Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Страх и повръщане


Recommended Posts

Добър вечер на всички!В моята тема накратко ще се опитам да споделя проблемите на съпругата ми,надявам се да може да ни помогнете.От 3 години сме заедно и в това време тя имаше няколко пъти едни и същи проблеми.Първия проблем почна когато беше бременна за първи път когато аз я видаях  в това състояние.Започна да кърви и тя мисля от там със страх да не загуби плода и почна да повръща,буйстваше,на моменти не знаеше къде се намира.Както и да е страхът и стана истина и загубихме плода,спонтанен аборт.За няколко дена се оправи и след време отново беше бременна,но този път извън маточна бременност и се наложи операция и единия и яйчник го взеха,плода пак беше загубен.Същите симптоми наново имаше с нея,всичко започва с повръщане после буйстване,не яде не пие нищо и до 4,5 дена се оправя.Преди седмица пак си направи тест за бременност и пак двете чертички излязаха.След това аз забелязах,че тя пак се страхуваше,почна да не спи и преди 2 дена изби пак.Почна постоянно да повръща,не яде,не пие и се наложи да отидем в психиатрична болница и в момента е там и е бременна мислим.Искам да и помогна много понеже се страхува пак да не загуби бебето,но това повръщане я остави без сили.Каквото и да яде и пие го повръща и винаги след повръщането леко буйства.Казва,че и тежи нещо.Мисля,че това с повръщането,ако спре ще се оправи,но все пак бременните жени в началото повръщат и тя не го разбира.Мисли,че щом почнала да повръща ,ще се депресира и ще се разболее.Понеже не може да спи и буйства няколко пъти и дадоха зипрекса,тоест само това помага.Незнам,вече,как да и помогна,какво да и говоря,това повръщане как ще спре или как да си го втълпи,че това е поради бременността,а  не че е болна или ще се разболее.Живеем в Скандинавия съвсем сами и много ми е трудно и на мен покрай нея.Готов съм на всичко,което би и помогнало.Благодаряви Ви много,надявам се да имам отговори и че написаното от мен е обяснило проблема.Много кратко:Винаги всичко почва с повръщане и страх,което до сега траеше максимум 4,5 дена до като почне да хапва нещо.След това всичко се оправя.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...