Jump to content
Порталът към съзнателен живот

MiniMax Interventionen книга


Recommended Posts

Здравейте на всички!

Казвам се Любомир Владиков и следвам психология в Германия. В момента правя 14-месечна практика по хипнотерапия към един много известен психотерапевт в Германия, който освен всичко е автор и на книги. Въпросният човек се казва Manfred Prior и ме помоли да попитам дали някое българско издателство би проявило интерес към една от книгите му (MiniMax Interventionen).. става дума за интервенции с минимален разход на енергия и максимален ефект като са лесно приложими и не се касае само за хипнотерапия, а за всякакви форми на психотерапия.. книгата в Германия е бестселър, има над 100,000 продадени копия (издадена е края на 2009). Освен това ми е дал и екземпляри, които при проявен интерес мога да изпратя по пощата (на немски са). Бих се радвал, ако може да ме насочите към някое издателство, което би проявило интерес към подобно книжле :)

Благодаря предварително!

С уважение,

Любо

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей!

Гледайки библиотеката си предполагам, че няколко издателства могат да проявят интерес към тази книга:

Бард, Изток запад, Жануа 98, Лик, Колибри, Сиела .

Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, д-р Първанов!

ето малко допълнително информация за човека и книгата за знаещите немски:

http://de.wikipedia.org/wiki/Manfred_Prior

http://www.amazon.de/MiniMax-Interventionen-minimale-Interventionen-maximaler-Wirkung/dp/389670401X/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1302288433&sr=8-1#reader_389670401X

за незнаещите - съосновател и преподавател към института по зъболекарска хипноза (DGZH), занимава се също така с хипноза по метода на Милтън Ериксън (нямам идея в България дали има клинична хипноза и ако да - дали е по този метод... всъщност не знам дали има и други методи... НЛП например е основано от ученици на ученици на Милтън Ериксън.. методите са много сходни и успеваемостта на този вид терапия е много голяма в сравнение с основния стандартен вид терапия на немски е Verhaltenstherapie на български не знам как се превежда...)

Поздрави и успехи на всички! При въпроси - съм на разположение тук или в скайп - st-vendetta

и още веднъж благодаря за предложената информация!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...