопират нещата (стрелям в тъмното, нали ти е ясно, не се обиждай, ако греша).

Линк към коментар
Share on other sites

...Ами,ако грешките ни тук са причина тя да се появи мисля,че си заслужават :)...Желанието ни да се учим го имаме и мисля,че тя ще го оцени...Та,Диана...абсолютно си права!...Ситуацията е следната...бях дала едни пари да ми се извърши една поръчка...Въпросният артикул не го е имало,но е имало алтернативен вариант,което също щеше да ме устрои,ако въпросната дама ми бе врътнала едно телефонче...Интересно ми стана императрицата на последно място...,която не ми се връзваше...Та-оказа се,че дамата е похарчила паричките за себе си...да си свърши нейна си работа... :)...Затова и на последното място има някой с пълни ръце,но определено не бях аз... :3d_146: ...Вчера ми възстанови сумата...Та така...

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

Е, добре де, щом казваш, че няма кой да ни насмете за глупостите :D

и ако приемем, че е съвсем коректно поставен въпросът ти,

тооооо ... дали е възможно по някакъв начин да му приличаш (да влизаш в ролята) на майка му и затова да се стопират нещата (стрелям в тъмното, нали ти е ясно, не се обиждай, ако греша).

Е, не знам дали има или няма, но всъщност има ли значение. :) Аз не съм се родила научена на нищо. Но обичам да се уча.

Не знам за майка му, да ти кажа. Няма никаква причина да се обиждам! Напротив, благодаря ти, че отделяш от времето си за мен!

А що се отнася до комбинацията на Ceca. Ако я видя отново, не знам какво ще ме наведе на мисълта, че поръчката няма да бъде изпълнена. Може би 3 чаши?

Диана, моля те, би ли обяснила как стигна до отговора! Всъщност върнах се отново назад и видях, че си тръгнала от Звездата. Може ли повече информация или някакви комбинации, заради които си стигнала до извода, който правиш! Изобщо много ми се иска да "видя" "поредицата мисли".

/Поне като ще оплескваме форума, да има някаква полза... :angel: /

Редактирано от scorpion_4e
Линк към коментар
Share on other sites

Ани и Сес,

Звездата дава негативния отговор и то не само когато е на последна позиция. Имала съм няколко комбинации с нея и на първа позиция и на трета, все такива са били нещата. Колкото до другите 2 карти съвсем накратко: 3 чаши - желание за сътрудничество, за правене на нещо заедно, Императрица - действие, инициатива. Както виждате, всичко съвсем точно се връзва с въпроса и го описва дори, бих казала. Сега като се замисля по-прецизно, предположението ми за завличане с парите наистина е било неоснователно, заради пак тази 3 чаши; ако имаше завличане с парите, нямаше да е 3 чаши, ами ... хм, де да знам коя, примерно 5 мечове.

Когато Звездата е на 1 позиция, най-често става въпрос за някаква обективна невъзможност, която не зависи от намесените хора или пък ... как да се изразя ... че по време на питането нещата вече са били такива, че е било невъзможно. А когато е на последна, тогава следва да се очаква негативен резултат в бъдещето, като последствие.

Интересно наблюдение имам и от по-ранния си период, когато очевидно съм задавала въпроси и теглела карти доста предубедено. Например Звезда на първа позиция, последвана от стопиращи или негативни карти след нея, по-скоро дава "отрицание на отрицанието" така да се каже или с думи прости - опровергава моето негативно очакване и предубеждение. Или поне аз до такива изводи стигнах. Ще се поразровя из записките си и ще пусна няколко комбинации за илюстрация.

П.П. Ето комбинации за тренировка:

К. ще си поръча ли нещо до 1 месец?

Паж пентакли, 6 жезли, Звездата

Ще се реализира ли успешно нещо?

Звездата, Ас мечове, Кралица пентакли

Н. ще отиде ли някъде до 2 месеца?

Звездата, Ас жезли, 4 мечове

Как се е представила Н. на изпит?

Звездата, Рицар чаши, 8 жезли

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

Ей, страхотно! Много, ама много ти благодаря за това обяснение!

Всъщност всичко е много логично. Защо е необходимо да се появи Звездата, ако всичко е наред? Защо да е необходима надежда? Ами защото нещата не са добри и е нужно нещо да ги "компенсира". Интересно дали Звездата винаги се проявява така или има и други случаи? Гледах си в моите записки, обаче въпросите, на които ми се е появявала Звездата са все такива, че не мога да проверя отговора.

