Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Моля, препоръчайте ми специалист в Бургас


Recommended Posts

Здравейте,

Бихте ли ми препоръчали добър терапевт в Бургас - някой, при когото сте ходили или имате поглед върху работата му и заслужава доверие. Благодаря ви предварително! 

В Интернет намирам и много терапевти, които предлагат консултация онлайн. Мислите ли, че би могло да е ефективно и има ли някой, който да ми препоръчате също.

Основният ми проблем е със социалните контакти, не успявам да създам такива и постепенно се превръщам в аутсайдер. Също така съм много тревожна и мнителна, непрекъснато се анализирам, анализирам и хората около мен, не мога да се освободя и да общувам нормално, без да се гледам отстрани и да си давам оценки. Ужасно ми тежи това. Майка съм и на малко дете и се притеснявам какъв пример му давам и каква нагласа към другите му създавам. По принцип, откакто се помня живея така, но в последните години ми е все по-нетърпимо и непосилно. 

Редактирано от Person@
добавяне
Линк към коментар
Share on other sites

Александра Найденова, Димитър Арнаудов... Алекс работи по-меко - приказки, сънища, анализ. Димитър е по-директен... Виж сайтовете им, почувствай ги и ако им се обадиш, поздрави ги от мен! През нета консултирането е много по-слаб вариант от живите сесии. Успехи!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...