Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Търся психоаналитик


Recommended Posts

Здравейте!От малък град съм и в близката околност няма психоаналитици.Имам нужда и желание да посетя такъв специалист,но проблема е,че наоколо няма,а да отида в най-близкия голям град е трудно постижима цел,защото няма кой да ме закара,не съм шофьор и от семейството ми няма такива.Имам проблем с пътуването в автобуси,разбирайте клаустрофобия,не съм пътувала от години с автобус.В момента съм в крехко психологично състояние,имам не леки проблеми в тази връзка.Мисля си за онлайн помощ,защото в случая не виждам по-добър вариант.Моля ,някой от тук присъстващите психоаналитици би ли се наел да окаже такъв вид помощ?

Имам вътрешни неразрешими проблеми,искам някой да ми каже конкретно ето тук и тук имаш проблем,работи върху това.Чета в нета информация,гледам да променям начина си на мислене,но конкретно искам някой да ми каже къде бъркам,знам ,че основно е в начина на мислене и възприемане на нещата и живота!Като цяло имам нужда от цялостно трансформиране и промяна на възприятията и нов поглед върху живота.В момента преживявам мн труден период,свързан с хора и обстоятелства.Търся вярата в себе си,доста дълго се оставих отново да ме завладеят мрачните мисли и погрешни убеждения,знаех,че така ще стане,но го допуснах.

Имам паническо разтройство,някакъв вид агорофобия,обсесивно-компулсивно разтройство,деперсонализация и дереализация също съм изпитвала.Това са тези ,които съм разпознала в себе си ,за други не знам.

Бихте ли ме насочили към някой специалист,който да води онлайн прегледи или поне лично да си поговоря ,или попиша с него.Трябват ми конкретни насоки,колкото и минимални да са,предвид възможностите ,които дава интернет.Дори и да си пиша с някой добър психоаналитик,ще си платя за отделеното време,ценя времето на всеки!

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Пиша на л.с.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...