Може би най-ясно е тук: Колелото на съдбата - 7 меча - Звездата, на въпрос "Добре ли е да потърся помощ и подкрепа от определен човек за нещо си." Опитах, той в момента не реагира. След време опита да ми помогне за нещото, но вече беше късно.

На мен това, което ми се стори странно в комбинацията на Ceca беше, че се повяват големи аркани. Някак все ми се струва, че за да се появяват големи аркани, трябва да има нещо по-сериозно. Не просто история "на битово ниво". И затова тръгнах да търся някакви други обяснения. Но явно не е задължително да става така.

Редактирано от scorpion_4e
Линк към коментар
Share on other sites

Ох, да ти кажа, тя Звездата и на мен ми изглеждаше една такава много светла и лъчезарна карта, бъдеще, надежда, обаче тълкуването на Уейт за нея например е - загуба, кражба, лишения, изоставяне. А от опита ми до момента, май се потвърждава това.

На твоята комбинация - Да, добре е било и ще поискаш помощ от човека (Колелото), обаче нещо е осуетило плана (7 меча) и в крайна сметка резултатът ще е негативен (Звездата).

Големите аркани ... да, и аз смятам, че по-значими неща сочат, но то и точно по-съществени/значими/обективни неща показва в случая Звездата - обективна невъзможност за реализиране на поръчката.

Линк към коментар
Share on other sites

...Двата големи аркана са там може би,защото и друг път сме си правили тези услуги-тя за мен и аз за нея и то успешно,но винаги има първи път...:)...,но това не е от значение-всъщност се радвам,че се случи като ситуация и ми послужи тук като урок... :3d_137: ...И така да се пробвам дали съм го научила правилно:К. ще си поръча ли нещо до 1 месец?

Паж пентакли, 6 жезли, Звездата - Мисля,че не,въпреки очакванията това да се случи и младежкия ентусиазъм и нетърпение,с което е тръгнало всичко.

Ще се реализира ли успешно нещо?

Звездата, Ас мечове, Кралица пентакли-И тук мисля,че не,въпреки наличието на кралица пентакли накрая...Някъде съм чела,че със звездата е голям егоистка,а въоръжена с това асо...по-скоро критична ситуация без развитие :wacko:

Н. ще отиде ли някъде до 2 месеца?

Звездата, Ас жезли, 4 мечове-Тук мисля,че ще отиде...тъй като 4 м е отрицание на движението

Как се е представила Н. на изпит?

Звездата, Рицар чаши, 8 жезли-Ами май не много добре,въпреки,че се е подготвяла усърдно и с желание...И аз в момента го правя,но ще чакам за корекции и оценка...без да се засягам на когото и да е,защото съм още в подножието на нещата :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

...И понеже сме се "хванали" за Звездата,рекох да потърся и мои комбинации и познайте какво...за 5 месеца,само една и то свързана с неща,които наистина няма как да проверя.Иначе в КК я има тук-там,но в болшинството ми подредби с 3 карти,не...не че съжалявам де...,особено след като ми се поизясни причината за появяването и:)...Диана,сигурно ще ти омръзне,но питам за последно днес,обещавам :hypocrite: .А как се тълкува тя на средна позиция?...Ето и моят въпрос:Какво да направя,за да спра влиянието ми на нещо минало в днешно време?...отговор:Дявол Звезда 2ж Тук моето тълкуване е ,че това ми се е превърнало във фиксидея,но имам съвсем малка възможност да направя това, моя ще е отговорността от решението ми,каквото и да бъде то...и това всъщност ще е продължението на справедливостта...А с днешните пояснения това май никога няма да стане... :wacko:

Линк към коментар
Share on other sites

Браво, Сес! Чудесно си се справила на всички комбинации.

На първата - имаше голям ентусиазъм, да, всичко беше толкова сигурно и ... в крайна сметка нищо.

На втората - да, не се реализира, въпреки солидната, практична кралица и асото-инициатор.

На третата - точно така, отиде, напук на скептицизма на другите карти, на питащия и на мен ;)

На четвъртата - Н. е била активна, напирала е да се реализира (8 жезли), което е довело до предложението/поканата за изпита (рицар Чаши), но резултатът не е положителен, не толкова като представяне, а като цяло - още преди да отиде е било ясно, че търсят специалисти с по-различно образование.

