Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Обръщам се към психиатър


Recommended Posts

Здравейте

Казвам се Николина Добрева

но проблемът не е мой

проблем има моята сестра

сега ще ви разкажа какво се слу4и

На 17.07.2014 в петък сестра ми полу4ава нервна криза вдървява се цялата и я откарват в болница където и е сложен диазепам но нищо друго след като нау4ихме отидохме да я вземем и докторът казва 4е е нервна криза и 4е след като се наспи ще се оправи.Тя беше много объркана говореше несвързано.Но уви не стана така ве4ерта припада и езика и се беше подул веднага я откаеахме в спешното и от там вляха 3 банки .Правиха и изследвания и рентген вси4ко беше наред

Дежурния лекар казва 4е е нервна криза и незнае защо досега не се е оправила.След няколко 4аса я изписаха беше добре но отпаднала.Сутринта пак беше добре нахрани се и се приготвихме за ли4ен лекар но преди да тръгнем пак припадна и лекаря каза 4е вси4ко и е наред и 4е е нервна криза, и ни посъветва да запо4не ле4ение при психиатър ,но ние отидохме първо при невролог.Тои след като я видя каза 4е не е за него и 4е веднага да отидем на психиатър .Така и направихме ,но след като отидохме докато 4акахме психиатъра тя пак припадна,психиатъра дойде и запо4не да я свестява и каза 4е това било хистери4ен пристъп ,но и кръвното и беше много ниско.След като се свести доктора запо4на да подготвя документи за да я приеми ,но тя се разплака и неискаше вси4ки я умолявахме,но тя отказваше .Докторът каза 4е ще продължи да прави тези пристъпи докато не запо4не ле4ение.Каза 4е явно има проблем и затова става така.Прибрахме се в къщи.Давахме е вода тя неиска нито вода нито храна само цигари.но след това легна и заспа.След като стана пак запо4на :дай те ми цигари дай те ми искате ли да избягам и да ревете после .Ето такива неща запо4на да крещи .След малко се успокои и запо4нахме кротко да говорим с нея 4е трябва да отиде на лекар и тя обеща 4е ще отидем в понеделник ,но ни говореше много злобно .Така писах ви това защото знам 4е тя обеща само и само за да я оставим,но след като дойде понеделник тя ще си промени мнението,закоето съм напълно сигурна.Искам мнение как да подходя към нея как да я обедя как да го направя 4уствам се безсилна ,само като запо4на да и говоря тя ме гледа с такава злоба говори ми на инат .4етох в интернет за истерията вси4ко което пишеше тя ги има вси4ки симпотоми и това не е от сега а от няколко години .Мислех си защо е толкова лоша лъжеше ни за някакви незна4ителни неща манипулираше ни изпитва злоба към децата неможе да ги трае .Моля ви кажете как да подходя към нея за да ме разбере.Просто вси4ки сме много изплашени у дома ...

Редактирано от kun4etoo
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...