Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Полудява ли


Recommended Posts

Здравейте.Ужасно съм объркана и притеснена не знам какво се случва с мен имам чувството че съм на път да полудея. До скоро някак се справях със положението си имам ПА с натрапчиво мисли. До скоро беше по носим. В но малко преди Коледа получих нервна криза като от страх бях вдигнал много високо кръвно. От там в спешно то ми направиха кардиограма и изследвания. Казаха че всичко е е норма и съм здрава всичко е на психическа основа случвало се често. но от тогава изобщо не съм на себе си.  Имам ужасно засилени постоянни мисли като страх да не пропадна да не се задава или за душа докато ям да не полудея и още безброй куп мисли които ме ужасява и не ми дават мира. На моменти настроенията ми се сменят адски плачеш то или пък мислите ми сякаш ме по бъркат и не мога да мисля разумно. Сякаш света около мен става супер много странен и плашешт сякаш умът ми изключва и. В моля ви дайте ми съвет как да постъпя полудява ли с тая всичката тревожност мога ли да развива в шизофрения. Страх ме е 

 

 

 

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Това, което преживявате е състояние на силен стрес, което се изразява в натрапчиви мисли и висока тревожност. Изпаднали сте в хиперрефлексия. Напълно сте нормална и нямате шизофрения. Това означава, че сте човек и имате нужда от психотерапевт, който работи с тревожни разтройства. Потърсете психотерапевт, които ще ви помогне да преобразите страховете си в смелост,  увереност и  ще допринесе да развиете емоционалната си интелигентност.

Започнете да спортувате!

Успех!

Редактирано от Андрей Филипов
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...