Светлата Posted October 13, 2010 Report Share Posted October 13, 2010 Приятели, възобновява се трядицията на концертите, посветени на Слънчевите знаци. На 17-ти октомври от 16 ч. ви каним на първия Астро-концерт - поздрав за зодия Везни В програмата ще чуете класически произведения и музика от Учителя с участието на братски музиканти. Заповядайте! Иво and Розалина 2 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.