Звездата на средна позиция ... колебая се, но май същото. Работата е там, че на средна я имам само един-два пъти и горе-долу пак се оплескват нещата, въпреки окуражаващите други карти. В този дух за твоята комбинация какво да кажа - нещо доста те е разтресло (с този Дявол) и наистина ти вгорчава настоящето (това по Дявол - Звездата), изходът (по Звезда - 2 жезли) да преодолееш това разочарование и огорчение е като започнеш да се радваш на сегашния си живот и възможности и престанеш да не цениш това, което имаш и да съжаляваш за неща, които би могла да имаш (забележи, пак е като едно отрицание на 2 жезли, което изобразява човек, който не се радва на обширното си имение, ами го сравнява със земното кълбо!).

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

...Благодаря ти,Диана...нямаше да се справя без твоята помощ :3d_043: ...А моята комбинация е най-тъжния контакт с някого...този с моят баща.Човек,който не признаваше,а и не признава друго виждане освен своето и никога не одобри каквото и да е мое постижение през целият ми живот...не го пожелавам на никой...,но определено ми е болка...просто,защото с нищо не съм го заслужила...Дано имам силата някога да го преодолея!...Хубава да е вечерта ти :3d_047: ...

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

К. ще си поръча ли нещо до 1 месец?

Паж пентакли, 6 жезли, Звездата - Мисля,че не,въпреки очакванията това да се случи и младежкия ентусиазъм и нетърпение,с което е тръгнало всичко.

Ще се реализира ли успешно нещо?

Звездата, Ас мечове, Кралица пентакли-И тук мисля,че не,въпреки наличието на кралица пентакли накрая...Някъде съм чела,че със звездата е голям егоистка,а въоръжена с това асо...по-скоро критична ситуация без развитие :wacko:

Н. ще отиде ли някъде до 2 месеца?

Звездата, Ас жезли, 4 мечове-Тук мисля,че ще отиде...тъй като 4 м е отрицание на движението

Как се е представила Н. на изпит?

Звездата, Рицар чаши, 8 жезли-Ами май не много добре,въпреки,че се е подготвяла усърдно и с желание...И аз в момента го правя,но ще чакам за корекции и оценка...без да се засягам на когото и да е,защото съм още в подножието на нещата :rolleyes:

Браво, Сес! Чудесно си се справила на всички комбинации.

На първата - имаше голям ентусиазъм, да, всичко беше толкова сигурно и ... в крайна сметка нищо.

На втората - да, не се реализира, въпреки солидната, практична кралица и асото-инициатор.

На третата - точно така, отиде, напук на скептицизма на другите карти, на питащия и на мен ;)

На четвъртата - Н. е била активна, напирала е да се реализира (8 жезли), което е довело до предложението/поканата за изпита (рицар Чаши), но резултатът не е положителен, не толкова като представяне, а като цяло - още преди да отиде е било ясно, че търсят специалисти с по-различно образование.

Малко ме притеснява, че някак създаваме алгоритъм, а аз не съм съвсем убедена, че нещата са толкова прости. Сигурно не съм права, обаче все пак ми се иска да се опитам да обясня какво имам предвид.

Приемам, че в първата и последната комбинация, да кажем, че ако човек помисли, ще стигне до отговора. Но дори и там, аз не мисля че ще е заради Звездата. В първия случай, по-скоро заради паж пентакли и 6 жезли - ентусиазмът последван от Звездата, а не от някаква друга карта, показваща реализация. Не знам каква точно. Може би пентакли някакви, или Светът, не знам...

В последната - Звездата - Рицар чаши - 8 жезли. Пак ми се струва, че Рицар чаши - емоционален подход, емоционален човек, последван от 8 жезли - нетърпение, непоследователност. Някак обяснението на крайния резултат не ми изглежда да е точно в Звездата.

Н. ще отиде ли някъде до 2 месеца?

Звездата, Ас жезли, 4 мечове

Тази комбинация по-скоро бих тръгнала да търся причината за този въпрос. Какво ѝ се е случило на Н., та е изпитала внезапен порив /асо жезли/ да избяга /4 меча/. Все едно това пътуване е оттегляне от някаква история, която е била неприятна, или поне стагнираща. Сигурно не съм права, обаче тази Звезда не може просто така да се появява. Все имам чувството, че за да се появи има някаква история зад нея. Има нещо, което се е случвало или се е случило и е довело до ситуацията, за която се пита.

А тук пък: Ще се реализира ли успешно нещо?

Звездата, Ас мечове, Кралица пентакли

Съвсем не знам. Тук имам проблем с Кралицата пентакли. Не я разбирам. Не разбирам каква е разликата в появата на дворцовите карти. Кога паж, кога рицар, кога кралица или крал.

