Guest Системен Posted June 7, 2012 Report Share Posted June 7, 2012 (edited) Какво мислите за света. Дали наистина той изразява нашето човешко съществуване. В транссърфинга на Зеланд се споменава че ние стоим пред едно голямо огледало в което се отразява светоусещането ни. А дори и много хора фенове на Тайната също мислят че околния свят е огледало на мислите ни. Даже и клип съм публикувал тук - http://dox.bg/files/dw?a=6f4a23c6a7 То е съществувало винаги и се е предавало от поколение на поколение в различни интерпретации. Каквито и заплетени тълкувания да е имало, всичко лежи на повърхността и изглежда много просто: вие стоите пред огледало, в което се отразява образът на вашите мисли. Огледалният ефект поражда илюзията, че външният свят съществува независимо и не се поддава на управление. Но щом се освободите от магията, реалността започва да ви се подчинява. Edited June 7, 2012 by Системен Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.