Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Възстановяване на организма след операция


Recommended Posts

Как да ускорим възстановяването на организма след операция ? При условие , че всякакво физическо натоварване е забранено след наложената операция . Храни , Йога ... Давайте съвети които ще помогнат .

Линк към коментар
Share on other sites

А може ли повече информация - човек на каква възраст, каква операция, в какво физическо и психическо състояние, с какви съпътстващи заболявания и особености ...

Иначе най-общо - прясно изцедени плодови и зеленчукови сокове. Ако е йога - в книгата на В. Евтимов има едни упражнения, за по-възрастни и/или болни хора, които са по-леки от асаните.

Линк към коментар
Share on other sites

Момче на 16 години . Операцията е на сфеноидалния синус премахване на кисти .

Редактирано от Пламен Димитров
Линк към коментар
Share on other sites

Препоръчвам да се обърнете към хомеопат.

Хомеопатията лекува както тялото, така и психиката.

От личен опит мога да кажа, че след операция, чийто оздравителен период трае около половин година, благодарение на хомеопатията аз се възстанових напълно след по-малко от 3 месеца. .

Успех.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте Пламен, препоръчвам силно капсули на японската гъба Корелиус. Посъветвайте се с лекар за дозата.

Използваме ги за възстановяване след операция на майка ми - подсилват преди всичко имунната система. Много добър ефект. Междувременно ги препоръчахме на 3- ма човека, които са на химиотерапия, при тях има и още едно действие - запазиха косите си ( при химиотерапия косата пада). Ако не бях го видяла, нямаше да повярвам, но факт.

Много вероятно е капсулите да ги няма в аптеката, но при поръчка ги доставят. И разбира се препоръчвам сока от сурово червено цвекло в схема 10 дена се взима - 10 дена почивка - по 1 винена чаша сутрин и вечер на гладно. В първата десетдневка да е разреден в съотношение 3-2-1 - цвекло - ябълка - морков. Силно антитоксичен и възстановяващ червените кръвни телца сок. Предотвратява или възстановява вероятността от анемия, която често се случва след операция. Това са изпитани от обкръжението ми лекове, затова си позволявам да ги препоръчам, желая успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...