И ако трябва да се върна отново на комбинацията, от която тръгна всичко: Звездата - 3 чаши - Императрицата. Моля те, Ceca, опиши ми жената, която си помолила за услугата и може би взаимоотношенията ви, ако не съм много нахала. Дано не те притеснявам и не навлизам твърде много в личното ти пространство. Ако е така - няма проблем, просто игнорирай молбата ми!

Линк към коментар
Share on other sites

Какво да направя,за да спра влиянието ми на нещо минало в днешно време?...отговор:Дявол Звезда 2ж

Сигурно прекалявам с писането днес, но да кажа и тук какво мисля. Тъй като въпросът е какво да направя...

Да, изглежда че това е драматична ситуация за теб, свързана със страхове, обсебеност от проблема, както ти казваш - фиксидея. Но от известно време насам си започнала да търсиш решение. Започнала си да порастваш, да се отделяш от силното влияние на нещото в миналото. Този процес ще ти отнеме доста време и много усилия, но имаш своя шанс да се справиш. Просто трябва да потърсиш алтернатива. Нов път. Да започнеш да правиш нещата различно. Мисля, че това ще ти даде шанса да се измъкнеш.

Мисля, че тук Звездата казва, че е на дневен ред нещо, което и преди е било на дневен ред. Нещо, с което не си успяла да се справиш в миналото.

Редактирано от scorpion_4e
Линк към коментар
Share on other sites

...Ани,искам да си абсолютно спокойна,когато ми пишеш,задаваш въпроси или коментираме каквото и да било...,защото аз съм със същото усещане за теб,а и за всички тук :3d_047: .Агресията ми е чужда, а и надали има някой тук,който да може да ме засегне по простата причина,че аз знам що за човек съм :)...Няма въпрос на който да не искам да ти отговоря,така че можеш да питаш колкото и за каквото и да е...стига да мога да отговоря.Аз ще ти връщам същото и мисля,че това е начина за общуване изобщо :dancing yes: .Та,за въпросната дама.Работим на едно място-и двете обитаваме един магазин...на различни щандове.И двете сме си началнички. :)...Доста авторитарна личност,но като се има предвид,че и аз не съм мека Мара,в началото се стигна до много здрав конфликт дори,но в името на това,че все пак прекарваме почти денят си заедно,се наложи да заровим томахавките :)...Външен вид доста пищна дама с дълга червена коса...зодия Лъв. :)...Ако това е достатъчно за някаква твоя яснота,ще се радвам...,ако ли не продължавай с въпросите :3d_138: ... А по анализа на моята комбинация си права,че намерих алтернатива...просто не се виждаме и не разговаряме...тъжна алтернатива,но вече нямам сили за нищо друго,освен да се опитам да му простя...

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти!

Задавам тези въпроси, защото се опитвам да разбера ролята на Императрицата.

Твоето обяснение ми звучи логично - раздуване на нещо. В случая на 3 чаши.

Звездата отново мисля, че указва предишните ви отношения. Това, че по принцип си правите такива услуги. Дори и това, че сте имали проблеми и отношенията ви сега са добри /доколкото разбирам/- 3 чаши. Но Императрицата не разбирам защо.

А това, че поръчката не е изпълнена, според мен идва от 3 чаши. Аз ги изтълкувах като радост от изпълнената поръчка, а те вероятно по-скоро са указвали несериозното отношение към нея. Императрицата - може би жената не изпитва никакви угризения за действията си. Не знам. Императрицата не ми е ясна. Досега винаги съм гледала на нея като на хубава карта. Даваща изобилие след някакви усилия или обучение. Обаче сега се сещам, че Ивета някъде беше писала, че за делови отношения не е добра карта, май...Възможно ли е да имаш усещането, че тази жена се отнася "господарски", гледа те отвисоко, нещо такова? Не изпитва никакви угризения за това, че не ти е изпълнила поръчката?

Оф, нещо се обърках...

Методът на Диана е по-добър! Има логика в него. Ще продължа да мисля...

Линк към коментар
Share on other sites

Ами Ани това са комбинации с вече изтекъл срок, т.е знам изхода/резултата, познавам хората, ситуацията около тях.

