Jump to content
Порталът към съзнателен живот

23 януари във Варна - Астродрама. Семейната история в хороскопа


Recommended Posts

Астродрама или как може личният хороскоп да оживее

Варна

23 януари 2011 г. · 10:00 - 16:00

Допълнителна информация: " Семейната история в хороскопа "

Астродрамата осъществява среща на Съвременната психология и Древната астрология.

Това е един от най-новите астропсихологични методи в съвременната астрология. Водещо значение при астродрамата има възможността за „преживяване” на елементите в собствения хороскоп. Докосването до значението на символите, на планетите, знаците, домовете, аспектите и техните комбинации с помощта на образи и картини, чрез медитации, ритуали, игри, музика и други техники, дава възможност за по-лесен контакт между различните пластове на душата.

Астродрамата може да се използва за разчитане на личната астрологична карта, за обучение по астрология, за консултиране, освобождаване от модели, за развиване на интуицията, за компенсация на „дефицити” и небалансираност в картата, за терапия, за превенция на бъдещи събития, за самообучение и др.

Участието в такива групи доставя огромно удоволствие и усилва стремежа усилва стремежа към самопознание.

За участие в практически семинар по Астродрама не се изискват познания по астрология, психология или театрални умения, макар че техниката е прекрасен тренинг и за едното, и за другото.

водещ: Соня Джеджева

/ за записвания и информация: 0897 887 667 - С.Георгиева /

цена 30 лв.

Линк към коментар
Share on other sites

Астродрамата мина много добре. Групата беше много приятна и хармонична.

Лично аз усетих голямо трансформиращо въздействие още по време на драмата и веднага след това.

Линк към коментар
Share on other sites

Астродрамата мина много добре. Групата беше много приятна и хармонична.

Лично аз усетих голямо трансформиращо въздействие още по време на драмата и веднага след това.

А ще разкажеш ли малко за това, което сте правили? ;)

И аз исках да ходя, обаче съм от друг град и пътя е 6 часа. :31:

:rolleyes:

Редактирано от Slunce
Линк към коментар
Share on other sites

Ако ще ходиш за пръв път, според мен е по-добре да не знаеш подробности, още повече описани по един аналитичен начин.

Мисля, че ефекта ще е по-силен така.

Заслужава си определено обаче.

Линк към коментар
Share on other sites

Ако ще ходиш за пръв път, според мен е по-добре да не знаеш подробности, още повече описани по един аналитичен начин.

Мисля, че ефекта ще е по-силен така.

Заслужава си определено обаче.

Аз съм ходила на астродрами.

Сега ще ми опишеш ли какво сте правили по време на тази астродрама?

Редактирано от Slunce
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...