Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Имам фетиш към дамските дрехи


Recommended Posts

Здравейте. Проблема ми е често срещан, но пиша тук, защото не мога да го реша. Имам фетиш към дамски дрехи. Всичко започна през пубертета. Тогава един следобед скучаех. Нямаше, какво да правя. Реших, че ще е интересно да облека бикини взети от гардероба. Направих го. Страшно много ми харесаха, но трябваше да ги махна, за да не се разбере. Може би около минута да сам ги носил.  След това трябваше  да се сдобия с бикини. Направих го. Носих ги известно време докато не се зацапаха. Те бяха взети от шкафа. Прецених, че няма да се забележи ако ги взема, защото в шкафа беше пълно с гащи може би 50. Тук малко може и да греша. Предполагам. След това ги изхвърлих. Реших, че така е най-добре да направя. Почнах за кратко да пробвам дрехи от гардероба. Харесваха ми, но се страхувах винаги, когато го правех. Успях да престана, защото не можах да понеса страха да не бъда разкрит. Исках да бъда облечен, като момиче. Тогава възникна и желанието ми да имам гърди, като на момиче. Това желание беше голямо. Тогава нямах интернет и чак след години разбрах, че има хора наречени shemail. Това са хора претърпели операции и изглеждат, като жени но имат пенис. Стана ми интересно и екзотично. Благодарение на интернет  мога да гледам кросдресъри и shemail и по този начин аз мога от части да се контролирам. Аз съм хетеросексален просто с това гледане задоволявам желанията си, защото знам, че няма по друг начин по който мога да го направя или този начин е твърде рискован. Искам да имам връзка с момиче. Ако имам и и споделя ще ме зареже ли?  От години не съм носил такива дрехи. Страх ме е да го направя. Живея в един апартамент с нашите макар и да съм студент. Нямал съм приятелка. Интереса ми, към това да стана shemale след пубертета намаля. Интересно е, но не си струва при условие, че съм здрав да си правя такива операции. Остана интереса ми към дамските дрехи. Има ли начин да премахна този фетиш или трябва цял живото да се боря с него?  Сега ще завършвам ако ми се появи възможност за работа в друг град да се отдам ли на фетиша?

Линк към коментар
Share on other sites

Не мисля, че имаш да се бориш с нещо. По-скоро се опознай. Сега говориш през фантазността си, но нямаш връзка с реалността, по отношение на сексуалността си. Ще я имаш, когато преживяваш реални интимни отношения. Тялото ти само ще ти покаже много неща. Това, че имаш желание да обличаш женски дрехи, може да говори нещо, но не задължително. Понякога става дума просто за психично желание за сливане с другия пол, за обожествяващо отъждествяване с него чрез дрехите му. А някога такова поведение сочи и други неща... Какво точно преживяваш и си, можеш да знаеш само когато започнеш да проявяваш сексуалността си реално. Разговор с психолог също може много да ти помогне!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...