Въпросът "Н. ще отиде ли някъде до 2 месеца?" се отнася до съпруга ми, който служебно от половин година преди питането все щеше да ходи на едно обучение в Италия и все нещо се бавеше заминаването им, а пък така се осуетяваха семейните ни планове ... ето такъв е контекста. Като виждаш на Н. нищо особено не му се е случило, не е имал някакъв порив да бяга от нещо, няма никаква неприятна история, само дето малко ни беше омръзнало да чакаме тази командировка, която на всичко отгоре се знаеше, че ще продължи около месец и да се съобразяваме с нея, защото няма как мъжа ми да се фръцне и да каже, няма да отида пък, защото съм обещал нещо на жена ми и децата.

Подобно е и за да другите, аз съм обяснила накратко също след Сеса.

Иначе съм съгласна с теб, че не е толкова просто. То и тези тълкувания, които правим сега, никак не са прости, ако ли и да изглеждат така. Специално за командировката на мъжа ми (въпросът е някъде от началото на това лято) аз също не успях да изтълкувам добре, колебаех се ...

Постепенно стигаме да разни ключове и значения; включително този разговор днес тук с вас и на мен ми поизбистри и структурира нещата, че иначе хем си ги преглеждам от време на време, но някак не успявам да си ги обобщя.

Императрицата - за мен означава създаване, пораждане на нещо, предприемане на действия, осъществяване, реализация ... такива неща; като цяло хубава карта, да.

Линк към коментар
Share on other sites

Няколко комбинации от днес. Ще ви информирам после какво се е случило.

Добре ли е да направя нещо или е по-добре да изчакам:

10 меча - Магът - Асо пентакли

Реших, че картите ми казват да действам и го направих.

Как са се развили събитията с опита да бъде направено нещо?

7 пентакли - 7 чаши - Светът

Тук смятам, че въпреки дългото очакване събитията да се развият, това няма да се случи, защото в цялата история има нещо неясно, нереалистично като очаквания, може би дори някой лъже или размотава нещата и това скоро ще се разбере.

Той продължава ли да опитва да направи нещо?

Рицар жезли - 9 меча - 3 пентакли

Имал е желание, но според мен нещата не се получават. Може би той се чувства зле от това, изпитва чувство за вина, че не може да направи това, което иска. 3 пентакли не разбирам какво ме казват.

Той ще ме изостави ли /не става дума за любовни отношения, а за това, което се опитва да свърши за мен/ С други думи ще се откаже ли да опитва.

Магът - Звездата - Кралица жезли

Не знам - заради Звездата. Ако използвам тълкуването на Диана, бих казала, че тъй като не може да направи нищо, а е опитал, ще се откаже да опитва. ще ме изостави с други думи.

Какво е отношението му към мен?

Сила - Умереност - 3 пентакли

Е тук вече съвсем не знам. Силата би трябвало да означава, че отношението му към мен е предопределено от наличието на пречки в развитието на отношенията, но Умереността и 3 пентакли, определено нищо не ми говорят.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей и днес :)

Разгледах комбинациите, честно казано, нужно ми е повечко време, за да ги осмисля и изтълкувам, ще напиша обаче това, което ми прави впечатление на прима виста.

По първата комбинация - и аз мисля така, най-малкото защото Асо-то пентакли е чудна карта, на която сякаш й е по силите да коригира към положително/добро всевъзмжните други негативни край нея.

По втората - хм ... дали след известно чудене и маене (7 пентакли) все пак е станало чудо някакво (7 чаши) и нещата са се развили добре (светът) ...

По третата - да ти кажа, на мен този рицар не ми харесва и с тази 9 мечове, не знам, намирисва ми на подвеждане, измама от страна на този човек, в смисъл - възможно ли е само да ти казва, че опитва, а нищо да не прави?; иначе 3 пентакли освен всичко друго означава и една елитарност, висше общество - за някакво ходатайство пред по-високостоящи ли става въпрос?

На четвъртата - пак така ми изглежда - дали въобще е опитал да помогне?

За петата ми е трудно, то въобще въпроси за отношения много не ми се отдават (не, че за другите се справям, де ;) , само се опитвам). Пък и тази вечер съм поизморена след работа, но нали сме в темата за начинаещи, подразбира се, че е напълно възможно да съм оплела конците. Та, разкажи, моля, какво се случи в действителност, да сверим часовника :)

Линк към коментар
Share on other sites

Така, по повод комбинациите на Скорпионче и "чудесата" в Таро.

Те наистина се случват, но само, когато обстоятелствата налагат това, а и когато самите хора са подготвени.

"Чудната" карта Асо Пенакли/от първата комбинация/ не играе никаква друга роля тук, освен ролята на непробиваема стена, която блокира Мага. Тук развитие няма да има скоро, не и такова, каквото да удовлетворява Магът/ или ролята на питащият/.

