Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Музикални Поздрави


irresistible

Recommended Posts

  • Отговори 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Прекрасно, Невероятно, Божествено, Дълбоко....

Момичета, това, че душите ни се разбират чрез музика е мнооого повече от хиляди словесни битки. Благодаря ви за любовта, красотата и тишината с която ме дарихте :). Да, тишина, защото в тези моменти, аз притихвам и душата ми се изпълва с... :angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Някога арабите пренесли китарата (пък и още доста неща) от Индия в Испания.

И добре са направили.

Истината е че човек може много да научи от теб, стига да умее да слуша
:)
.

Специално теб не смея да поздравявам от страх да не се изложа. Доста ме респектираш
:)
. Е, признах си
:feel happy:
И това, ако не е увереност...
:)

Линк към коментар
Share on other sites

Някога арабите пренесли китарата (пък и още доста неща) от Индия в Испания.

И добре са направили.

Истината е че човек може много да научи от теб, стига да умее да слуша
:)
.

Специално теб не смея да поздравявам от страх да не се изложа. Доста ме респектираш
:)
. Е, признах си
:feel happy:
И това, ако не е увереност...
:)

Всичко се свежда до това човек да слуша първо сърцето си и да не се отказва да преследва мечтите си. Другото следва.

Линк към коментар
Share on other sites

Поздрав за Закостенялото мислене и Консервираните възгледи.

Вендури, твърде мъдър си за възрастта си.

Питам се, каква ли е цената за това?

Аз съм доста по-тъп, но пък съм от Аврен.

Щастлив път!

Линк към коментар
Share on other sites

Аорхама, цената всеки си я плаща, важното е да ни е весело, дори когато цялото небе тежи на плещите ни.

Поздрав за теб.

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

Поздрав за Закостенялото мислене и Консервираните възгледи.

Майко мила
:3d_131:
Как някой може да се кефи на това, че и да поздравява даже
:blink::blink::blink:

Между другото, за престоя си тук, аз не съзрях хора с такова мислене, аз за песничката :thumbsup:

Редактирано от Ла Горда
Линк към коментар
Share on other sites

Аорхама, цената всеки си я плаща, важното е да ни е весело, дори когато цялото небе тежи на плещите ни.

Поздрав за теб.

Вендуриан: важното е да ни е весело, дори когато цялото небе тежи на плещите ни.

Всъщност, цялата философия на религиите се свежда до светлината на сърцето. Тоест, обичай, обичай, обичай - КАКВОТО И ДА ТИ СТРУВА ТОВА, НА ВСЯКА ЦЕНА, ВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ, Ау! Любовта, раждаща се, незнайно как, струяща в човешкото сърце, е единственият път човек да превъзмогне мъката на собствената си самота, на отрицанието да се възприема сам себе си за недостоен и слаб. Ако е жив, защото именно страданието е живата атестация на това, че сме живи - не удоволствието. Човек е одарен със силата да се завърне там, където е наистина реален, обичан и желан.

А всъщност СИЛАТА е там - ти да обичаш, когато най те мразят - това те не могат да понесат!

Аз не вярвам в такъв Господ, който не би благословил глупостта на собсвените си деца и не би я пресътворил в шедЬовър на Своята Милост.

Затова съм и в този сайт.

И не ми пука! Защото зная какво искам!

И понеже се отплеснах от темата, връщам поздрав на теб: на всички, които те обичат, на всички, които те мразят. Без последните Животът ни не би бил пълноценен.

Дерзай, приятелю!

Един ден всички ние ще успеем!

Твърдя го!

http://www.youtube.com/watch?v=lJC-IDp66CQ

Редактирано от aorhama
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, Аорхама, силни думите.Те ме подсещат за тази песен.Наситена с живот, като теб самия.

Нека тя звучи за теб.

http://www.youtube.com/watch?v=jRMe5H9WKpM

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

Аорхама, думите ти ме подсещат за тази песен.

Нека тя звучи за теб.

http://www.youtube.com/watch?v=jRMe5H9WKpM

1 - Изслушах поздрава ти. Благодаря ти!

2- Замислих се.

3- И прецених следното:

Изживей си момента - цялостно, безмилостно и със собсвен стил!

И дано един ден престанеш да си падаш по фатални жени! Просто ги приеми такива, каквито са - няма драма, то не е от теб.

Казвам ти - не струват! Смелостта да бъдеш дарява само Любовта - никога не пожелавай да Я притежаваш, Тя е Царица.

Призван си да бъдеш щастлив - това казвам аз.

Път има и ще го намериш, стига да не се откажеш.

Не спирай да го търсиш!

Мнозина нямат това, което ти носиш - него дръж!

Щом си тъй смел да бъдеш различен, значи наистина го можеш - обаче, за победата ще трябва да платиш bloody сам. Повечето хора се ужасяват от такъв избор. То си е от тях - не се впрягай.

Разбираш ли ме какво ти говоря?

Усещам те, че можеш. Бори се!

Редактирано от aorhama
Линк към коментар
Share on other sites

Хей, човек, определено знаеш как да даваш крила на хората.

Единственото, което мога да ти дам аз е този танц.

По-леко, моля!

Имам привилегията са бъда особено мразен човек от мнозина - били те видими, или невидими незнайнци. И аз отдавна вече зная: ОМРАЗАТА е равностойна сила на ЛЮБОВТА! Най-трудното нещо е да бъдеш, ама си струва!

С много бяла завист за младостта ти! Оцени я. СЕГА!

Ех, защо хората се заразяват по-лесно от омразата и тъпоумното безразличие! Кой ще ми отговори?

Безразличието към Живота е престъпление. Ако човек е несъпричастен към болката, която го заобикаля, вегетарианството и псевдодуховността са просто поза, суета някаква и предизвестие за тъжен край. Някои го наричат Смърт.

Обаче, аз - като леля си Йорданка Христова - ще продължавам да пея. Пука ми на жилетката.

И тъй като сме в темата за музикалните поздрави ще кажа пак - музиката на човешката душа се ражда тогава, когато сме най-сами, най-наранени, най-непрегърнати и неутешени. Тъжни и самотни. И защо? Защото Любовта съсипва като атомна бомба и най-големите лични говна. Иначе - о, това не е любов.

Бай!

Редактирано от aorhama
Линк към коментар
Share on other sites

Имам привилегията са бъда особено мразен човек от мнозина - били те видими, или невидими незнайнци. И аз отдавна вече зная: ОМРАЗАТА е равностойна сила на ЛЮБОВТА! Най-трудното нещо е да бъдеш, ама си струва!

С много бяла завист за младостта ти! Оцени я. СЕ�“А!

Ех, защо хората се заразяват по-лесно от омразата и тъпоумното безразличие! Кой ще ми отговори?

Безразличието към Живота е престъпление. Ако човек е несъпричастен към болката, която го заобикаля, вегетарианството и псевдодуховността са просто поза, суета някаква и предизвестие за тъжен край. Някои го наричат Смърт.

Обаче, аз - като леля си Йорданка Христова - ще продължавам да пея. Пука ми на жилетката.

...

Tака е... И едното и другото са вид внимание, психическа енергия...

Мадона е казала - няма значение каква е рекламата - лоша или добра, важното е да я има...

А, какъв прекрасен свят

http://youtube.com/watch?v=8Jo29zxDaQ4

Редактирано от Любо
Линк към коментар
Share on other sites

Искам специално да поздравя Вендорин със следното парче.

Любовта, каквато и да е, все си е любов, нежна или жестока, споделена или несподелена, но Любов...

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...