Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Паневритмия във Ванкувър, Канада


Recommended Posts

От тази година във Ванкувър, Канада се играе Паневритмия!

Започнахме на 24 и 25 март и ще играем всяка събота и неделя от 8 часа в Куинс Парк. Избрахме малко по-късен час, защото тук разстоянията са големи и някои от участниците пътуват по повече от 30 км. Групата засега не е голяма, но има интерес и очакваме да се присъединят още доста ентусиасти.

Линк към коментар
Share on other sites

Ох, наистина блесвам като го прочета! Паневритмия в един от най-красивите градове, в Канада, страна която обожавам! Хората там са много отворени - сигурен съм, че дори само с присъствието си и танца на светлината, ще привлечете много хора! Благодаря за тази инициатива! :) :) :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Леля ми живее във Ванкувър и би искала да посещава Пневмеритмия .Моля, дайте някакви телефонни номера за връзка там или информация, в коя част на парка се играе.Предварително благодарим!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 10 months later...

Тази година във Ванкувър ще играем Паневритмия в малък парк близо до Сентръл Парк всяка събота, неделя и на официални празници от 8 часа.  Започваме на 23 март.

За да не се получи като миналата година, някой да се интересува, а да не се свържем навреме (моя грешка, че не бях отваряла форума няколко месеца, за което много съжалявам и се извинявам), веднага си давам телефона: 604-456-0201.   :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...