По втората комбинация мисля,че скорпионче е на прав път.Комбинацията говори за нереалистични очаквания и илюзии, които са подхранвани дълго време, почти са добили материална форма във въображението на питащият. Бленуване по един свят, който няма как да стане реалност, колкото и да го чака питащият и да се надява и да си прави сметките.Комбинацията е елементарна.

Останалите комбинации, няма да ги коментирам в детайли, но само ще кажа, че навсякъде 3 пентакли говори за отдавна изродени отношения, в смисъл те са престанали да бъдат "любовни" от много време.Ще има развитие обаче някакво, в събитиен план, имате нещо още за уреждане, някаква обща работа, някакъв поет ангажимент, който изисква комуникация.

Линк към коментар
Share on other sites

По третата - да ти кажа, на мен този рицар не ми харесва и с тази 9 мечове, не знам, намирисва ми на подвеждане, измама от страна на този човек, в смисъл - възможно ли е само да ти казва, че опитва, а нищо да не прави?; иначе 3 пентакли освен всичко друго означава и една елитарност, висше общество - за някакво ходатайство пред по-високостоящи ли става въпрос?

На четвъртата - пак така ми изглежда - дали въобще е опитал да помогне?

Здрастииии! :feel happy:

Другите комбинации не мога да ги коментирам още, защото не знам за развитието им. Затова само за тези ще кажа. Да, сигурно е, че се е опитвал да направи нещо. При това на не едно място. Става дума точно за "ходатайство" за работа, защото в момента нормален човек по нормален начин не може да започне да работи. Нещо повече! Не дай Боже да си добър в работата си и да ти се носи славата, направо си персона нон грата. Страшна работа е! Направо не мога да повярвам, че стигнахме до тук. Това в рамките на лиричните отклонения... Та знам, че е опитвал, защото имаме общи познати и колеги и от там получавам информация също.

В конкретната ситуация той е по-висшестоящ от хората, с които говори, но работи на друго място /в смисъл те не са му директно подчинени/.

Аз тълкувах 9 меча като чувство за вина, защото имаме обща история с този мъж и има защо да изпитва чувство за вина. Между другото, трите комбинации с 9 пентакли, които публикувах преди време са за него. Днес направих една Висша жрица с въпрос за чувствата му към мен и в нея отново бяха 9 пентакли и Асо пентакли. Някой ден ще разбера какво значи всичко това :)

Линк към коментар
Share on other sites

Така, по повод комбинациите на Скорпионче и "чудесата" в Таро.

Те наистина се случват, но само, когато обстоятелствата налагат това, а и когато самите хора са подготвени.

"Чудната" карта Асо Пенакли/от първата комбинация/ не играе никаква друга роля тук, освен ролята на непробиваема стена, която блокира Мага. Тук развитие няма да има скоро, не и такова, каквото да удовлетворява Магът/ или ролята на питащият/.

По втората комбинация мисля,че скорпионче е на прав път.Комбинацията говори за нереалистични очаквания и илюзии, които са подхранвани дълго време, почти са добили материална форма във въображението на питащият. Бленуване по един свят, който няма как да стане реалност, колкото и да го чака питащият и да се надява и да си прави сметките.Комбинацията е елементарна.

Останалите комбинации, няма да ги коментирам в детайли, но само ще кажа, че навсякъде 3 пентакли говори за отдавна изродени отношения, в смисъл те са престанали да бъдат "любовни" от много време.Ще има развитие обаче някакво, в събитиен план, имате нещо още за уреждане, някаква обща работа, някакъв поет ангажимент, който изисква комуникация.

Ей! Много се радвам, че си тук! Благодаря за тълкуването.

Ами то тук не става дума за любовни отношения. Става дума за работа, всъщност. Лошото е, че комуникацията, която виждам, нещо не ми харесва. В смисъл, че дори и да се състои, единственото което ще се случи е, че новините ще са лоши. Това в моя конкретен случай значи много неприятно развитие на нещата. Даже откровено казано изобщо не знам какво ще правя, ако не се получи...

Аз от първата комбинация не съм очаквала чудо. Просто преди седмица зададох същия въпрос и тогава се появиха доколкото си спомням 7 пентакли и Рицар пентакли, което аз изтълкувах като да почакам, още не му е времето да направя нещото. А то беше да се свържа с въпросния човек. Сега изтълкувах Магът - като време е да действаш. Може и да не съм била права, но така или иначе, все някога трябва да разбера какъв е резултата.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...