Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Фронтален Синузит


gerigon

Recommended Posts

Здравейте,

Имам следния въпрос. 

От около 10 дена имам хрема, която прерастна в синузит. Обърнах се към класически лекар хомеопат, който преди ми помогна с високи нива на пикочна киселина в кръвта и ме накара да се обръщам пак към хомеопатията. След като 3 дни пих капките, направени от него, той ми включи още едни от които получих силно главоболие сутринта, чак до повръщане. Понеже не можах да отида на работа, трябваше да отида до личния лекар за болничен, той ме прати на рентген и после ми предписа един куп хапове включително и антибиотик. Хомеопатът ми каза да не ги взимам и да продължа с хомеопатичното лечение. Роднините настояват да пия антибиотика в тази остра фаза и после да се обърна към хомеопатия за укрепване на имунната система и профилактика. Засега не съм почнала антибиотика. Приемам джинджифил, правя промивки с вода и морска сол. Раздвоена съм, защото ме е стрх да не си докарам усложнение поради близостта на гнойта в синусите(фронтален синузит) до мозъка. Какво ще ме посъветвате и трябва ли да си седя вкъщи или мога да ходя на работа ако се чувствам задоволително?

Благодаря предварително: Гергана

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...