Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Обучение психология/ психотерапия


Recommended Posts

Здравейте, момче на 19г. съм, тази година завърших гимназия и дойде време да реша как да продължа образованието си. Избрах психология в НБУ, специалността ми е супер интересна, от доста време съм доброволец в организация с фокус подкрепа на жертви на насилие и бих искал професионално развитие в областта на клиничната психология, консултирането и психотерапията. 

Тъй като от години следя форума и тук съм откривал отговори за много ситуации, искам да попитам специалистите: Какво бихте посъветвали един младеж, избрал тази специалност? Какво да предприема в личностен план, какви допълнителни обучение би било добре да посещавам? Какви книги бихте ми препоръчали? 

Как стой въпроса с обучението в психотерапевтична школа - кога е добре да се започне, къде и какво... 

На част от въпросите си имам отговор, но всякакви препоръки и насоки са добре дошли и ще бъде изключително интересно да се докосна до вашия опит. 

Благодаря за отделеното време!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...