Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да науча разума да не отклонява курса към целта


Guest Системен

Recommended Posts

Guest Системен

Здравейте,

Как да не страхувам като си поставя някаква цел в живота. Примерно искам да имам нова приятелка с определени характеристики, детайли в характера и т.н. Съответно изпращам тази мисъл форма в околния свят с цел тя да се материализира от огледалото на света. Обаче след второто визуализиране разума ми постоянно започва да върти кормилото като захваща здравия смисъл - откъде ще дойде, откъде ще се появи и т.н. В следствие на това образа става размазан или разпокъсан и желанието не може да бъде изпълнено - в това е и грешката на повечето хора, те нямат такова търпение и не вярват че са достойни за най-доброто.

Някой ако е запознат с различните техники за изпълняване на поръчки, желания, нека да сподели някакъв метод да спра това дърдорене на здравия смисъл.

Линк към коментар
Share on other sites

Примерно искам да имам нова приятелка с определени характеристики, детайли в характера и т.н.
Поръчай си я от някоя лаборатория за клониране. :lol:

Как да науча разума да не отклонява курса към целта
Или :

Как да науча курса да не отклонява разума от целта
:lol:

Някой ако е запознат с различните техники за изпълняване на поръчки, желания, нека да сподели някакъв метод да спра това дърдорене на здравия смисъл.
Аз съм запознат, даже съм ги описал/копипостнал на едно място. И мен са ме спирали дърдорения, но не толкова на здравия смисъл, колкото на здравата езотерика, здравия мързел... :lol:
Линк към коментар
Share on other sites

И друго, което е : визуализациите са малко рискова работа. Може после човек да съжалява, че му се е сбъднало желанието. Та е по - добре ако се правят, да се завършва с някаква защитна формула от типа на :"Да бъде волята ти, Господи."

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...