Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Липса на сексуално желание


Recommended Posts

  Здравейте. На 26 години съм, женена съм и имам дете на 4 години. Преди да забременея всичко беше страхотно. След като разбрах, че сйм бременна не давах на мъжа си. Тогава не осъзнавах дали е нежелание или страх... След като родих забременях бързо и моя реши да го махнем. Беше ми много трудно... След аборта изпитвах болка при секс, после и страх от самата болка а вече и нежелание. Обичам го, но когато съм с него се чувствам малкоценна. Преди месец ми каза че ако не му давам той ще си търси на друго място. Моля помогнете! 

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей!

 

Дали всякакво сексуално желание е изчезнало при теб (включително не можеш и сама да си доставиш удоволствие) или е конкретно насочено към съпругът ти.

 

Най-вероятно, ако първата бременност не е била планирана, си се поуплашила, а втората бременност и аборта е затвърдила страхът ти от секса. Още повече, че след като е имало болка е било по-удачно съпругът ти да подходи с повече разбиране и по-внимателно, за да не те лиши и теб от удоволствие.

 

Впрочем, съпругът ти еднолично ли взе решение да направиш аборт - ти на какво мнение беше? 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...